Какво ще правите коледните и новогодишни празници?

Blinky

Owner
santa-crus.jpg

Искам да попитам тук колегите, какво възнамеряват да правят празниците? Да дадат свойте планове тук, пък може и да видим кой какво ще прави, за да преценя какво мога да взаимствам от него. :) Шега, аз вече имам, но допълненията са само в плюс.

Аз лично мисля коледа да изкарам с цялото си семейство, а новата година с приятели.

Планове нищо по особедно - пиене и веселие, дано и подаръци. Все пак и те са от веселата част на самия празник /-ци. Нали така? Важното е да има настроение и всичко, което не сте изпълнили през тази, да знаем как да го направим за другата. И най-вече здраве. Това е най-важното, другото винаги си тече и ще се получи. ;)
 
От: Какво ще правите коледните и новогодишни празници?

Коледата със семейството. За нова година предложих на сина да си доведе някоя компания вкъщи, а ние с мъжа ми да отидем на гости у свекърва ми и да спим там. Да му освободим терена, а ние дъртите сме лесни. Може и на заведение, но не ми се ще, много е задимено и ще пукна до сутринта на шум и пушеци.
 
От: Какво ще правите коледните и новогодишни празници?

Коледа със семейството, НГ с приятели. Между празниците или ще бачкам или ще му тегля една и ще отида за две седмици някъде по планините да маам кифтета и пърджоли.
 
От: Какво ще правите коледните и новогодишни празници?

Коледата ясно. Нова година ще се направим лютеница. Мислим с едни приятели да фанем колата и да заминем нанякъде.
 
От: Какво ще правите коледните и новогодишни празници?

Мисля, да работя.
 
От: Какво ще правите коледните и новогодишни празници?

Мисля, да работя.
Аз също. Коледа (по-точно Бъдни Вечер), ще прекарам със семейството си и това е. През другото време ще си работя.
 
От: Какво ще правите коледните и новогодишни празници?

Ама не ме разбирайте погрешно, аз като работя и ми е кеф, пия си пиенето, разтакавам се, браузвам си....няма кой да ми дава наклон на пишката :).
 
От: Какво ще правите коледните и новогодишни празници?

Коледа семейно, НГ може пак семейно, че от доста време не сме се засекли на двата празника пълно семейство, иначе план Б приятели за НГ :)
 
От: Какво ще правите коледните и новогодишни празници?

И аз също мисля да работя, а за празниците на Коледа със семейството си а Нова година с приятели.
 
От: Какво ще правите коледните и новогодишни празници?

Като гледам никой не за е засилил по ресторанти, какво стана, къде сгрешиха, че ни изпуснаха?
 
От: Какво ще правите коледните и новогодишни празници?

Като гледам никой не за е засилил по ресторанти, какво стана, къде сгрешиха, че ни изпуснаха?

Глей сега ко става...
целия персонал си е резервирал разни маси по кръчми...

па шефовете ши работят и нема да висят по кръчми...

Като имаш пари всеки ден е празник и се губи ефекта от празнуването и празничното настроение...

едно време какъв кеф беше ехеее
 
От: Какво ще правите коледните и новогодишни празници?

По принцип миналата година все с приятели празнувахме... ама тая и на Коледа и на НГ се очертава да празнуваме вкъщи, че от как се роди малката, не можем да мръднем никъде ;) ,а и какво лошо има, човек като хапне и пийне да му удари малко я оптимизация, я блогване, я друга работа... важното е, че все нещо ще се измисли ;)
 
От: Какво ще правите коледните и новогодишни празници?

Амоуне, човече, прав си, точно че ми е все тая...едно време като идех на ресторант и къф кеф беше...ся ме боли кура....те и без това повечето ги нямат бирите дето аз ги пия ( Erdinger, Leffe и Efes ) , нямат музиката , която ще си пусна у дома, качеството на храната което аз ще си приготвя с всякакви приумици които съм напазарувал....и.т.н. Нямам пари да ходя всеки ден по ресторанти и кръчми...ама не е и като преди - като ида на ресторант чудо голямо. Недай боже пък да ида я някоя долнопробна кръчма с чалгарите...
 
От: Какво ще правите коледните и новогодишни празници?

Коледа - Банско
Нова Година - вкъщи :)
 
От: Какво ще правите коледните и новогодишни празници?

koleda-sega.jpg

Според една статистика на голям сайт, от тия онлайн вестниците, повече от 70% са в къщи със семейството и приятели.

Около 20% на екскурция някъде за празниците заедно с компания.

И едва 10% по заведения с коверти. Статистиките са малко предадени в общи цифри. Цифрите са горе долу, но като цяло са плашещи за заведенията. То реално никога не са били кой знае колко напред с материала по празниците, но поне имаха популярност през миналите години. Аз след коледната вечеря съм ходел някъде и беще традиция, сега май май може и да се пропусне.

А и гледам и екскурзиите са паднали много, все пак си спомням, че едно 50% им се отреждаше за тях. Поне по мой наблюдения.
 
От: Какво ще правите коледните и новогодишни празници?

Работохолик съм :lol: нема почиваме.. хаха joke..

Всеки ден е празник до 5 Януари.. 1 приятелче се върна от Англия.. и трябва да наваксваме, колкото се може повече ^^

По темата..

Нова година с приятели..
По коледа.. сигурно пак с приятели, но първо малко семейно ;)

Весели Празници..

(П.С... а бе, що не го чувствам тва коледно настроение.. къде се губи.. аре бе снягче.. завали малко.. направи малко бяло в Пловдив, да ми дойде музата.. :lol:)
 
От: Какво ще правите коледните и новогодишни празници?

Ха, мен още ме държи от студентския празник, ама иначе сега съм в нещо като мини сесия, само до коледи и нови години ми е дева.....
 

Горе