Какво щяхте да правите ако не се занимавахте с интернет?

testkiwi

Well-Known Member
Просто ми е интересно. Представяте ли си да правехте друго, какво щеше да е то? И как изобщо решихте да се занимавате с интернет бизнес.
Спомняте ли си изобщо как започнахте? Съжалявате ли или сте доволни и т.н.

Може да стане добра тема, ко шИ кажете?
 
Най-вероятно щях да се занимавам с офлайн търговия, вместо онлайн. Все пак всичко е търговия - продукти, услуги и пр.
Представите ми да се занимавам с нещо офлайн.. най-просто казано - не искам да си го представям.
Първите ми стъпки бяха като ученик, когато един ден даскалката по информатика ме светна за HTML. От този момент нататък всичко се свеждаше до код и цифри.
Не съжалявам за това си решение и дай Боже никога да не съжаля! Едно от най-перспективните неща, с които може да се занимава човек в наши дни. Хубавото е, че ако си добър в нещо офлайн, то със сигурност за теб ще има място и в онлайн бизнеса, стига да успееш да се ориентираш правилно в динамичната обстановка на WWW :)
 
Аз бях се запътил към хирургията. :) Учих биология, но нещо мислех, че щом и математиката ме влече да пробвам с компютри. :)

Ако не се занимавах с интернет и компютри, сигурно щях да съм доктор, дори си бях харесал съдова хирургия, като специализация. Знаех, че ако това не се случи, щях поне да правя цици и да опъвам гуши, което точно тогава започна да става търсено по нашите ширини. :)
 
От: Какво щяхте да правите ако не се занимавахте с интернет?

Пак шяхда съм овчар и по цял ден дасе подпирам на гегата иси дрънкам хлопките

ПС ама неми гое казал Бойко
 
От: Re: Какво щяхте да правите ако не се занимавахте с интернет?

Аз бях се запътил към хирургията. :) Учих биология, но нещо мислех, че щом и математиката ме влече да пробвам с компютри. :)

Ако не се занимавах с интернет и компютри, сигурно щях да съм доктор, дори си бях харесал съдова хирургия, като специализация. Знаех, че ако това не се случи, щях поне да правя цици и да опъвам гуши, което точно тогава започна да става търсено по нашите ширини. :)

Винаги съм се чудел що оформянето на цици и опъването на гуши е предмет на специализация. Ръгаш се у първия стриптийзбар и си готов дизайнер дори и с двете леви.
 
Re: От: Re: Какво щяхте да правите ако не се занимавахте с интернет?

Винаги съм се чудел що оформянето на цици и опъването на гуши е предмет на специализация. Ръгаш се у първия стриптийзбар и си готов дизайнер дори и с двете леви.

Всъщност е пластична хирургия това, и не е никак лесна, но определено който има желание - става такъв.
 
От: Какво щяхте да правите ако не се занимавахте с интернет?

И яз ги опъвам и оформям ама по други методи, шото сам привърженик на традиционата терапия
 
От: Какво щяхте да правите ако не се занимавахте с интернет?

аз ши карам багер или трактор за разнообразие без нета
 
От: Какво щяхте да правите ако не се занимавахте с интернет?

Аз се виждам, в сферата на роботиката, или ремонт на автомобили електирки, двг, !тенекеджийство || !боядисване.
 
От: Какво щяхте да правите ако не се занимавахте с интернет?

сигурно щях да съм много добър автомонтьор, щотото и сега знам повече от повечето такива :D
 
От: Какво щяхте да правите ако не се занимавахте с интернет?

Работил съм в завод още преди нета да дрънка шайбите при влизане
 
От: Какво щяхте да правите ако не се занимавахте с интернет?

Щях да свалям каки. :p
 
От: Какво щяхте да правите ако не се занимавахте с интернет?

Сигурно щях да имам сервиз за компютри извън бг или шофьор на камион международно.. и двете ме влекат :)
 
От: Какво щяхте да правите ако не се занимавахте с интернет?

Може би бачкатор някаде в чужбина...
В началото ме зариби един приятел като ми обесни какво е адсенс. Кликахме си едим месец по рекламите и си викахме "ударихме кьоравото". После попаднах тук и едни добри батковци ми отвориха очите, за това от къде изгрява слънцето :)
 
От: Какво щяхте да правите ако не се занимавахте с интернет?

Вероятно професионален спортист/спИртист.:(
 

Горе