Каквo правихте днес

deffnews

Well-Known Member
Пускам това за да си спомним какво сме правили "днес". И какво смятаме да правим "утре".

Много съм доволен, че завърших тази част от зимнината. Лютеница, чорбаджийски чушки, сладко и сок от десертно грозде, доматено, печена капия, люти чушки, мед с ущина. Трудоемко си беше.

Смятаме да вземем под наем едно селско имотче за догодина, да отглеждаме истински зеленчуци и плодове. Да направим едно кътче за варива, само за такива неща.

madgooglebot

Well-Known Member
Яко БГ-мама, не е истина. Блинки, ко стана с бизнес-ориентирания форум :D или тва пак ще го водиме към разделите - "релакс" и "общи УЕБМАСТЪРСКИ приказки" :D
А и без датата липсва малко ЦВЯТ ;)

deffnews

Well-Known Member
Недей, недей. Алкохол въобще не бях кусвал две-три седмици, а твърд алкохол поне половин година дори не съм помирисвал. Ракии и алкохоли не варя. Снощи изпих 100 МИЛИЛИТРА руска водка Пет Езера и цял ден ме боли глава.

А иначе си "съживих" първия мобилен телефон. С оригиналната батерия !!! Между другото някой пази ли си първия мобилен трелефон?

П. С. още малко и ще стана спец по телефонни батерии. Съживих пет-шест батерии (включително подута батерия) вчера. На път съм да съживя и "non-removable"батерия на един сървайвин телефон.

@madgooglebot задаваш въпроси и си отговаряш сам.

Последно редактирано:

madgooglebot

Well-Known Member
Не съм виновен аз, а инстинктът ми към безполезните теми :p
И ти не си виновен, толко ти е капацитета ;)

deffnews

Well-Known Member
Е как да не си виновен, като си виновен? Според мен си виновен. Ти сега обвиняваш инстинкта си, че е виновен той, а не ти, така ли да разбираме?

Krumov

Well-Known Member
Недей, недей. Алкохол въобще не бях кусвал две-три седмици, а твърд алкохол поне половин година дори не съм помирисвал. Ракии и алкохоли не варя. Снощи изпих 100 МИЛИЛИТРА руска водка Пет Езера и цял ден ме боли глава.

А иначе си "съживих" първия мобилен телефон. С оригиналната батерия !!! Между другото някой пази ли си първия мобилен трелефон?

П. С. още малко и ще стана спец по телефонни батерии. Съживих пет-шест батерии (включително подута батерия) вчера. На път съм да съживя и "non-removable"батерия на един сървайвин телефон.

@madgooglebot задаваш въпроси и си отговаряш сам.
Виж това е интересно. Пазя няколко, но двата дето най-много ме радват и работят са Nokia 6110 и перлата в короната Nokia N-Gage Classic

deffnews

Well-Known Member
Виж това е интересно. Пазя няколко, но двата дето най-много ме радват и работят са Nokia 6110 и перлата в короната Nokia N-Gage Classic
Интересно е, моят първи е Motorola L6 но имам един много дърт Самсунг, който е от патриархите на мобилните телефони но не мога да намеря батерия.

contra

Well-Known Member
Рекох да дръпна малко музичка от Замундата че ми трябваше за 1 видео и гледам Топ 100 Сингълс в ЮКей и понеже не следя музикалните тенденции си викам туй ще е най-доброто... И почвам да цъкам на сингълите от първия надолу... И като почнаха да ми каканижат някакви африканци и африканки, пълен бълвоч - не мога да сваря да местя на следващото.

Така превъртях 15-ина парчета... Чак като стигнах до нещо познато и старо (Елтън Джон) и малко по-приятни ритми задрънчаха.

Как стигнахме до това падение в изкуството се питам??

pepo_999

Well-Known Member
Имам един дърт мобифон драгон и един по нов нокия, двата са някъде от 2000 година

още помня и тарифата - Мобифон Сити с 25 минути само за града в който живееш за скромните 25 кинта на месец

тогава на мтел сим картите се купуваха за 180 кинта

madgooglebot

Well-Known Member
Тия кривите дърти телефони ако на 6, мое ми ги оферирате, че трудно се справям аз със смартфоните :)

deffnews

Well-Known Member
Аз не съм имал мобифон-тухла и мисля, че не бих си взел, бих взел като антикварна стойност за покупко-продажба.

Батериите ми станаха интересни. Нямам почти никакви електротехнически познания или каквото и да се води:) обаче си взех 10-на стари батерии от един битак, изтъркани, лепени и т.н. Осем от тях се съживиха по-най грубия начин с USB кабел и зареждане към + и -, включително една подута батерия. Да, разбира се държат няколко пъти по-малко отколкото като са били нови, но са използваеми. Почти заредих и една "non-remolable"батерия, трябва и още 0.1 волта но за нея ще трябва да взема. Но някой некадърник си е играл с поялник и може и да не стане.

ivtcho

Active Member
Имам един дърт мобифон драгон и един по нов нокия, двата са някъде от 2000 година

още помня и тарифата - Мобифон Сити с 25 минути само за града в който живееш за скромните 25 кинта на месец

тогава на мтел сим картите се купуваха за 180 кинта
Ситифон се казваше услугата.
А аз май ще дойде да съм доста дърт, пъврия ми телефон беше изпбщо първия модел в България - Nokia150 :)

deffnews

Well-Known Member
Сега си спомням, че Motorola L6 беше голям хит. 2005-та година го взехме и мисля че струваше някъде около 400 лв. или нещо такова. Пази си и кутията, че даже и зарядното е някъде в къщи. Телефона не беше включван 6-7 години. Батерията му включваше но излиза съобщение за неподходяща батерия и изключваше. Батерията е BC50 но тръгна с BC60 и след това му заредих и оригиналната батерия.

slavchev

Well-Known Member
На кой му пука за лютеницата??? По важното е сложи ли вече виното и бъркаш ли джибрите?
Според последните проучвания, 5г мрежата забавя ферментация на джибрите :eek: :rolleyes: :oops:

Горе