Каквo правихте днес

Снимах градински домат откъснат на 12.10.2021 от реколта, която не е била обработвана с абсолютно нищо, без значение химия или натурално, не е била торена и почти не е била поливана. И после го изядох.
 
Туй време доматите вече само за компост стават.
 
Туй време доматите вече само за компост стават.
Дрън-дрън. Имам още два големи узрели. И то розов сорт.
 
Туй време доматите вече само за компост стават.
Ето, и трите са откъснати вчера. Единия вече замина и няколко чушки и те са от същата градина от преди няколко дни. Не са обработвани с абсолютно нищо.
Една година мина откакто ви пиша неща, които просто някои не ги разбират и продължават да си мислят, че са не бивалици.
 
Ето, и трите са откъснати вчера. Единия вече замина и няколко чушки и те са от същата градина от преди няколко дни. Не са обработвани с абсолютно нищо.
Една година мина откакто ви пиша неща, които просто някои не ги разбират и продължават да си мислят, че са не бивалици.
Айде като лъжеш поне да е от тази година снимката а? С 10 годишна снимка ще цака.
DateTimeOriginal2011:01:01 00:00:11
CreateDate2011:01:01 00:00:11
 
тази откога е?
Тази лъжльо няма екзиф информация :D . Ето, че пак безплатно обучавам. Надявам се поне малко паметниче да ми съградят 2/3м.
 
Тази лъжльо няма екзиф информация :D . Ето, че пак безплатно обучавам. Надявам се поне малко паметниче да ми съградят 2/3м.
Аз се опитвам да ти спестя някои неща, ти ме наричаш лъжец. Как да стане така?
 
Можеш да ми се сърдиш но си лъжец, не сме в парламента. Тука има хора с положително IQ. Вярвам можеш да си тестваш сам тулчето е онлайн!
Screenshot_2021-10-13 Jeffrey Friedl's Image Metadata Viewer.pngScreenshot_2021-10-13 Jeffrey Friedl's Image Metadata Viewer(1).png
 
@deffnews кажи че просто апарата ти 15-годишен и не поддържа дати далече в бъдещето.
И че тая дата е много съмнителна с толкова нули и единици, един вид дефолтна.

Все аз ли на всичко трябва да те уча?!
 
А мойта градина я тъпча с пестициди и глей кво набрах/извадих неска:

prikolniekartinkiproovoshi34fotoprikolni-35daa806.jpg


1634132733169.jpeg

1634132802205.jpeg
 
@deffnews кажи че просто апарата ти 15-годишен и не поддържа дати далече в бъдещето.
И че тая дата е много съмнителна с толкова нули и единици, един вид дефолтна.

Все аз ли на всичко трябва да те уча?!
Аз му намекнах. Не е 15 годишен, просто му смених батериите.
 
В Котел и във Влашко със закъснение се развиват творенията Божии... бях забравил.
 
В Котел и във Влашко със закъснение се развиват творенията Божии... бях забравил.
Според мен си кух. Манди те защитаваше, бил си шегаджия, но според мен си кух.
 
Климатолог съм в случая.
Ама може и смешка да се намери ако се замислиш прекалено.
 

Горе