Каквo правихте днес

deffnews

Active Member
Странджанки. Провокацията се активира в края на лятото, когато в Айтос си купихме няколко Странджанки и на всички ни харесаха. Имам интерес към емблематичните закуски от началото на 90-те.

Долу-горе знам истинската рецепта, вложих и нещо от себе си станаха много вкусни.

deffnews

Active Member
Стайна антена от 1 м. коксиален кабел. Тия руснаци наистина са майстори на електротехниката. И проучвам как да си направиш хладилник без ток.

Последно редактирано:

tekstmag

Active Member
Зарадвах един клиент с концепция и текстове за начална страница. Сутринта. Клиентът сам си каза (писмено), че се радва...

Видях се с 2-ма/3-ма приятни хора около обяд. Обменихме мисли за живота, и за кой какво му се яде (и пие). После ги реализирахме (мислите за яденето и пиенето)...

Говорих по телефона с още няколко кандидати за зарадване. В различна степен на развитие...

Мен ме зарадваха 2-ма експерти: единият - по сайтове, другият - по SEO...

Сам се зарадвах с лично приготвена свинска вратна пържола. И хубаво червено вино от Пазарджик. Дотук - добре...

deffnews

Active Member
Днес ми беше относително спокойно и си премълчах пред един продавач на цигари, вафли и дамски превръзки каква е разликата между Rotmans preminum cut от преди 3 години и Rotmans premium cut от преди 2 месеца. Премълчах си, щото ме досмеша даже, щото човека продавал цигари от 20 години и знаел всичко.

deffnews

Active Member
Счупих се от слушане на Дара - Thunder. Май за пръв път си паднах по певица, актриса или от сорта.

Станимир И

Well-Known Member
Зарадвах един клиент с концепция и текстове за начална страница. Сутринта. Клиентът сам си каза (писмено), че се радва...

Видях се с 2-ма/3-ма приятни хора около обяд. Обменихме мисли за живота, и за кой какво му се яде (и пие). После ги реализирахме (мислите за яденето и пиенето)...

Говорих по телефона с още няколко кандидати за зарадване. В различна степен на развитие...

Мен ме зарадваха 2-ма експерти: единият - по сайтове, другият - по SEO...

Сам се зарадвах с лично приготвена свинска вратна пържола. И хубаво червено вино от Пазарджик. Дотук - добре...

Писнало ми е от такива експерти, добре, че техните клиенти не знаят кви са идиоти, щото ще идат да ги търсят за въпроси. Като цяло в България е пълно с "експерти" с някакво измислено его, пълни смешници като цяло.

Иначе, днес се събудих добре и цял ден катерих с приятели, всичко мина добре, след това си направих огън и хапнах добре.

Поздрави,
Станимир И

Torbalan Trolski

Well-Known Member
Като цяло в България е пълно с "експерти" с някакво измислено его, пълни смешници като цяло.
Какво да се прави, такава ти е средата

white_pawn

Well-Known Member
какво сме правили "днес".
Изрязах се вчера много брутално. Направо синтезирах ново бов. На котката и опада козината, кучето още вие из двора, гълъбите на съседа вече не са между живите. Ама нямаше как да ви го съобщя веднага, понеже, докато се евакуирах забравих тела в стаята. Дофтасаха от отдела за борба с тероризма, някой подал анонимен сигнал за химическа атака. като разбраха каква е работата повикаха колегите от риокоз да запечатат помещението за 24ч. Мани, разправии големи, заради една пръдня. Да не се опущи човек...

slavchev

Well-Known Member
Изрязах се вчера много брутално. Направо синтезирах ново бов. На котката и опада козината, кучето още вие из двора, гълъбите на съседа вече не са между живите. Ама нямаше как да ви го съобщя веднага, понеже, докато се евакуирах забравих тела в стаята. Дофтасаха от отдела за борба с тероризма, някой подал анонимен сигнал за химическа атака. като разбраха каква е работата повикаха колегите от риокоз да запечатат помещението за 24ч. Мани, разправии големи...
Под карантина ли си?

slavchev

Well-Known Member
Да. Затворил съм се с приятели и три дамаджани вино в другия край на селото :D
Малко ви е ваксината. Това е за макс 2-3 дена...

Горе