Какъв сайт да пусна ?

От: Какъв сайт да пусна ?

Добре де, ама ти хич не преглеждаш форума.
Как се прави keyword research - стъпка по стъпка
Longtail traffic secrets - ebook
Прочети това първо.
И като гледам си новобранец:
The Art of SEO - Mastering Search Engine Optimization [ Книга - 608 страници
Search Engine Optimization Bible - 2nd Edition

А впрочем гледам доста си писал за SEО в личния си блог, даже има и писаници за keyword research http://katsarov.info/?p=194 http://katsarov.info/?p=158 http://katsarov.info/?p=116 - не знам как ги пишете тия работи без да ги четете и да се поинтересувате малко.
 
Последно редактирано:
От: Какъв сайт да пусна ?

Това последното ми мнение на чат ли ти прилича?
 
От: Какъв сайт да пусна ?

Трийте темата , или да го направим на чат ?
Ей Къци, хората ти дават на готово неща, които сигурно и за седмица няма да намериш, а даже не проявяваш капка благодарност. AlanFort, на твое място бих си изтрил мнението, заради тоя КЪЦИ
 
От: Какъв сайт да пусна ?

Каци ако намериш гениална идея свиркай, ще вляза и аз със 10 хостинга и 10 домейна. Ако е много гениална и ще има много пара може и виртуалка да ти дам с приходите от 1 ден. Пък ти се поти да мислиш работиш ...
 
От: Какъв сайт да пусна ?

Това последното ми мнение на чат ли ти прилича?
Не , прочетох го внимателно и мерси за което.
@antonioganchev - Гледай си твоята работа и приятен ден.
За тия които ми викат Къци - няма да Ви чета мненията - ако имате проблеми , много Ви здраве.
 
От: Какъв сайт да пусна ?

Добре ще ти го кажа така: Кой малоумник ще си даде идеята за сайт, ще го реализира, ще го направи работещ-носещ приходи и ще дели със някакъв да не казвам какъв че може да се обидиш от истината, който ще предложи някакъв си хостинг + домейн .инфо. Та Каци ли си Паци ли си освен да си правиш реклама на линковете във подписа друго невийдам какво правиш със малоумтоно си бръщолевене уж в изгодна оферта ...
 
От: Какъв сайт да пусна ?

Бъдете снизходителни, на 16 години морето ти е до колене ;)
 
От: Какъв сайт да пусна ?

Добре ще ти го кажа така: Кой малоумник ще си даде идеята за сайт, ще го реализира, ще го направи работещ-носещ приходи и ще дели със някакъв да не казвам какъв че може да се обидиш от истината, който ще предложи някакъв си хостинг + домейн .инфо. Та Каци ли си Паци ли си освен да си правиш реклама на линковете във подписа друго невийдам какво правиш със малоумтоно си бръщолевене уж в изгодна оферта ...
Такъв като тебе :)
Не Ви карам на сила ...
 
От: Какъв сайт да пусна ?

Прочетох темата, ти си бил мноо нагъл бе :D:D:D Бахти изрода малък. Ся да не кажеш, че е чат, малко по темата. Аз преди няколко години имах идея ей така да се направи място, където да се сприятеляваме, да си чатим, снимки да си качваме, да лайкваме разни работи и т.н. ама нямаше дейба отде да набарам безплатен хостинг и инфо домейн, тоя Зукерберг кат има връзки като тебе и безплатни ресурси скивай кво постигна.
 
От: Какъв сайт да пусна ?

Толкоз като се чудиш, направи една директория, винаги ще има нужда от още.
 
От: Какъв сайт да пусна ?

Сайт за ревюта за нещо, което ти харесва и интересува.
 
От: Какъв сайт да пусна ?

Направи форум за келеши.
Да си лафите.
Постепенно ще придойдат и други подобни.
После превърни форума в минно поле - Адсенс до Адсенс...
След 2-3 месеца отиди то Уестърн Юниън да прибереш профита.
Инвестирай в 10-ина домейна, инсталирай по 1 вордпрес.
Наеми няколко тъдявашни копирайтъра да ти пишат статии и да пълнят с контент.
Наблъскай Кешбърнърс линкс.
Наеми хора за събмит.
След няколко месеца си преброй парите.
Rinse & Repeat..

ПС: Тоя ценен пост дали да не го опаковам като e-book?
 
Последно редактирано:
От: Какъв сайт да пусна ?

........за слончета... сайт за глончета няма :D
1.Трябва да правиш сайт за нещо, от което разбираш и ти е интересно .
2.Според мен нишата няма огромно значение, по важно е бизнес модела ти да работи добре в България.
3.Ако не смяташ да добавяш контент ежедневно няма да имаш голям успех.
Това са само няколко идеи..... Все пак човек не може да пита хора които не познава - какъв спорт да започна да тренирам?
 
От: Какъв сайт да пусна ?

Можеш да направиш сайт за Гледане на ТВ онлайн.. Вече има доста такива но пък нищо , пробвай :)
 
От: Какъв сайт да пусна ?

Можеш да направиш сайт за Гледане на ТВ онлайн.. Вече има доста такива но пък нищо , пробвай :)

То това му мина модата, 2-3 сайта обират всичко.
 

Горе