Какъв спорт практикувате или как оптимизирате времето за спортни изяви

От: От: Какъв спорт практикувате или как оптимизирате времето за спортни изяви

Предполагам си от Бургас ? :)

Аз ли? - Не, от дълбоката провинция съм родом, а в момента съм част от гояламта Шопска салата....

Сори, не съм видял кое мнение си цитирал.....
 
От: Какъв спорт практикувате или как оптимизирате времето за спортни изяви

колело фитнес футбол в тая жега обаче нещо не ми се спортува :lol:
 
И аз се присъединявам към велосипедистите.. Карам доста колело. Вечер след работа .. Събота и неделя се пускам на по-дълги маршрути по 90-100км. Обичам да карам предимно планинско .. То и в планината си живея де. Чист въздух липса на хора и бетон. Само спиращи дъха гледки, а сега лятото хубави вирчета и язовири по пътя за отдих и къпане.
 
От: Какъв спорт практикувате или как оптимизирате времето за спортни изяви

Ама велосипедистите къде карате?
Не ви ли е страх че масата шифьори прости и не очаквате ли постоянно някой изотзаде да ви даде засилка така по-рязко?
 
От: Какъв спорт практикувате или как оптимизирате времето за спортни изяви

Ама велосипедистите къде карате?
Не ви ли е страх че масата шифьори прости и не очаквате ли постоянно някой изотзаде да ви даде засилка така по-рязко?

Това е градски проблем, в гората го няма... единственото което ме е събаряло от колелото в гора е луд ирландец на ATV на Боровец. В града си потенциален донор :(
 
От: Какъв спорт практикувате или как оптимизирате времето за спортни изяви

Това е градски проблем, в гората го няма... единственото което ме е събаряло от колелото в гора е луд ирландец на ATV на Боровец. В града си потенциален донор :(
Извънградско, междуселско имам предвид.
Примерно на засуканите планински пътища с тия ми ти завои вероятността да те хакнат изглежда доста прилична...

Не ми казвайте че навъртате по 50-90км офроуд по баирите и м/у борчетата :) .
 
От: Какъв спорт практикувате или как оптимизирате времето за спортни изяви

Ама велосипедистите къде карате?
Не ви ли е страх че масата шифьори прости и не очаквате ли постоянно някой изотзаде да ви даде засилка така по-рязко?

Тъкмо неделя щях да се трясна в един тиквеник с една лада излезнал ми на метър в моето платно, а трябва да е на стопа и да се огледа. Резултат сега ми е по-трудно да работя щото ръката ми е надута, но пък салтото в опита си да предотвратя удара в него си беше за тубата жалко че нямаше кой да го заснеме. :D
 
От: Какъв спорт практикувате или как оптимизирате времето за спортни изяви

Извънградско, междуселско имам предвид.
Примерно на засуканите планински пътища с тия ми ти завои вероятността да те хакнат изглежда доста прилична...

Не ми казвайте че навъртате по 50-90км офроуд по баирите и м/у борчетата :) .
Хах... този проблем определено го има. Като вземеш предвид че едно бмв на магистрала минава на около 40 сантиметра от ръкохватката със 100-120 километра в час. Ама ако имаш късмет и не те оцели.. "теглиш му една майна " и това е. Какво друго можеш да направиш.
 
От: Какъв спорт практикувате или как оптимизирате времето за спортни изяви

Сори за офтопика - може ли да уточниш град/басейн/имат ли детски групи - т.е. под 7 годишни.

мислех, че си на повече :D
 
От: Какъв спорт практикувате или как оптимизирате времето за спортни изяви

мислех, че си на повече :D

Карам втора младост :D
 
От: Какъв спорт практикувате или как оптимизирате времето за спортни изяви

Любимият ми спорт е баскетбола, но също така ходя много често на лостове (street fitness) ...
 
От: Какъв спорт практикувате или как оптимизирате времето за спортни изяви

Някой играе ли баскетбол в София на SouthPark?
 
От: Какъв спорт практикувате или как оптимизирате времето за спортни изяви

Тъкмо неделя щях да се трясна в един тиквеник с една лада излезнал ми на метър в моето платно, а трябва да е на стопа и да се огледа. Резултат сега ми е по-трудно да работя щото ръката ми е надута, но пък салтото в опита си да предотвратя удара в него си беше за тубата жалко че нямаше кой да го заснеме. :D

Не знам за салтото, ама е трябвало после някой да заснеме как му чупиш зъбите баси. Почти всеки ден карам колело (ходя на работа с него) и се оглеждам все едно че съм откраднал нещо. Салта още нямам, ама един път се натресох в един дето паркираше без никви мигачи, светлини... нищо. Цепи кучките и у десно... добре че го фраснах с кормилото само и на паднах.
 
От: От: Какъв спорт практикувате или как оптимизирате времето за спортни изяви

Предполагам си от Бургас ? :)
Не братле, в София живея и тук има няколко места, където може да се тренира. Ако си в София ела да пробваш и после ще забравиш за кикбокса и муай тай-я :) Кудото е в пъти по-практично (тренирал съм кикбокс почти 4 години).
[video=youtube;M5AvCcLwaJQ]http://www.youtube.com/watch?v=M5AvCcLwaJQ&feature=related[/video]
УС! :twisted:
 
От: Какъв спорт практикувате или как оптимизирате времето за спортни изяви

Аз преди време ходех цяло лято на фитнес и честно казано успях да оформя хубаво тяло. От тогава се поддържам като правя упражнения вкъщи или навън ако е по-приятно времето... преглеждам сайта на EzFitness и мога да кажа че упражненията изглеждат лесни но доста натоварват мускулите :p Иначе успех с оформянето на секси тяло.
 

Горе