Как Се Прави Мощен Блог В БГ!

Дискусията в 'Проблогинг - ProBlogging' стартирана от mavrodievv, Окт 18, 2009.

1. Sky

Sky Well-Known Member

Рег.:
    Юли 29, 2012
    Съобщения:
    8,795
    Харесвания:
    635
    Точки:
    113
    Място:
    Казанлък
    @Blinky май сте пропуснали правилото за 10 поста и тогава линк?

2. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    22,980
    Харесвания:
    1,519
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Оп, да, направо в нашата теми за Новия дизайн и система го пиши. Това сме го пропуснали. :)

3. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    562
    Харесвания:
    80
    Точки:
    28
    Имам дадена идея, но и доста въпроси покрай нея. :D Който желае може да ми отговори. Виждал съм много "глупави" статии, качени във фб, които водят към даден блог/сайт и всеки се изкушава да ги натиска. Да кажем имам фб профил с много приятели, създам безплатен блог с Wordpress, и самия блог примерно да се състои от фитнес тренировки, и много подобни неща за спорта. ( може и друга тема да е ) . От там нататък някой би ли ми обяснил как става печеленето, смисъл като цъкнат на дадената статия чрез фб-а , не печеля пари от това, нали? Чрез реклами ли се печели, ми те всички може да имат adblock :D

4. rscossworth

rscossworth Active Member

Рег.:
    Авг 18, 2010
    Съобщения:
    408
    Харесвания:
    66
    Точки:
    28
    Ми то и с директни продажби да пробваш, пак може да не стане, щото таргет групата ти примерно няма кинти да купува (мама и тате не им дават)...

5. kpetrov

kpetrov Well-Known Member

Рег.:
    Апр 22, 2015
    Съобщения:
    1,081
    Харесвания:
    76
    Точки:
    48
    Не изглежда кой знае колко по-различен, като гледам повечето е превод на статии. Шока и ужаса с го има но на друга тематика. Така като се замисля какъв процент биха били привлечени от смислени новини, може би само с голям екип, аз се опитах да намеря съмишленици, но не успях.

6. MateiMAtei

MateiMAtei Active Member

Рег.:
    Ноем 8, 2017
    Съобщения:
    131
    Харесвания:
    33
    Точки:
    28
    Пари , пари , пари , пари :) След това всичко останало. Може да продаваш лайна , но парите ще ти направят най-добрата реклама и ще те прославят като най-добрия лайнопродавач и всички ще купуват от теб.

7. iwriting

iwriting New Member

Рег.:
    Март 3, 2018
    Съобщения:
    14
    Харесвания:
    2
    Точки:
    3
    Не съм убеден, че пари или грамостност помагат. Особено грамотност, за нашия пазар си е направо пречка. Справка, вижте телевизиите.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice