Как да го направя това с моя магазин на OpenCart?

webstil

Well-Known Member
drehi.jpgdrehi.jpg

Искам и аз така да излизам с тези менюта долу, но се чудя как може да стане, някой може ли да помогне? Чудих се дали тук да пусна темата или в СЕО раздела, но реших да е тук, че все пак питам за конкретен CMS.
 
От: Как да го направя това с моя магазин на OpenCart?

Не е от това, защото моят е най-горе :D Трябва да се направи нещо по сайта, но какво не знам :(
 
От: Как да го направя това с моя магазин на OpenCart?

Мicrodata, rich snippets, туй-онуй... breadcrumbs - трябва да ти свърши работа :)
 
Последно редактирано:
От: Как да го направя това с моя магазин на OpenCart?

Аз имам rich snippets плъгин, който ми показва там отзиви и звездички при продуктите. Но това не знам как да го направя? С прост html код ги добавям тези линкове в началната страница на темата ли? Би трябвало да е нещо по-сложно, или някакъв специфичен код на точно определено място, предполагам между head таговете и преди body.
 
От: Как да го направя това с моя магазин на OpenCart?

И аз го ползвам този. Вчера пробвах и аз това: http://www.opencart.com/index.php?r...64&filter_search=breadcrumbs&filter_license=0
преди да пусна темата, но след като го слижих и тествах с тула, нямаше никаква разлика и реших, че не работи :D Само заместих във файла с истински url и текст, така както искам да са, но нищо не става май :D
 
От: Как да го направя това с моя магазин на OpenCart?

И аз го ползвам този. Вчера пробвах и аз това: http://www.opencart.com/index.php?r...64&filter_search=breadcrumbs&filter_license=0
преди да пусна темата, но след като го слижих и тествах с тула, нямаше никаква разлика и реших, че не работи :D Само заместих във файла с истински url и текст, така както искам да са, но нищо не става май :D

А проверили си кода? Използвай тест тула на Google, за да провериш дали ти е настроен кода с breadcrumbs кодовете. Ако там всичко е ОК, значи скоро трябва да видиш резултати и в Google. Принципно не става ей така - като SEO тайтъл и описание, примерно... :)
 

Горе