Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

Абе аз се сетих какво може да е , само елемента с големия град не ми се връзва. Ей много ми е любопитно....нямам време за такова методи и затова ще си остана само с любопитството :).
 
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

Е как са ти изтрили акаунтите? Дори и да е така , CPA lead не са ми направили проблем за това през последните 2 г. В случая методът се изчерпи и по-специално това , че след като станахме повече прилагащите го, започнаха да трият акаунти от торентите , и по-точно пиратбея. В другите тракери още си вървят, ако не на 100% , то поне 50% от каченото си ми остана. Пиши ми на скайп


п.п Остават още 5 копия

Говорих и с други хора купили книгата и на тях са им затрили акаунти или пък не върви, щом ти стои повече от 2 години е супер, винаги има изключения.
 
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

Абе върви метода,но бавно и се изкарват много по-малко пари от обявените 200$ , все пак си ги избих парите и продължавам да го мъча още този метод от старата книга.
Бих си купил и тази, но спря да ми отговаряш в скайп,което не е яко.. А иначе за колко голям град става въпрос? И вярно ли говорите за 50-100 долара на ДЕН? Прочетох го някъде горе...?
 
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

голям град + авторски права + скенер = обществена библиотека.
 
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

стана ми ясно, че е нещо с книги, но големия град не ми се връзваше.
 
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

Абе върви метода,но бавно и се изкарват много по-малко пари от обявените 200$ , все пак си ги избих парите и продължавам да го мъча още този метод от старата книга.
Бих си купил и тази, но спря да ми отговаряш в скайп,което не е яко.. А иначе за колко голям град става въпрос? И вярно ли говорите за 50-100 долара на ДЕН? Прочетох го някъде горе...?


Може да пишеш на всички, които са закупили Ebook-а ми дали съм спрял да пиша, а защо се е получило така с теб не знам. Не е било умишлено от моя страна или не съм получил/не съм прочел някое от твоите съобщения. Винаги се старая да отговарям и помагам на купувачите! Пиши ми отново на ЛС скайпа си :) За 50-100 $ на ден, едва ли, защото самия метод не позволява в месеца да работиш и да правиш тези неща повече от 5-6 дни.. Така че не може да правиш всеки ден по 50-100$. Аз лично не падам под 200$ месечно , като работата ми е за 4 дни, или поне аз така съм си огранизирал нещата. В Ebook-a съм описал подробно:)

Поздрави:)


п.п Остават 3 копия
 
Последно редактирано:
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

Синтетик, продаваш ли само едно изречение от книгата? Демек какво се сканира :) и ролята на големия град? Просто ме човърка любопитството и съм готов да дам някой долар.
 
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

Синтетик, продаваш ли само едно изречение от книгата? Демек какво се сканира :) и ролята на големия град? Просто ме човърка любопитството и съм готов да дам някой долар.

Не мога , колега. Мисля , че за този метод и тази цена.. ще си избиеш в пъти инвестираното по единия или по другия начин, които съм описал в Ebook-a.
Хубавото е, че ще можеш да го прилагаш в дългосрочен план :)

Поздрави
 
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

Неее, аз няма да прилагам метода, нямам време за това имам си други задачи и.т.н., просто ми е любопитно.
 
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

UP: Остават 2 копия
 
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

Обещах да пиша, като си мислех че вече ще имам лаптоп ама не, ще се помъча малко от телефона :) Метода е изключително интересен, както за собствени сайтове така и за директна продажба, определено по-интригуващо от 1вата книга, само да не се пренасити, бързайте докато има още. Имам скенер само да си взема лаптопа и ще видя какво ще стане, макар че автора казва че който не си върне парите може да я преведе и препродаде, дано никой не го направи, бързо ще се разпространи безплатно и ще умре метода.
 
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

Обещах да пиша, като си мислех че вече ще имам лаптоп ама не, ще се помъча малко от телефона :) Метода е изключително интересен, както за собствени сайтове така и за директна продажба, определено по-интригуващо от 1вата книга, само да не се пренасити, бързайте докато има още. Имам скенер само да си взема лаптопа и ще видя какво ще стане, макар че автора казва че който не си върне парите може да я преведе и препродаде, дано никой не го направи, бързо ще се разпространи безплатно и ще умре метода.

Meрси за ревюто. Да, надявам се , че няма да се стигне до тази крайност , защото и по двата начина описани в еbook-a ще останете доволни:)


П.п Остана 1 последно копие
 
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

Всички копия продадени!
 

Горе