Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Има много общо с това което си мислех, но въпреки това и се различава доста, основната идея е като цяло същата, но докато за това което си мислех има много информация, тази разновидност да я наречем е уникална. Тези дни ще пробвам, та да видим какво ще стане.
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Остават още 13 копия от ebook-a
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Звучи интересно, жалко че съм скаран с английския. :D
Ако се появи някакъв превод или разяснение бих закупил...
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Мммм да. Добра идея. Сметам знаеш, че ще я пробвам:) Книгата е кратка и изчерпателна. Пича не продава книга, а идея общо взето. Аз се бех настроил за четене, а то право в целта - така, така и така !:)

За мен си струваше парите, защото знам, че ще ги избия със същата тази идея.
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Благодаря за ревюто. Оказвам съдействие на всеки един от Вас, купувачите, които имате неясни неща по метода ми.


П.П 10 копия останаха


Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Книгата се чете за няма и 5 минути. Предполагам, че и с най-прости познания по английски бихте се справили. Всичко е описано и може да се започне без начален капитал.

Според мен си струва.
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

би ли резервирал едно копие и за мен? до довечера или утре мога да преведа сумата. ако може и малко инфо на ЛС,че още нямам право/в смисъл да ми посочиш пейпал адреса си/. благодаря
 
Последно редактирано:
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Здравейте!

Искам да попитам, за успешно прилагане на метода необходим ли е разработен и посещаем блог или може да се започне с нов?
Бих искал да опитам и също моля за данни (PayPal) на ЛС или е-поща ([email protected]).

Благодаря!
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Не е необходим разработен и посещаем блог.
Човека е много любезен и ще Ви помогне ако има допълнителни въпроси.
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

предполагам че не е тайна как се генерират приходите? Адсенс ли е?
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Прочетете описанието от оригиналния пост, на английски е :) Може и адсенс да се монетизира , но лично аз ви препоръчвам CPA програми. Аз така правя и работя с тях.

Dynamic , имаш ЛС със запазено копие за 24 часа.

Моля , когато плащата през пей пал не слагайте issue refund . Все пак четохте ревютата и ви изпращам ебоок , а не дрехи или други продукти:)


Остават още 6 копия
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

На много лесен англиски е написана... както казаха колегите метода е много добър мисля да го пробвам ;-)
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Запази ми едно копие и на мен! Искам да видя за какво става въпрос - от коментарите до тук звучи много интересно!
Утре сутринта очаквам да ми преведат хонорара - като го получа - веднага ти пращам на теб.

От мен засега, спокойна вечер.
 
Последно редактирано:
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Имам два въпроса:
Необходими ли са някакви познания ?
Колко часа седмично са необходими за достигане на 200$ месечно?
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

мда, и аз това исках да попитам...защото нямам никакви познания. само алчност :)))
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Ами на въпросите ви:) Да знаете как да ъплоадвате торенти - Това става за 10 мин, като изгледате 1/2 клипчета от youtube , и тъй като се работи с CPA програма/ми е препоръчително вече да сте регистрирани в някоя. Но може и да се регистрирате тепърва, или да монетизирате метода с афилиейт , но аз лично не го практикувам. Като за "новобранци" мисля , че методът ми е повече от идеялен, а ревютата говорят вместо мен.

Аз лично отделям по 1 ден седмично , в който си сортирам необходимите неща и за 4/5 часа ги "правя" . Останалите дни не пипам нищо,а само отделям по 10/20 мин. да прегледам дали има нещо ново , появило се, за да го добавя през другия ми "работен ден" през следващата седмица.

Bodyrock89 , приемам само пейпал и евентуално банков трансфер , в краен случай:)

Poltargaista , имаш запазено копие за 24 часа:)


Поздрави!


п.п Остават още 4 копия
 

Горе