Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

От: От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Значи, аз нямам определена цена, която изисквам. Искам да знам, някой може ли да ми каже, чрез писане на статии и теми къде и как мога да изкарам пари?

На първо време може да си пуснеш обява тук:

Freelance Jobs & Projects

Има доста обяви за писане на статии разгледай ги за да добиеш представа.
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Мерси. Написах си вече темичката :)
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Мерси. Написах си вече темичката :)

Бих те посъветвал в темата да споменеш за какъв език става на въпрос (български, английски, немски, хинди) и ориентировъчна цена и обем.

п.п. Ако знаеш чужд език търси и в западните сайтове, тук хората под 18, повечето от които не си ценят труда, пишат за жълти стотинки. Не знам дали и ти попадаш в тази група.
 
От: От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Да, мерси много за уместната забележка. Поправих си мнението.
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Хора мога да ви предложа един много як сайт за печелене на пари и награди!Админа е много свестен и честен човек!В този сайт трябва да имате покана,за да можете да се регистрирате!Ако искате покана пишете на скайп:azsumviki :)
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Първото нещо е да се образоваш стабилно преди крачката към парите в интернет! Има много, ама много за учене! ;)
 
От: От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Хора мога да ви предложа един много як сайт за печелене на пари и награди!Админа е много свестен и честен човек!В този сайт трябва да имате покана,за да можете да се регистрирате!Ако искате покана пишете на скайп:azsumviki :)

ХАХАХА няма такъв смях.......
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

СПЕЧЕЛЕТЕ сериозни доходи без инвестиции за 5 мин/ден надеждно и сигурно за информация скайп ivan_dimitrov_
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

пробвай с shutterstock повече инфо в линка в подписа ми.
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Всички тези начини може би са вършили работа,но аз честно казано не ги препоръчвам.Необходими са няколко живота за да видиш как работят.Страшно много труд и време за дребни стотинки.Аз лично от много време търся начин ,истински, имам в предвид за печелене на пари от Интернет и след толкова време успях да намеря начина за себе си.Големи пасивни доходи от Lyoness.Всеки прави своя избор.Има ли някъде някой който да ви даде 2700 лв. при инвестиция 300 лв. ?И след това да продължи да ви дава много по-вече от колкото ви е дал първия път без да е необходимо отново да инвестирате и да правите каквото и да е било.Просто получаваш,за да има какво да харчиш и за това че харчиш ти правят отстъпка.
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Здравей! Ако търсиш начин да изкараш пари докато си стоиш вкъщи и всичко, което искаш е да управляваш някакъв тип онлайн бизнес, мисля че е много добра идея да се поинтересуваш от вариантите, свързани с готов бизнес. Наричат се readymade turnkey websites. Аз лично открих нещо много интересно - има един сайт, който ти предлага готови сайтове, които са с целия си асортимент и единственото, което се изисква от теб е да избереш сферата, в която искаш да работиш - продажба на обувки, цветя, гримове..... Аз си купих сайт от там и вече го управлявам много успешно 3 месеца и печалбата ми определено надвишава средностатистическата за работещ човек в България. Support-а ти е безплатен,а единственото вложение беше да си платя за целия формат, което е повече от достъпно.
onlinebusinessturnkey [dot] com - това е линка
Надявам се да съм била полезна! Поздрави, И.Ш.
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

duvessa88 а ти какъв сайт си купи ? и давал ли си други пари за реклама?Къде се рекламираш или трафика от гоогле си го придърпал?
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

duvessa88 дай малко повече инфо щото мен като типичен българин малко ме съмнява да е толкова лесно ?!?!
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Мадамата изчезна нещо ........
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Можете да станете и фреелансъри на магистралата, като видете 5кинта на пътя докато се навeдете, ще си ги зароботили - бърза работа :D :D :D

Иначе големите пари с учене, акъл и опит стават майка иначе се преклалифицирайте в тънките занаяти.
 
Последно редактирано:

Горе