Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

bgkulinar каза:
jesuschoo каза:
Търся нещо подобно на гооглето на клик да плащат.Само да не са easytrader нищо не плащат много малко
Неоген ще ти се зарадват много.

Аз с неоген маи пробвах един път там и не останах много доволен сега как е положението саита ми е www.Vazbuda.com някои да не си помисли че си правя реклама.Просто помогнете да се изкара някои лев отгоре.Поздрави на всички
 
Ето и някой сайтове с който може да се изкарват добри пари от интернет..
просто трябва да се регистрирате...



Toва е един доста популярен сайт с над 2.5млн. потребители.Изкараната сума заплаща чрез Аlert pay.(трябва да се регистрирате и там клик ви плаща по $0,01,а също и на всеки ваш реферал...



това е друг почти същия като горния на визия..Изкараната сума също минава чрез на клик са същите...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

fifi85 ех колко му е, аз като имам компютър от 95 и интернет от 1998 година да не би да знам толкова колкото ти ще научиш HTML, PHP, DHTML, JAVA, FLASH, C++, PASCAL и некой друг програмен език??

Че за какво ми са тези работи за да печеля пари, по добре да ходя да чистя тоалетни в Созопол... дават по 400.лв заплата какво повече да искам???

Понякога предизвикателството е искрата на запалката така, че извини ме за иронията.....!!!

ПП: Сега забелязах, че темата е стара :)

Може, можееееееееее
 
Последно редактирано:
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Някой ще помогне ли като ми обясни как да поканя други желаещи и да ми станат реферали.
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Някой ще помогне ли като ми обясни как да поканя други желаещи и да ми станат реферали.
Здрасти, speeddaemon и добре дошъл, както и на теб - vlainkin (леко си се поукакал с тези линкове, гледам.:) )

Реферали на коя програма? Защото в едната им предлагаш да станат реферали а в други - прецакваш ги.:) Еми има много начини. Чрез блог, сайт, и някой вид маркетинг и си ок. Малко ми е мътно какво точно искаш да направиш, но ако е за сърфове ето и съвета ми - не си губи времето. Има много по-добри начини за изкарване на пари онлйан, както и са по-много кинтите там.:)

Успехи, момчета.:) :wink:
 
От: От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Здрасти, Speeddaemon и добре дошъл, както и на теб - Vlainkin (леко си се поукакал с тези линкове, гледам.:) )

Реферали на коя програма? Защото в едната им предлагаш да станат реферали а в други - прецакваш ги.:) Еми има много начини. Чрез блог, сайт, и някой вид маркетинг и си ок. Малко ми е мътно какво точно искаш да направиш, но ако е за сърфове ето и съвета ми - не си губи времето. Има много по-добри начини за изкарване на пари онлйан, както и са по-много кинтите там.:)

Успехи, момчета.:) :wink:

Само да добавя в начините: СПАМ!!! Ако сте неопитни не пробвайте!
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?


Над 40 000 потребители, а "да изкарам някой лев"... Реални ли са?! Никога не съм чувал за този сайт. :) От кога съществува сайта? Сайта ти прилича малко на ГепиМе. Как постигаш това? :)
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Влязох да търся един банер а какво стана изчетох тема от 7 страници :) та... някой ще ми обясни ли как да изкарвам по над 1 милион в зелено на месец :)
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Влязох да търся един банер а какво стана изчетох тема от 7 страници :) та... някой ще ми обясни ли как да изкарвам по над 1 милион в зелено на месец :)

с букс.то естествено.....

Що за въпрос е това???
 
От: От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

с букс.то естествено.....

Що за въпрос е това???


В интерес на истината тея идиоти вчера ми платиха $11.50 след 6-месечно чакане :lol: всъщност чакането беше до 2рия месец, след това ги отписах... някой да иска да го черпя сладолед? :lol:
 
От: От: От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

В интерес на истината тея идиоти вчера ми платиха $11.50 след 6-месечно чакане :lol: всъщност чакането беше до 2рия месец, след това ги отписах... някой да иска да го черпя сладолед? :lol:

Доколкото се вижда, 6 месеца се чака плащането там, а това си е доста време. Те май бяха в черната листа уж.
 
От: От: От: От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Доколкото се вижда, 6 месеца се чака плащането там, а това си е доста време. Те май бяха в черната листа уж.

При мен си остават в списъка с измамници... все пак TOS е за да се спазва а не да се нарушава :) бас ловя обаче че голяма част от собствениците на подобни сайтове дори не знаят всичко което са писали преди време в TOS :lol: както и да е... админ мерси за банера на генбъкс :)
 
От: От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Влязох да търся един банер а какво стана изчетох тема от 7 страници :) та... някой ще ми обясни ли как да изкарвам по над 1 милион в зелено на месец :)

Smartengine, не ги слушай тия:

с букс.то естествено.....

Що за въпрос е това???

те не разбират от бизнес и финанси! Купи си цветен лазерен принтер - еднопасов - от онези, които печатат по 45 страници в минута. На един лист A4 ще се съберат ако не се лъжа 4 банкноти от да кажем по 100 долара.

1 лист А4 = 400 долара. За 1 000 000 ти трябват 2 500 листа. Купуваш 5 опаковки по 500 листа и си готов :D


П.С. Моля, не ми се сърдете - нещо съм се сдухал и не ми се занимава с нищо :( та се опитвам по някакъв начин да съживя духа си или поне да поддържам някакво нормално настроение :mad:
 
От: От: От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Smartengine, не ги слушай тия:

Пробвах вече... в банката ми се изсмяха дружно и после всеки от служителите се изреди да се снима с мен и с лист от 4 банкноти... бях забравил да ги нарежа :lol: спирам се че наводнихме темата... :lol:
 
От: От: От: От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Пробвах вече... в банката ми се изсмяха дружно и после всеки от служителите се изреди да се снима с мен и с лист от 4 банкноти... бях забравил да ги нарежа :lol: спирам се че наводнихме темата... :lol:

Хахаха... пробвай още 1 път, но този път ги нарежи!
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Доста търпение и упоритос са необходими за да изкараш толкова пари, но е напълно възможно
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

трудна работа!!
 
Последно редактирано:
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Значи, аз нямам определена цена, която изисквам. Искам да знам, някой може ли да ми каже, чрез писане на статии и теми къде и как мога да изкарам пари?
 

Горе