Как да инвестирам 1000лв?

От: Как да инвестирам 1000лв?

Не съм чел цялата тема но ако си ги прежалил тия 1000 лв. може да пробваш с FOREX пазарите. Преди време инвестирах около 2000 лв. но аз гонех доходност от 200 лв. на ден и в продължение на 2 месеца успявах но с доста рискове. Щом искаш само 5 лв. слагай едни близки стопове на поръчките и си свиркай. Или ще загубиш 5 лв. или ще ги направиш. С 1000 лв. имаш 200 опита. Все пак уточнявам че форекса е един красив хазарт.
 
От: Как да инвестирам 1000лв?

Тия дни ще си купувам мобилен телефон (най-вероятно от Китай) и като гледам с каква надценка ги продават по разните продавалници.. може би, в нещо такова да се инвестират 1000 лв - за 3-4 телефона, за продажба. А пък после, като с ябълката на Рокфелер :)
 
От: Как да инвестирам 1000лв?

Най-добре си купете камера от 200 до 500 лв. Ставате партньор на тубата и бълвате простотии! Справка:
youtube.com/watch?v=u08NGTmxp-E
Над 2,500 милиона гледания - над $ 5000 доход. Не ви трябва английски и т.н. За справка ако мислите да правите уроци по програмиране или нещо подобно трудно ще прехвърлите 1000 гледания.
 
От: Как да инвестирам 1000лв?

Да, в последно време и аз забелязвам особено и във фейсбук, пълно с безсмислени и идиотски клипове, които се харесват на масовата публика за сметка на качествените видеа, които са с много по-ниска гледаемост. Явно хората предпочитат да се откъснат от реалността по този начин, вместо да инвестират в себе си и да се образоват, а в Интернет това е лесно и достъпно.
 

Горе