Как да качвам успешно в Themeforest?

SandWraith

New Member
Може ли някой да ми помогне,защото няколко пъти не ми одобриха работите.
Гледам за качество,подравняване,общо взето гледам всичко да е идеално,но все не ги одобряват.
Моля за малко помощ. :)
 
От: Как да качвам успешно в Themeforest?

Те ти пишат какъв е проблема и защо не ги одобряват. Съвета ми е да прочетеш какво са написали и да поработиш върху това.
 
От: Как да качвам успешно в Themeforest?

Те хубаво пишат, но едно нещо 2 пъти получавам, като както каза създателя всичко е спазено, всичко е както трябва да бъде (особено втория път).

Unfortunately your submission *** isn't quite ready for CodeCanyon and requires significant improvements and changes before it can be resubmitted and reconsidered.

Additionally, we have some extra feedback for you:

This item has a nice concept, but doesn't feature the required functionality and features to be approved as a premium item.
 
От: Как да качвам успешно в Themeforest?

Увеличете 3-4 пъти документацията и изчистете всичко, ако продукта ви е окей.
 
От: Как да качвам успешно в Themeforest?

Други предложения?
Има няколко критерии, на които просто няма начин да не отговаряш. Виж първо най-важните добре разписана документация, съпорт и изчистен код. Ако това е наред, продължи натам. Ти реално след като си качил твоят проект, връща ли ли са отговор, след като си получил неодобрение? Ако не, подпитай ги, някой техен човек от екипа все ще ти отговори.

Имал съм също амбицията, даже сме правели и проучвания, в коя ниша няма тема на WP, защото ако има дефицит, ще има и силно търсене, което ще гарантира и интерес. Нали си в разумните цени? За добре направена тема мисля, че максимума е около $55, като рейнджа е $35-$60. Даже рядко срещам в горната граница. По-скоро ми се е случвало да е около $40-%55. ;)
 
От: Как да качвам успешно в Themeforest?

Има няколко критерии, на които просто няма начин да не отговаряш. Виж първо най-важните добре разписана документация, съпорт и изчистен код. Ако това е наред, продължи натам. Ти реално след като си качил твоят проект, връща ли ли са отговор, след като си получил неодобрение? Ако не, подпитай ги, някой техен човек от екипа все ще ти отговори.

Имал съм също амбицията, даже сме правели и проучвания, в коя ниша няма тема на WP, защото ако има дефицит, ще има и силно търсене, което ще гарантира и интерес. Нали си в разумните цени? За добре направена тема мисля, че максимума е около $55, като рейнджа е $35-$60. Даже рядко срещам в горната граница. По-скоро ми се е случвало да е около $40-%55. ;)

Тя цената от themeforest я определят.
 
От: Как да качвам успешно в Themeforest?

Някой знае ли дали има други платформи като тeзи на Envato?
 
От: Как да качвам успешно в Themeforest?

Тя цената от themeforest я определят.
Да, така е. Но от публикуваното там, това ми прави впечатление, че примерните цени, дадени от мен са нормалните за добре направена тема.
 
От: Как да качвам успешно в Themeforest?

Някой знае ли дали има други платформи като тeзи на Envato?
Има, другата популярна е - www.theme-junkie.com. И там има интересни теми, но не са много големи, като дадените примери. ;)
 
От: Как да качвам успешно в Themeforest?

До ден-два ще опитам като оправим проекта с моят приятел и ще ви кажа резултатите :)
 

Горе