Как да направим пари от интернет (доказано) !

От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

(трупам постове за да мога да пращам съобщения)
 
От: От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

(трупам постове за да мога да пращам съобщения)
 
От: От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

(трупам постове за да мога да пращам съобщенияяя)
 
От: От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

(трупам постове за да мога да пращам съобщения)123
 
Да,ама не си в правиланата секция, моето момче. И вземи напиши нещо смислено. Какво, не знаеш на колко години си. Или коя ти е любимата бира.

Абе какви хора се бръкнахте такива криви.
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

registriraj se i rasprostrani tvoq link http://MegaStoon.Com/?share=228180
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

тези с големите обещания за 1200 евро и повече на седмица са измама. Има статии по въпроса
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Разбира се. Хората без да правят нищо печелят милиони на седмица, само с цъкане на мишката. В САЩ знаят за това и не искат останалите да разберем. Затова в САЩ стандартите са толкова високи.
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Още ли вярвате в подобни неща? :)
Да, печелят понеже има наивни цъкачи.
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Пробвайте това , не става дума за кликане на сайтове или за нещо подобно : http://bit.ly/startworktoday2014
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Здравейте!
Ок, така преди 1 месец аз се присъединих към група от хора, които правят пари като продават
в E Bay. Цялата картинка е малко луда работа. Те продават продуктите на Американския пазар, като ги купуват също от Американски доставчици като Амазон например и препращат адреса на съответния купувач от (E Bay) на доставчика(Амазон). Всичко става по интернет. Като това което става е копираш обявата от Амазон и да я прехвърлиш в E Bay като променяш цената на съответния артикул.

Ще държа в течение всички за резултатите ми. От 2 май до сега имам 11 продадени артикула и 300$ като обем на продажбите ми.

Ако някой иска да види точно как става всичко- да ми пише на лично съобщение
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Е този вариант всички го знаем, но не ядете ли лошите коментари след това в Ebay? Смисъл човека купува от Ebay и получава пратка в пакет на Amazon. След което влиза в Amazon и вижда реалната цена на продукта.
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Благодаря Blinky за топлото посрещане! Н. Желязков когато купувам продукта от Амазон там има отметка " Gift " Това ще рече че е подарък. И когато клиента си получи продукта, който е поръчал от мен на самата кутия няма нито цена нито опаковка от къде точно пристига. Така обещах да ви държа в течение за продажбите. Вече съм 14 продажби и обема е 450 $.
 
Последно редактирано:
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

а какво ще се случи ако клиента нещо не хареса стоката и реши да я върне
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Ами просто ще се свържа с Амазон и ще върна стоката. Куриер ще мине от дома на клиента ще я вземе и ще ми възстановят парите по банков път. Дори ще спечеля от цялата процедура, защото клиента ме разиграва ще поискам да ми плати за връщането на артикула, но аз ще ги запазя за себе си. Това са тънкости който мога да ти покажа как стават.
Продажби 16 Оборот 554,20$. Целта ми за месеца беше 500$. На първи съм си я написал на един лист хартия :). Сега е вече целта ми е 1000$. Това ще съм я постигнал не означава ,че няма да натискам.
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

браво :)
а можеш ли да ми дадеш покана в скайп
ichakbg
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Може да се направят някакви пари, но краткосрочно и после ще се срине цялата схема.
 

Горе