Как да направим пари от интернет (доказано) !

От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Здрасти отново от мен! Искам да споделя до къде съм стигнал след последния ми пост. Продажби: 41 броя :) с оборот в магазина над 1500$
Който иска да знае повече за бизнеса нека ми пише. Нещата започват да стават доста сериозни вече имам печалби от единичен артикул над 50$ за което много се радвам и това е само началото :beer: Все пак съм от 2 месеца и половина в този бизнес и всеки който ми покаже бизнес в който можеш за толкова време да направиш толкова продажби с почти никаква инвестиция нека сподели ще се включа и там. Все пак купувам стока единствено ако вече съм я продал.... Хубав ден желая и успех на всички. Скоро пак ще пиша с нови резултати.
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Здравейте! Скоро не съм писал. Един бърз пост с резултатите ми от последния месец: Продажби 103 Броя оборот в онлайн магазина точно 4584.84 $ !
Вече продавам в Google също от скоро имам 3 продажби и там. Това е начина по който се развива кариерата ми в онлайн търговията на Американския пазар момчета и момичета Може би има много хора, който наблюдават постовете ми от месец на месец... Това което искам да кажа е, че магазините ми започват да се развиват все по бързо и по бързо и скоро може и да нямам време да споделям с вас. Бизнесът е сериозен и всеки може да го прави от спалнята на своя дом. Винаги са ни казвали, че България няма добри възможности, че е страна ограбена от правителства и от " мафиотите". Родителите на ден минимум по един път ни казват бягайте от тази дупка и ни учат как да мразим собствената си родина. Ето това е една възможност която може да докаже на тези хора от старото поколение без мечти и убит стимул за живот от ежедневието, че и в България може да се живее един живот без притеснения за утрешния ден дали ще имаш работа или не... Работа това е в което са се вкопчили нашите родители и ни учат на това, но дали това е правилното за нас самите? Погледнете живота, който водят те... Харесва ли ви? Ако ви харесва значи вашите родители са едни от малкото тук в България и ви поздравявам за това и ви насърчавам да се учите от тях, но ако не сте от тези хора и слушате родителите си, че България е едва ли не последната дупка на кавала осъзнайте се и потърсете друг поглед на нещата. От това ще зависи и следващото поколение от вас! Замислете се и ако искате и вие така да говорите на собствените си деца не се надявайте да бъдат покрай вас в старините ви... Малко се отметнах, но просто имах нужда да изкажа гледната си точка като истински Българин! Аз ще докажа на всички тези хора, че благодарение на новите технологии и ерата в която живеем това къде си роден не те ограничава да имаш хубав изпълнен с радост и приключения живот! Хубава вечер на всички желая.
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Здравейте отново приятели,
Малко нови резултати на бързо от онлайн магазина ми в eBay USA
Продавам без да притежавам стока, купувам директно с парите на клиента! Не пипам стоки препращам стоката от различни сайтове директно на клиентите ми. Който е заинтересуван от този бизнес модел нека да ми разгледа и предните постове в темата и да си прецени.
Първа продажба - 8 май
Оборот в магазина до сега - 10 250 $
брой продажби - 259 броя
Скорост на продажбите - 6-7 на ден
Да ми пишат хора, който искат да се занимават сериозно и да стартират бизнес от собствената си спалня!
Capture.JPG Capture3.jpg Capture2.JPG
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Виктор бихте ли ми писали на лични и да ми споделите малко повече за работата.
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Здравейте отново за хората, които все още си мислят, че от това могат да се правят "малко" допълнителни пари към бюджета. Ето какво се случва след 6 месеца в този бизнес. Хора който не разбират от снимките ми от по горните постове ще покажа какво се случва в един работен ден в PAYPAL акаунта ми. Този месец за 3 дни имам около
80 продажби :twisted: Поздрави. Да ми пишат само сериозни хора, които искат да започнат да печатат пари от спалнята си. Ще ги науча какво да правят и как да го правят, но нямам време за несериозни хора!
PAYPAL.JPG
fasdfa.JPG
dasda.JPG
 
Последно редактирано:
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Гонорих си с него и това което предлага е МЛМ. Редно е да се знае! Защото всеки може да се брои за "несериозен", но е "несериозно" да не се каже, че това е класическа форма на МЛМ. Сори, пич, но в този форум си помагаме, няма как да скрия този факт.
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Гонорих си с него и това което предлага е МЛМ. Редно е да се знае! Защото всеки може да се брои за "несериозен", но е "несериозно" да не се каже, че това е класическа форма на МЛМ. Сори, пич, но в този форум си помагаме, няма как да скрия този факт.

Здравей Теодор,
Първо искам да ти благодаря за поста и за включването ти в темата. Това което искам да кажа е: ДА това е МЛМ! Класически МЛМ? Не мисля така!
Всеки, който е чувал дори малко за МЛМ знае, че за да печелиш пари трябва да вкарваш много хора в организацията си. Тук това НЕ е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
Аз правя електронна търговия всеки ден и печеля парите си от сайтовете eBay и Google.
Това което предлагам е бизнес в който НИКОЙ не те задължава да помагаш на приятелите си да започнат да правят пари от eBay. Тази част на МЛМ (Афилиейт) програмата е единствено и само по желание. Да има МЛМ в този бизнес и това е само още един плюс. Това е моето мнение. Не разбирам кое е лошото в това :) Всеки ,който е чел книги за финансова грамотност и знае как работят парите знае много добре, че това е най-евтиния начин да стартираш бизнес, в който можеш да регенерираш много пари с работа и труд!
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Нищо лошо няма, просто не трябва да е така скрито. Аз ако знаех, че е това, нямаше да ти пиша, честно. Затова го казвам, понякога времето на хората е ценно.
С приятелски чувства Теодор
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Нищо лошо няма, просто не трябва да е така скрито. Аз ако знаех, че е това, нямаше да ти пиша, честно. Затова го казвам, понякога времето на хората е ценно.
С приятелски чувства Теодор
И в какво се състоя тоя МЛМ да молиш всичките си познати да си купуват продуктите, които се предлагат в Ибей, за да вземеш комисионна ли :)
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Некa Виктор дa обясни публично. Дълго е.
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Интересно ,че има много хора ,които все още вярват на тези простащини..Ужас!:shock:
 
Re: От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Интересно ,че има много хора ,които все още вярват на тези простащини..Ужас!:shock:

Да, така е. Здравей и добре дошъл при нас. Гледам си от 2012-та година, но първо мнение, което реално не се и отчете, защото е в тази секция. Нищо, ще можеш и по другите да се разпишеш. Успехи и мерси за поста ти. :)
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Здравейте! :) Благодаря за 'топлото' посрещане! Иначе да от 2012 год. съм ,но с течение на обстоятелствата нямах никакво време да посещавам форуми. Ама както и да е това няма значение важното е ,че първия за който се сетих беше този и съм сигурен ,че ще ми е от голяма полза. :)
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Благодаря ,но трябва да взема сега да се поразровя малко ,защото току що ми отказаха работа по 2 проекта ,а аз не мога да пусна обява за сега и да се възползвам евентуално от някой потребител тук. :(
 
Знаеш ли какво, поогледай се и дай някой друг коментар насам-натам, но нека бъде полезен и не спам. ;) Лично аз ще ти дам и репутация, ако наистина ме кефи. ;)

Разгледай секцията За форума, там има адски много теми, по които може да се включиш. ;)
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Здравейте отново приятели,
Малко нови резултати на бързо от онлайн магазина ми в eBay USA
Продавам без да притежавам стока, купувам директно с парите на клиента! Не пипам стоки препращам стоката от различни сайтове директно на клиентите ми. Който е заинтересуван от този бизнес модел нека да ми разгледа и предните постове в темата и да си прецени.
Първа продажба - 8 май
Оборот в магазина до сега - 10 250 $
брой продажби - 259 броя
Скорост на продажбите - 6-7 на ден
Да ми пишат хора, който искат да се занимават сериозно и да стартират бизнес от собствената си спалня!
Виж файлът 11095 Виж файлът 11096 Виж файлът 11097

Здравейте Виктор,
Имам въпроси. Моля да е-mail адрес, на който да пиша.
 

Горе