Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Сега като се замисля такива лого креатори не представляват нищо друго освен сглобяване на готови елементи, което всъщност е малко в противоречие със смисъла на логото, а именно като отличителен знак на сайт, компания.
Според мен това е равносилно на това да сложиш некъв надпис колкото да не е без хич.
 
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Сега като се замисля такива лого креатори не представляват нищо друго освен сглобяване на готови елементи, което всъщност е малко в противоречие със смисъла на логото, а именно като отличителен знак на сайт, компания.
Според мен това е равносилно на това да сложиш некъв надпис колкото да не е без хич.

Нормално е щом програмата прави почти всичко да са готови елементи. Другия вариант е професионален дизайнер или да отделите време за Фотошоп, за да си правите всичко сами :)
 
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Нали за това темата се казва по този начин. :) И аз съм си играл с AAA Logo и мога да кажа, че съм доволен. Има страшно много елементи подредени по категории, стига въображение да имаш.
 
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Да, и аз съм правил 2 лога с AAA Logo и съм доволен от програмката, наистина става на въпрос за хиляди неща, които може да използвате. Има и готови шаблони, които може да вземете само като концепция и да промените. Най-доброто за хора, които нямат понятие от дизайн.
 
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Аз не съм ползвал AAA Logo но след като стана дума тук за тази програма ровнах да видя за какво иде реч и видях няколко лога правени на нея.
Мога смело да твърдя че Лого креатора е несравнимо по-добър инструмент ....
 
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Кофтито е ако клиента ти каже, че иска .PSD файла и разни други формати...Кво прайм тогава? :D
 
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Здравейте,
имам сайт,който е почти готов,но все още няма лого.Поради не особено голям бюджет се опитвам сама да го направя.
Нуждая се от помощ ,защото пробвам с фотошоп,но не ми се получава достатъчно добре.
Много ще се радвам, ако някой се отзове :)
 
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Ами за лого трябва да ползваш Illustrator че са векторни, иначе AAA Logo мисля беше OK програмката, може да са я намериш в торент сайтовете
 

Горе