Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Ivo94

Well-Known Member
Почти всеки уебмастър се е мъчил да прави лого за сайта си, но не винаги му се е удавало. Ако нямате познания в областта на графичния дизайн може би си мислите, че за да направите професионално изглеждащо лого ще ви трябва да учите месеци за задоволителни резултати? Повярвайте, няма да ви трябват нито уроци, нито някакви знания по програмиране.

Представяме ви софтуер, който ще сбъдне вашите мечти в красиви цветове пасващи на вашия сайт, блог, форум. Когато инсталирате готов CMS често промените в темплейта най-вече са козметични като трябва основно изработване на лого, което да разкраси вашето творение. С готови хиляди графики той е тук да ви помогне за всеки ваш бъдещ проект.

Ако се занимавате главно с изработването на уебсайтове или сте графичен дизайнер софтуера бъдете сигурни ще ви спести много време с готовите си решения, които са гъвкави и същевременно с уникална визия. Друг начин за използването на програмата е за създаване на графики за вашите блогове, които да са доста по-големи и да се вграждат между текстовете или по ваш избор в страниците.

Бързото модифициране на готовите елементи и драг енд дроп функцията (влачене с мишката) ще ви позволи да завършите всяка графика максимум за минути. Създаването на презентации с триизмерни графики са само плюс за работата ви. Възможностите на тази програма ще ви предоставят истински вълшебни творения, които може да използвате навсякъде или дори да реализирате с тях свой втори бизнес. Разберете повече за него ТУК » (линкът е ref)
 
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Софтуера ми изглежда надежден, мисля да се възползвам тези дни от него. Тази цена ми се вижда много добра ако е наистина с хиляди готови професионални графики...
 
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Има го и на половин цена, сори за рефа Иво, дано сработи и с намалението

кодът е WSO-50
 
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Да благодаря ти за полезния коментар :) , дано важи кода за да се възползват повече хора :)
 
Последно редактирано:
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Тествах го,прави не лоши лога между другото,повечето подобни програмки ги изкарват като правени с паинт,напредват,но още са далече:),иначе е добро като алтернатива:

Ето едно:

logotemplatealogo1.jpg
 
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Именно за алтернатива става въпрос, не всеки е дизайнер, бързо и лесно да се правят сносни графики
 
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Аз бих ви препоръчал да си поръчвате лого от дизайнери, тъй като те биха ви направили много по-добро лого от това със софтуер и инвестицията ще се върне, защото клиентите ще го оценят.
 
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Ако правиш по 50-100 сайта на седмица, които се бълват на конвейри (някои знаят за какво става въпрос) ще ти трябват поне групичка от 5-6 дизайнера ;)
 
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Търсите Вашия личен дизайнер? Намерихте го, вижте повече за него в първия пост :)
 
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Аз съм използвал тази програмка. Извинявам се на Иво94, но програмата като цяло не става, не може да замести дизайнер. Все пак обаче цената също може да играе роля. Ако не искате да платите 200-500$ за лого при дизайнер, може да платите 32$ и да си направите свое лого.
 
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Зависи от гледната точка. Нормално е ако търсиш лого, което да бъде изработено за няколко дни с най-дребните детайли и струва да кажем 50-100$ и да го сравниш с подобно на същия дизайнер изработено за 5 минути. Тук се говори за лого-та, които да бъдат използвани при множество притежавани и развиващи се сайтове и проекти. Ако всяка седмица или месец стартираш десетки нови сайтове ще разбереш за какво говоря. Софтуера помага те да изглеждат професионално с минимални усилия, това е и целта му, никой не твърди, че е по-добър от професионален дизайнер.
 
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Разбира се, прав си, зависи от гледната точка изцяло! Но аз не познавам някой да стартира десетки нови сайтове всяка седмица, или поне не познавам такива, които им слагат логота. Но може и да има, просто нещо, което аз лично не съм срещал.
 
Ползвам го от 2005-та поне това програма и съм наковал стотици, банери лога и не само, а всичко което може да се сетиш...
Много е добра програмата
 
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

По-добрите лога се измислят, а не се "сглобяват". Зад логата стоят идеи и ако дизайнерът зад която и да е програма не знае относно естетиката на логата, може да продава само ако и този, който поръчва не разбира. Това е съвсем друга култура. Има разлика между например "измислил съм да има планина с каска в логото на магазин за шосейни велосипеди, направи ми логото, а пък текстът да е с comic sans" и "искам лого за магазин за шосейни велосипеди, държа да изглежда ала бала, с основни цветове ала бала". Според мен, GIMP в пъти е по-хубава програма за правене на логота, отколкото това нещо. Като обобщение: всичко зависи от културата както на дизайнерите, така и на клиентите. Има хиляди подобни дизайнерски истории в clients from hell.
 
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Почти всеки уебмастър се е мъчил да прави лого за сайта си, но не винаги му се е удавало. Ако нямате познания в областта на графичния дизайн може би си мислите, че за да направите професионално изглеждащо лого ще ви трябва да учите месеци за задоволителни резултати? Повярвайте, няма да ви трябват нито уроци, нито някакви знания по програмиране.

Представяме ви софтуер, който ще сбъдне вашите мечти в красиви цветове пасващи на вашия сайт, блог, форум. Когато инсталирате готов CMS често промените в темплейта най-вече са козметични като трябва основно изработване на лого, което да разкраси вашето творение. С готови хиляди графики той е тук да ви помогне за всеки ваш бъдещ проект.

Ако се занимавате главно с изработването на уебсайтове или сте графичен дизайнер софтуера бъдете сигурни ще ви спести много време с готовите си решения, които са гъвкави и същевременно с уникална визия. Друг начин за използването на програмата е за създаване на графики за вашите блогове, които да са доста по-големи и да се вграждат между текстовете или по ваш избор в страниците.

Бързото модифициране на готовите елементи и драг енд дроп функцията (влачене с мишката) ще ви позволи да завършите всяка графика максимум за минути. Създаването на презентации с триизмерни графики са само плюс за работата ви. Възможностите на тази програма ще ви предоставят истински вълшебни творения, които може да използвате навсякъде или дори да реализирате с тях свой втори бизнес. Разберете повече за него ТУК » (линкът е ref)

За графични дизайнери едва ли ще е полезно. По-скоро трябваше да кажеш, че е за хора които изобщо си нямат и на представа какво е Illustrator или Photoshop. За тях тази програма ще е много добър вариант. Но едва ли човек в областта на графичния дизайн ще ползва нещо подобно. Да не говорим, че случайно ако искаш да печаташ ще ти генерира векторен файл. Пак ще трябва да даваш проекта на дизайнер да ти го векторира.
 
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Като евтина алтернатива за несериозни проекти става, но във всички случай въпреки, че много по скъпо, при дизайнер резултатите са далеч по-добри.
 
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Няколко пъти вече споменавам, че не може да замести професионален дизайнер а някои все обясняват същото. Ако мислите да изграждате много проекти ще ви върши работа. Ако си висите на 4-5 сигурно не, всеки сам преценява
 
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

Аз дадох пари на дизайнер сега намерих по добър и така....
Много зависи кой какво иска и какво търси както каза Иво.
 
От: Как да направите перфектно лого, без да сте дизайнери?

има една програма ААА Logo тя също прави добри логота
 

Горе