Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

От: От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Блеки, обясни, ако обичаш, каква е разликата между рубли, долари и евро? Всеки който взема пари за да защитава чужди интереси е за бесилото! По твоята логика, който взема рубли е лош, а който взема долари и евро е добър:shock: Нещо не схващам логиката.... И едните и другите са еднакво вредни за България според мен.

Свършиха българофилите, това е! Всеки е вече американофил, русофил и тем подобни измекяри.

Ние сме най-продажния, но не и най-добре продаващия се народа!

Всичко тръгва от това, че сме "създадени" от ТЪРГОВИЯ през 1878г. Търговия между Великите тогава сили.

Това е истината, истината боли!
 
От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

към блекаут : Ти да знаеше поне един проекто закон, който е вкарвал Волен добре ще е, много знаеш и ти, кой ти ги казва тея работи бе галфон? Волен по нова и бтв не казват нищо за работата му, освен ако не е в негова вреда, много знаеш Волен какво прави и какво не, вземи се скрий и не пиши там където не си компетентен, или ще ми говориш с факти или ще мълчиш, той бил рубладжия, ония бил лираджия, ония вземал долари- хвани млъкни смешен еврогейски американофил. Ти не беше ли и тоя кретен, който обясняваше колко ни е добре, че дънди ни дава 1 процент и как ние не можем сами да си добавяме златото - само че ще ти кажа, че това злато ние сме го добивали 50 години, ако не и повече, преди да дойдат твоите приятелчета и да съсипете икономиката и да разпродадете предприятията, така че хич не ми отговаряй, и се отпиши от темата, с теб да се спори е като с радио - знаеш си едно и нито си запознат с фактите, нито следиш какво се случва.
http://kanal3.bg/custom неуважавания парламент дискутира на живо
Кажи ми колко проекто закона и закона приеха на юруш когато беше във властта с неговото златно пръстче?
 
От: От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Ти ми кажи, кретен, извади си гласуванията да видиш Волен колко неща е подкрепил при Орешака. Смешник, който не разбира от политика, а само се вре където не разбира.
Едно от най-важните неща не приеха орешака заедно с герб и дпс - да се направи ограда против бежанците, а пък за проекта в които ВЕИ-тата да плащат 20 процента, който беше приет на първо четене, после върнат от плевнята и после отхвърлен - няма да коментирам. Ще ми кажеш ли 1 вредно за България проекто решение, което е искал?



Няма какво да кажа повече - само че живеем в държавата на абсурдите - полицаи държат и изхвърлят като най-големия престъпник депутат, а през това време някакъв башибозук го удря - този е разпитан и освободен, а на Волен му се иска имунитета. Е това се очаква от ГРОБ
http://www.ataka.tv/видео/преводачката-на-уорлик-съветник-на-бъчварова-26-10-2015-г-c13438.html - уорлик, преводачката му вмомента е съветничка на бъчварова, а за изказването на тоя няма да го коментирам : "i will destroy you, usa will destroy you" - типично по краварски
 
От: От: От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Ти ми кажи, кретен, извади си гласуванията да видиш Волен колко неща е подкрепил при Орешака. Смешник, който не разбира от политика, а само се вре където не разбира.



Няма какво да кажа повече - само че живеем в държавата на абсурдите - полицаи държат и изхвърлят като най-големия престъпник депутат, а през това време някакъв башибозук го удря - този е разпитан и освободен, а на Волен му се иска имунитета. Е това се очаква от ГРОБ

Кретен, тиквун или каквото е там, към онзи в огледалото или към близките ти.

Толкова ли са ти аргументите, че на обиди скачаш от раз - значи хвалиш ми какво правили сами юруша, аз те питам прост въпрос какво приеха тяхно когато властта беше при тях, нашият ми говори как отново подкрепяли други - ами ще подкрепят нали кинтитие течаха от там!
Аланчо, разбираш от политика колкото едно чаве разбира от френска кулинария, хайде чакай си опорните точки не ти се отдава да пишеш подкрепен със сивото си вещество.
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Аз не разбрах:
ReminD(Аланфорт, Скорпи) отиде ли пред парламента да брани вожда от полиция, прокоратура, ильоменати, протестъри и соросоиди? :lol:

При другите жалкари ЗАБЕЛЕЖЕТЕ С РУСКО ЗНАМЕ!??!?!?!?

0000126974-middle.jpg


Някой от обвиняващите протестъри и тем подобни да са виждали на техни събирания АМЕРИКАНСКОТО ЗНАМЕ?!?!

ДОлни подлоги са АТАКА!
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Ти си провокатор, обиждаш първи винаги, онзи бил рубладжия, аз съм бил трол, един факт не даваш, доводи не пускаш и после ходиш да се оплакваш на блинки, че съм те бил обиждал, не ти е за първи път да провокираш и да изкарват от нерви хора от форума.

Последно - тези ранобудни студенти и натфизчии искали повече МОРАЛ - хаха моля ви се, същите кретени и наркомани разбиха главите с камъни на няколко депутати - кристиян димитров и илиян тодоров през 2013 година, да, тогава с масата, само че това пак беше забавно за медиите и за лумпените, щото нали е много забавно да те целят със стъкла бира и камъни, няма какво да казвам повече. Тогава осъдени нямаше, дори и задържани. Но на приемащите пари от америка за българия и на гробарите - всичко е позволено, може да бият хора и да хвърлят камъни и да и се разминава, че дори и да окупират по месеци университети
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Не се усещате повечето тука как от ГРОБ пак ви работят мъжката обаче. На тях им трябва някой който да обира цялата негативна енергия в политическото пространство. Преди това изиграха същия театър с Пеевски, сега го направиха същото със Сидеров. Няма човек в България, който да не вярва, че тия двамата са причината за състоянието на държавата и да ги мразят в червата, като вероятно повечето не знаят защо точно.

Всеки, който малко е наблюдавал какво прави Сидеров, може да го вкара в такъв капан, всеки! Всъщност няма човек, който да не може да бъде преебан, ако се впрегнат достатъчно ресурси срещу него! На всички е ясно, че герб разполагат с такива ресурси, а и не лоша организация. Само като погледнем клекшопа и натфиз, че те двата случая са като по един сценарии разиграни. Тогава не се получи толкова скандално и решиха да го повторят, ясно е като бял ден. Най малкото кой нормален човек, ще отиде да удари вързания Сидеров между 10 полицаи и една тумба журналисти с камери и то точно в деня на изборите! Случайни неща няма!

Просто трябва да се гледа на нещата без емоции и без предразсъдъци, насадени от медиите.

Сега като гледам, цялата държава мрази Сидеров, като го смята за най-голямото зло, което той със сигурност не е. Ако не беше широката, целенасочена медийна подкрепа, щях да допусна, че Сидеров го е инсценирал или предизвикал. Ама само като се вгледаш и ясно се вижда как цялата машина роботи на пълни обороти, същата която работеше и преди това с пеевски и протестърите.

Неприятната констатация от всичко това е, че уж умни и интелигентни хора ги работят и им диктуват как да мислят, а те блеят и си мислят, че са много модерни.... жалка история!
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

цялата държава мрази Сидеров, като го смята за най-голямото зло

Не е точно така... Цялата (почти) държава смята Сидеров за един платен палячо и обигран провокатор - и за двете за прави. Има обаче едни 100 хиляди души от тия неориентираните момченца с качулките дето се продават за 20лв + парче пица, които го смятат за ЖЕРТВА на някакви велики заговори на масоните, илюминатите, луминисцентите, американците, руснаците, евреите, марсианците и кой ли не... Ама нормално де, то българия сигурно има 200-300 хиляди душевно болни, та 100К за Болен Ефенди ли няма да се намерят...
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

http://www.blitz.bg/news/article/371159

БАРАКОВА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ЕВАЛА НА ТОЯ ПАРЛАМЕНТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RealMoney - те ранобудните няма нужда да ходят с американското знаме - те американците имат цялата държава, няма нужда да пропагандират хамерика, щото тъй или иначе ни контролират отвсякъде. Като ни напълнят с имигранти ще обърнеш палачинката скоро.



http://www.ataka.tv/ на живо от НС - че да не ми идвате после и да пелтечите и да обяснявате пълни глупости и лъжи. И нали си знаете - другите медии ще изрежат здраво всичко и после пак няма да сте разбрали.
 
Последно редактирано:
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Гледай кой има изгода от цялата работа и тогава си прави изводи, като гледаш телевизора какво ти говори, нищо няма да разбереш. Докато занимават всички с топ новината Сидеров, Борисов нагласи изборите и подписа за бежански лагери в България, срещу които се изказа категорично 2 часа преди това. Почна да излиза инфо за 100 000 циганина в Безмер, колко е вярно времето ще покаже. За всичко това България ще плаща от джоба си, а ако не ни стигнат парите, услужливо ще ни дадат кредити! Чудесно, нали? Нека Сидеров да е най-лошия, нека....

Може би масоните подписаха това безумие....



Не е точно така... Цялата (почти) държава смята Сидеров за един платен палячо и обигран провокатор - и за двете за прави. Има обаче едни 100 хиляди души от тия неориентираните момченца с качулките дето се продават за 20лв + парче пица, които го смятат за ЖЕРТВА на някакви велики заговори на масоните, илюминатите, луминисцентите, американците, руснаците, евреите, марсианците и кой ли не... Ама нормално де, то българия сигурно има 200-300 хиляди душевно болни, та 100К за Болен Ефенди ли няма да се намерят...
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

@Биааро, не е това а бюджета за 2016 с ново 20.
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

На вниманието на будната четяща публика - сайтовете, скрита или явна собственост на Делян Пеевски:
Blitz.bg
Vsekiden.com
Bnews.bg
Monitor.bg
Inews
Вие избирате дали да ги четете и да им вярвате.


Само по този признак и като видим кой тук споделя САМО БЛИЦ като "достоверен източник на информация" ви е ясно кой кого защитава и кой зад кого застава!
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Гледай кой има изгода от цялата работа и тогава си прави изводи

Който и да има изгода от цялата работа, никой не е хванал Сидеров за ръчичка да го заведе в НАТФИЗ да му бият задвратници... Той е просто един палячо, чиято цел е да прави панаири и да отвлича общественото внимание. Не е изключено и Борисов да му е платил. Както когато руското посолство му платиха да осигури кворума на ДПС и БСП. Това си е една политическа проститука, а всички които гласуват за него са тотални олигофрени и малоумници.
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Не се усещате повечето тука как от ГРОБ пак ви работят мъжката обаче. На тях им трябва някой който да обира цялата негативна енергия в политическото пространство. Преди това изиграха същия театър с Пеевски, сега го направиха същото със Сидеров. Няма човек в България, който да не вярва, че тия двамата са причината за състоянието на държавата и да ги мразят в червата, като вероятно повечето не знаят защо точно.

Всеки, който малко е наблюдавал какво прави Сидеров, може да го вкара в такъв капан, всеки! Всъщност няма човек, който да не може да бъде преебан, ако се впрегнат достатъчно ресурси срещу него! На всички е ясно, че герб разполагат с такива ресурси, а и не лоша организация. Само като погледнем клекшопа и натфиз, че те двата случая са като по един сценарии разиграни. Тогава не се получи толкова скандално и решиха да го повторят, ясно е като бял ден. Най малкото кой нормален човек, ще отиде да удари вързания Сидеров между 10 полицаи и една тумба журналисти с камери и то точно в деня на изборите! Случайни неща няма!

Просто трябва да се гледа на нещата без емоции и без предразсъдъци, насадени от медиите.

Сега като гледам, цялата държава мрази Сидеров, като го смята за най-голямото зло, което той със сигурност не е. Ако не беше широката, целенасочена медийна подкрепа, щях да допусна, че Сидеров го е инсценирал или предизвикал. Ама само като се вгледаш и ясно се вижда как цялата машина роботи на пълни обороти, същата която работеше и преди това с пеевски и протестърите.

Неприятната констатация от всичко това е, че уж умни и интелигентни хора ги работят и им диктуват как да мислят, а те блеят и си мислят, че са много модерни.... жалка история!

Напълно съм съгласен с този коментар. Мисля, че удара може да е сценарии за сплашване на Сидеров. Целта е да ни накарат да мразим неудобните играчки чрез медиите. Така никой немрази това че управляващото мнозинство е некомпетентно и не работи за народа а работи за себе си. Политиката е мръсна игра.
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

То това нищо не е! На мен вчера един пич ми доказва неща с цитати от блога на Иво Инджев, като ги представя за 100% факти. :)





На вниманието на будната четяща публика - сайтовете, скрита или явна собственост на Делян Пеевски:
Blitz.bg
Vsekiden.com
Bnews.bg
Monitor.bg
Inews
Вие избирате дали да ги четете и да им вярвате.


Само по този признак и като видим кой тук споделя САМО БЛИЦ като "достоверен източник на информация" ви е ясно кой кого защитава и кой зад кого застава!
 
От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Защо да му плаща, като може да плати на някой хайванин да плесне 2 шамара на някой от неговите журналисти и да избяга в натфиз. Какво ще се случи след това всеки знае... Да пратиш някой хайванин да му каже, че в клекшопа се продават наркотици също няма да излезе скъпо... Да дадеш 20 лв. на пазача в натфиз да натисне бутона, без да е нападнат също не е скъпо. Отряда за бързо реагиране от протестъри също реагира за 5 минути, както сме виждали. Виж нападателя може и повече пари да е искал.... И още нещо странно се сетих. Тоя беше някакъв майстор по източни бойни изкуства. Тея хора не тренират ли години за постигане на контрол и равновесие. Как така тоя майстор си изпусна така неочаквано нервите и нападна вързан човек, нещо не ми се вързват нещата!

Ако питаш мен всички, които гласуват за БСП, ГЕРБ, РЕФОРМАТОРИТЕ, КУНЕВА-ПРЪМОВА СА ТОТАЛНИ ОЛИГОФРЕНИ И МАЛОУМНИЦИ, АКО СЪМ ПРОПУСНАЛ НЯКОЙ, ДА МЕ ИЗВИНЯВА, НЕ Е УМИШЛЕНО. Това са доказани предатели слуги на чужди интереси. Да гласуваш за тях е престъпление!

Който и да има изгода от цялата работа, никой не е хванал Сидеров за ръчичка да го заведе в НАТФИЗ да му бият задвратници... Той е просто един палячо, чиято цел е да прави панаири и да отвлича общественото внимание. Не е изключено и Борисов да му е платил. Както когато руското посолство му платиха да осигури кворума на ДПС и БСП. Това си е една политическа проститука, а всички които гласуват за него са тотални олигофрени и малоумници.
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Батка, тя цялата Вселена е срещу теб и Болен Ага... :)

Направо слагай една шапка от алуминиево фолио, защото американците ще те наръсят с кемтрейли, ще ти прочетат мислите и ще разберат че си разгадал великия им заговор :))) Ако преди това не дойдат ония от Карлуково с белите престилки.
 
От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Ти не разбра ли, че не защитавам Сидеров.... ай да не те обиждам, ама наистина почваш да ме дразниш. Вчера се включваш ни в клин, ни в ръкав, днес ми приписваш някакви неща.... Спри се бе! Сидеров ме изгуби като стана чат от схемата, дали сам, дали друг го навря, няма значение вече...

Като ви гледам какво сте зомбита тука няколко човека, не мога да не се намеся. Кво искаш, да ви оставя да блеете срещу овчаря докато дойде ред да ви стриже пак ли!? Те му го набухали до шията и му сочат Сидеров, оня се радва и още по-добре се намества...


Батка, тя цялата Вселена е срещу теб и Болен Ага... :)
 

Горе