Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Ти не разбра ли, че не защитавам Сидеров.... ай да не те обиждам, ама наистина почваш да ме дразниш. Вчера се включваш ни в клин, ни в ръкав, днес ми приписваш някакви неща.... Спри се бе! Сидеров ме изгуби като стана чат от схемата, дали сам, дали друг го навря, няма значение вече...

Като ви гледам какво сте зомбита тука няколко човека, не мога да не се намеся. Кво искаш, да ви оставя да блеете срещу овчаря докато дойде ред да ви стриже пак ли!? Те му го набухали до шията и му сочат Сидеров, оня се радва и още по-добре се намества...

Хайде ти с наставническия тон, сподели с нас простолюдието/овцете какво да гледаме, как да реагираме и какво да направим? Кажи Нео, как да излезем от Матрицата и да разкрием мистерии на политическия живот в България?

Кажи на нас зомбитата, моля.
 
От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Ти не разбра ли, че не защитавам Сидеров....

Ами точно това правеше всъщност или поне така изглежда - как нищо не бил нарушил, ау колко хубаво било да сме руска (или нечия друга) колония и други али-бали. И затова всички ти сипват с големия черпак...

Иначе ако и ти смяташ, че не бива да оправдаваме една свинщина с друга, значи за едно и също нещо говорим ...
 
От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Батка, тя цялата Вселена е срещу теб и Болен Ага... :)

Направо слагай една шапка от алуминиево фолио, защото американците ще те наръсят с кемтрейли, ще ти прочетат мислите и ще разберат че си разгадал великия им заговор :))) Ако преди това не дойдат ония от Карлуково с белите престилки.

Цитат на американския посланник : I WILL DESTROY YOU, USA WILL DESTROY YOU - ти как го разбираш това? Казано от посланник, нали знаеш че преводачката му на уорлик вмомента е съветничка на бъчварова и цацаров?!?!? Тук зависимости ако не виждаш, значи нямаш грам мозък
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Лошото е, че Сидеров се разрушава сам. Супер предвидим е и неуравновесен, трябваше да се оттегли и да спаси каквото беше останало от Атака, още като стана скандала със семейството му. Извинявай, човек който заряза жена си, хвана си някаква дето може да му е дъщеря и й направи дете, какво повече да говорим за това дали е вчас. Просто си го ползваха, сега май е време да го премахнат, за да изгрее новата звезда. Българската Сириза.
 
От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Правете каквото искате бе, наставнически тон съм имал.... Никого не искам да наставлявам, в къщи и на всичките места, на които работя имам достатъчно хора, които трябва денонощно да наставлявам. Още маймуни на клона не ми трябват, оправяйте се! :)

Гледайте внимателно и мислете!. Не от телевизора да почнат да ви насаждат мисли в главите и тука да трябва да ви слушам да ми ги повтаряте.


Хайде ти с наставническия тон, сподели с нас простолюдието/овцете какво да гледаме, как да реагираме и какво да направим? Кажи Нео, как да излезем от Матрицата и да разкрием мистерии на политическия живот в България?

Кажи на нас зомбитата, моля.
 
От: От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Покажи ми един цитат, където съм го направил. И кои са тея, които са ми сипали с черпака!? :shock: Дай да ги видим, да не съм пропуснал нещо....


Ами точно това правеше всъщност или поне така изглежда - как нищо не бил нарушил, ау колко хубаво било да сме руска (или нечия друга) колония и други али-бали. И затова всички ти сипват с големия черпак...

Иначе ако и ти смяташ, че не бива да оправдаваме една свинщина с друга, значи за едно и също нещо говорим ...
 
От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Правете каквото искате бе, наставнически тон съм имал.... Никого не искам да наставлявам, в къщи и на всичките места, на които работя имам достатъчно хора, които трябва денонощно да наставлявам. Още маймуни на клона не ми трябват, оправяйте се! :) .

Явно е професионално изкривяване, в такъв случай. С думи като "зомбита" "овчари" " стригане" тонът е именно тип "Аз най-ги разбирам нещата, всички останали сте лузъри!" прекаленото его е нещо опасно, справка - Волен!

Гледайте внимателно и мислете!. Не от телевизора да почнат да ви насаждат мисли в главите и тука да трябва да ви слушам да ми ги повтаряте

Не думай, това ли да направим? Уау! Това ли е съвета? А тези от нас, които не гледаме тв от години какво да правим? Дървени философии ако искам да чета ще си отворя сайта на АТАКА и ще видя именно тези думи "ХОРА ОТВОРЕТЕ СИ ОЧИТЕ, МИСЛЕТЕ!" :)
 
От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Като искаш недей мисли бе, насила хубост не става :) Ти не знам точно какво се засегна, лично към теб ли се обърнах? Всъщност не знам даже каква позиция защитаваш. Сидеров е лош е официалната версия на текущата власт, което автоматично поражда съмнения у мен, това е и твоята позиция и позицията на още няколко човека от форума. Щом се вдига такъв джангър, значи има нещо, което се цели. При такава ситуация мислещия човек започва да си задава въпроса защо се случва всичко това, не да вярва сляпо на всичко, което му спускат от горе. Ти даже и да не гледаш телевизия, тези около тебе гледат и ти влияят.

Щом твоето мислене и мисленето на официалната власт съвпадат, значи са успели да ти набия правилното мислене в главата, което автоматично те прави зомби, овца и тн. Като в зомби и овца не влагам нищо обидно, и зомбитата и овцете се движат на големи групи и не обичат да мислят! Ако искаш ще се обръщам към вас с ято, щом се засягаш. :)

Сега успя ли да разбереш?


Явно е професионално изкривяване, в такъв случай. С думи като "зомбита" "овчари" " стригане" тонът е именно тип "Аз най-ги разбирам нещата, всички останали сте лузъри!" прекаленото его е нещо опасно, справка - Волен!

Не думай, това ли да направим? Уау! Това ли е съвета? А тези от нас, които не гледаме тв от години какво да правим? Дървени философии ако искам да чета ще си отворя сайта на АТАКА и ще видя именно тези думи "ХОРА ОТВОРЕТЕ СИ ОЧИТЕ, МИСЛЕТЕ!" :)
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

0000127033-middle.jpg


0000127042-middle.jpg



:lol: :lol: :lol:
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Тоя палячо много вял бушон има. Ако го беше ударил наистина трениран спортист сега половината му зурла щеше да е зелена...

%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD%20%D0%A1%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B2%2020102015%2034.jpg


Иначе при "симпатизантите" само biaaro липсва. Абе въобще клошарска работа...

%D0%9C%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B3%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%90%D1%82%D0%B0%D0%BA%D0%B0%2028102015%202.jpg
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Майка ти е клошарска работа бе педал смотан! Кажи къде съм го защитавал, трол недоклатен!

Иначе при "симпатизантите" само biaaro липсва. Абе въобще клошарска работа...

Деба лапето ти кирливо, почна да ми писва от неадекватното ти поведение. Една дума смислена не каза, само влизаш изневиделица, пускаш някоя простотия по мой адрес и се криеш обратно в мишата си дупка! Такива като тебе ги имам за най-големите олигофрени!

Акъла не му стига две изречения на кръст да напише, тръгнал да си бута гъза между куровете.... Балък нещастен!
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Майка ти е клошарска работа бе педал смотан! Кажи къде съм го защитавал, трол недоклатен!



Деба лапето ти кирливо, почна да ми писва от неадекватното ти поведение. Една дума смислена не каза, само влизаш изневиделица, пускаш някоя простотия по мой адрес и се криеш обратно в мишата си дупка! Такива като тебе ги имам за най-големите олигофрени!

Акъла не му стига две изречения на кръст да напише, тръгнал да си бута гъза между куровете.... Балък нещастен!

Ееееее стига с тия грозни обиди дееее..... баси селската работа. Съобразявайте се малко къде се намирате....
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Майка ти е клошарска работа бе педал смотан! Кажи къде съм го защитавал, трол недоклатен!



Деба лапето ти кирливо, почна да ми писва от неадекватното ти поведение. Една дума смислена не каза, само влизаш изневиделица, пускаш някоя простотия по мой адрес и се криеш обратно в мишата си дупка! Такива като тебе ги имам за най-големите олигофрени!

Акъла не му стига две изречения на кръст да напише, тръгнал да си бута гъза между куровете.... Балък нещастен!

Не ти издържаха нервите нещо... Не приляга на човек, приемащ себе си за знаещ,уравновесен и интелигентен.
 
Последно редактирано:
От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Не ти издържаха нервите нещо... Не приляга на човек, приемащ себе си за знаещ,уравновесен и интелигентен.

Няма кой да му даде 20лв и парче пица, как няма да е изнервен ... :))))
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Тия момчета от фитнесите тогава по време на протестите , колко пици на парче изядоха ..... големи бицари направиха :D
 
От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Изобщо не съм си изпуснал нервите, ама никак. Просто ме е гнус от такива мушмороци, дето стрелят и бягат да се крият.

С тебе по става спора, ама с тоя дебил по друг начин не става.


Не ти издържаха нервите нещо... Не приляга на човек, приемащ себе си за знаещ,уравновесен и интелигентен.


Ееееее стига с тия грозни обиди дееее..... баси селската работа. Съобразявайте се малко къде се намирате....

Каквото повикало, такова се обадило!
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

0000127042-middle.jpg


:lol: :lol: :lol:

натфиз - наркомани. нса - надрусани мутрички (чак се и хвалят)
Това ли е класата на българското висше образование...:D
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Мен пък ме е гнус от такива всевдо-националистчета дето уж целия свят против тях, ама искат да станат крепостни селяди на ботоксовото джудже от Кремъл.

Иначе има градация да ... в първите страници на темата беше готов да излижеш ануса на Сидер Ефенди, ама нещо май поразмисли накрая. Един малоумник ако сме отказали, значи темата е имала смисъл... :)
 
От: От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Изобщо не съм си изпуснал нервите, ама никак. Просто ме е гнус от такива мушмороци, дето стрелят и бягат да се крият.

С тебе по става спора, ама с тоя дебил по друг начин не става.

Каквото повикало, такова се обадило!

Виж то спор, реално няма. Ясно е, че всеки има глава и трябва да мисли с нея, но реалността е, че хората в своята масовост не са мислещи. Едни следват Боко, други Сидеров, трети ДПС и т.н.

Въпросът е, че няма лоялност вече. Пример бивш служител на ТВ Атака, започва работа в американска фирма :) Срам ли ще го е, ще се чувства ли неловко за предишните пъти в които е плюл? Не. Ще си взима парите и хич няма да му пука... Такива са масово хората.

Аз често си правя експерименти и именно затова ти каза
Всъщност не знам даже каква позиция защитаваш.

Истината е, че не защитавам нито една теза :) И едните и другите могат да изкарат "факти" и "доказателства" за всяка една от тезите... И всеки ще си мисли, че е по-прав от другия. Тук победител няма как да има. Затова съм се научил да не се връзвам на хората и техните квалификации и определения. Нищо не печелиш като се ядосваш така. Фън си прави. Аз затова влизам, чета и коментирам в тези теми - за разтуха.
 
От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Дай пример троле, стига мишкува!


Мен пък ме е гнус от такива всевдо-националистчета дето уж целия свят против тях, ама искат да станат крепостни селяди на ботоксовото джудже от Кремъл.

Иначе има градация да ... в първите страници на темата беше готов да излижеш ануса на Сидер Ефенди, ама нещо май поразмисли накрая. Един малоумник ако сме отказали, значи темата е имала смисъл... :)
 

Горе