Как да печелите пари без да правите нищо? много лесно - платиха ми.

Dolarit

New Member
Здравейте, сега се регистрирах в форумът. Искам да ви покажа много лесен начин да правите пари.. как ? .. като инвестирате !!

Нека да направим нещата прости( каквито са)..


Инвестирате 100 лв. За тях ще ви дават по 1.5% всеки ден .. по 1.5 лв ..

Може да се инвестират всякакви суми..

Може да не се инвестират пари ( както направих аз ) . гаранеирам за сайта защото имам плашания.

ето линк richmondberks.com/earning?ref=rbd171965&sma=8348
 
Последно редактирано от модератор:
Е-е-е, откога чакам да си стоя вкъщи и да вземам пари. Еврика! Ще кажа на шефа да си търси други будали да работят, аз напускам. Благодаря колега! Да имаш колега 1000 лв. назаем, като спечеля от сайта ще ти ги върна?
 
Дай назаем 200 лв, ще ги вложа и после каквото ( ако ) изкарам ще ти ги върна. :)
 
richmondberks.com/?ref=rbd73846
е наистина добър сайт за печалба онлайн. Сайта дава 1,5% през седмицата и 0,7% процента събота и неделя. Аз имам 24 реферала и купувам пакети и съм доволна. Но това е сайт за инвестиране с голям риск.
Друг сайт за добра инвестиция с голям риск е bitluna.org/?r=didkap84. дава по 2,5% на инвестициите ви ежедневно. Имам над 40 реферала до 3-то ниво и дневно печеля по около 2 -3 $. Вложила съм 20$.

На всеки от мойте реферали казвам -,,Това са сайтове с висок риск -инвестирай толкова колкото можеш да загубиш"
 
Последно редактирано от модератор:
Хората отдавна са открили дистанционната работа, явно ти не. :D
Това почерненото искам да го избегна. В поста ми отсъства и пише само "да си стоя вкъщи и да вземам пари".
richmondberks.com/?ref=rbd73846
е наистина добър сайт за печалба онлайн. Сайта дава 1,5% през седмицата и 0,7% процента събота и неделя. Аз имам 24 реферала и купувам пакети и съм доволна. Но това е сайт за инвестиране с голям риск.
Друг сайт за добра инвестиция с голям риск е bitluna.org/?r=didkap84. дава по 2,5% на инвестициите ви ежедневно. Имам над 40 реферала до 3-то ниво и дневно печеля по около 2 -3 $. Вложила съм 20$.

На всеки от мойте реферали казвам -,,Това са сайтове с висок риск -инвестирай толкова колкото можеш да загубиш"
Това са сайтове пирамиди и всичко свършва в един момент, когато свършат рефералите. Т.е. не стига, че се набутваш ами и почваш да им търсиш клиенти, които да се набутат, за да си вземеш парите.
 
Последно редактирано от модератор:
Вчера хвърлих през терасата една торба пари, да помогна на полицията да залови измамниците.
Днеска инвестирах останалите милиони и чакам да ми пратят печалбата.
Утре се надявам пак да ми пратят писмо от Нигерия ... знаете за какво. Нали така направих първия си милион.
Инвестирайте, докато темата не е отишла в кръглата папка :D

Edit: Късно е, тя вече там била, ма пусто недовиждам.
 
Направо в кофата, такива измекярски истории може да излъжат някой, който не прочете докрай коментарите...
 
Направо в кофата, такива измекярски истории може да излъжат някой, който не прочете докрай коментарите...
Това е идеята. Да може теми като тази да не се трият, а реално да седят и да дават информация на всеки потърсил в мрежата за схемата да попадне на обективна преценка за нещата. Иначе триеш и се появи някъде другаде, а инфо никъде няма какво е реално. :) И пак се завърта колелото. ;)
 
Това е идеята. Да може теми като тази да не се трият, а реално да седят и да дават информация на всеки потърсил в мрежата за схемата да попадне на обективна преценка за нещата. Иначе триеш и се появи някъде другаде, а инфо никъде няма какво е реално. :) И пак се завърта колелото. ;)
То е хубаво да се направи раздел/тема, и вместо в коша, да отиват подобни теми там. Всеки, който се сблъсква с подобни методи, да има едно на ум.
 
И хигиената на форума си ба маата...
 
Това е идеята. Да може теми като тази да не се трият, а реално да седят и да дават информация на всеки потърсил в мрежата за схемата да попадне на обективна преценка за нещата. Иначе триеш и се появи някъде другаде, а инфо никъде няма какво е реално. :) И пак се завърта колелото. ;)
Аз ако влизам в някой форум надали ще погледна в кой раздел е темата. Напиши с червено отгоре по-добре, че това е спам...
 
То е хубаво да се направи раздел/тема, и вместо в коша, да отиват подобни теми там. Всеки, който се сблъсква с подобни методи, да има едно на ум.

+1 - тема скам
 

Горе