Как да печеля пари от интернет?

От: Как да печеля пари от интернет?

Хораа знам 1 сайт, в който можете да изкарате много пари!Админа е много честен и свестен човек!В този сайт трябва да имате покана,за да можете да се регистрирате!Ако някой иска покана да пише на скайп:azsumviki
 
От: От: Как да печеля пари от интернет?

Хораа знам 1 сайт, в който можете да изкарате много пари!Админа е много честен и свестен човек!В този сайт трябва да имате покана,за да можете да се регистрирате!Ако някой иска покана да пише на скайп:azsumviki
100% :D Да не е някоѝ бькс саѝт ?
 
От: Как да печеля пари от интернет?

Привет колеги,
имам нужда от малко помощ (съвет) и тъй като виждам че сте свестни (не се подмазвам) реших да попитам в този форум.
Та.. значи, имам сайт с който си докарвам месечни приходи главно от реклама и sms-и.
Има сложена етаргет реклама от предишният собственик, нея ще я махна.
Та мисълта ми е според вас адсенс ли да ползвам или друг вид реклама?
Тепърва започнах да разбирам що е то сео и си регистрирах сайта в google, аднах го и в други директории, какво друго ще е добре да направя?
 
От: Как да печеля пари от интернет?

BUX Alert! :shock:
 
От: Как да печеля пари от интернет?

Здравейте!!!Прочетох някоя друга тема и ми стана интересно.Бих казал че даже се ентусиазирах :) .....Но чесно казано не съм се занимавал с такива неща и все още всичко ми е тъмна индия!!! :( Можете ле да ме посъветвате и да ме научите как да започна?какво е необходимо?и др неща,който ще ви попитам,моля?

Здравей,
Ако искаш да правиш бизнес в интернет, а не да си играеш, е задължително да прочетеш материалите на SiteSell. Предлагат всичко което ти е необходимо за да започнеш:
Make Your Site Sell - как да направиш уебсайт който продава;
Make Your Knowledge - как да завъртиш бизнес около това което ти харесва да правиш;
Маке Your Words Sell - как да пишеш качествен контент в сайта;
How to Develop Great Product - как да направиш продукт който ще се копува;
И всичко останало нужно за онлайн бизнеса ти - СЕО, аффилиейт съвети и т.н.

Всичките им книги и са вече безплатни, и можеш да ги свалиш свободно от сайта им. Ще ти трябва поне основен Английски език за да разбереш за какво става дума, но си струва гарантирам ти ;) След като прочетеш всичко, ще знаеш какво да правиш с всеки елемент от бизнеса ти, и какво и къде да "пипаш" при проблем. Успех в начинанието!
 
От: Как да печеля пари от интернет?

Оф отказах се... Искам това, искам онова, то с искане не става..., трябват действие, инициативност и четене.
 
Последно редактирано:
От: От: Как да печеля пари от интернет?

Оф отказах се... Искам това, искам онова, то с искане не става..., трябват действие, инициативност и четене.

За начинаещ е объркващо и вероятността огромната нова информация да го замота като пате в кълчища и да се откаже е голяма. В момента и аз съм в такова положение и виждам, че без да си записвам основните неща, и след време да ги систематизирам, няма да постигна нищо съществено, да не споменавам, че и повече време губя без наличието на план. Моят съвет към всички нови желаещи да се занимават с интернет маркетинг е първо да научите английски, след това основните неща по създаване и поддръжка на сайт(домейн, хост, уебдизайн), после да си изберетет в коя област на интернет маркетинга ще се развивате и да се регистрирате в съответните програми. Следва развитие на дейността, реклама, сео и другите глупости. :) Добре е да си имате и резервен план - специализирайте и в нетърговски умения.
 
Последно редактирано:
От: Как да печеля пари от интернет?

Душички, няма нищо страшно и объркващо от това да изкарвате пари от интернет.
Правите си план и го следите без отклонения. Така се постига успех.
1. План за действие
2. Бизнес план
3 Действие
Объркващо е ако щипвате информация от сам от там действате частично връщате се на друго място и така става баница без сирене :)
Бъдете умни, креативни и последователни в действията си. Ако се запънете с нещо ние сме тук и помагаме :)
Никой не се е родил научен. Всички сме започнали като Вас не забравяйте това :)
 
Re: Благодаря

Благодаря Blinky.Само че ми се губи часта след логването.Добре.Да кажем че се логна и се присъединя към някоя афилиейт прогрома тогава какво?единственото нещо което ми трябва е собствен сайт,но как ще рекламирам на този сайт???

Момче, този твой въпрос показва, че изключително малко си чел. Започни по-сериозно да събираш и анализираш информация и след една година може и да изкараш някой лев. Ти какво искаш да ти напишем: да започнем от А и да стигнем и до там в коя банка да си изкараш карта с най-малко такси?
 
От: Как да печеля пари от интернет?

Оф отказах се... Искам това, искам онова, то с искане не става..., трябват действие, инициативност и четене.


Е, брато, ако намериш някъде без работа и четене пари да се изкарват, пиши ми на ЛС. С теб съм!
 
От: Как да печеля пари от интернет?

Здравейте на всички,които тепърва се ориентират в печеленето от интернет,ето и моето предложение за вас:http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=34483

В темата от линка съм описал този начин за печелене онлайн,аз самият печеля от HYIP през последните 6 месеца,прочетете темата и ако имате въпроси пищете на ЛС, ще помогна на всеки,който се заинтересува и също ще изготвя индивидуален план за инвестиция на всеки поотделно съобразено с индивидуалните инвестиционни възможности.
 
От: Как да печеля пари от интернет?

D.Ivanov, ставаш малко нахален с твоите реферали

Никъде не съм споменавал в темата за реферали,просто представям HYIP като начин за печелене онлайн.Това,че линковете на сайта ми са реферални не означава,че трябва някой да се регистрира през тях.

От темата ми:"Така че ако имате намерение да инвестирате в HYIP спокойно можете да се доверите на статусите на програмите в моят сайт."
 
От: Как да печеля пари от интернет?

От темата ми:"Така че ако имате намерение да инвестирате в HYIP спокойно можете да се доверите на статусите на програмите в моят сайт."
Да се доверим? Това значи ли че гарантираш, че тези които си ги проучил и пише "paying" са наистина "paying" и няма да ми изгорят парите? Ако се доверя и даваш гаранция, че няма да изгоря, а ако това се случи, ще получа рефънд, тогава е оферта.
Ама ако не гарантираш... не казвай да се доверим. Хем да се доверим, хем казваш че е рискована инвестиция, как така?

Аз съм малко глупавичък и съм нов, може и да не съм те разбрал нещо. Затова моля те обясни. Благодаря. :)
 

Горе