Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

Абсолютно! Нека покажи на хората, че си активен и поддържай едно ниво.
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

Трупачите на постове я врътнете малко по-нагоре и вижте предходните току ще регистрирани с безсмислените мнения как са почервенели. :p
Защо всички решават, че то това е правилната тема да си навъртят мнения? :D
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

А също не бих пуснал всичките наведнъж.
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

Ето тук подробно е описано как да се подготвим за стартирането на новия сайт и какво трябва да направим след това: http://epis.bg/internet/kakvo-e-vajno-za-edin-nov-uebsait/
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

Имам на локалхост един блог, с около 50 статии, естествено писани специално за блога ми ( не са дубликейт). Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн? - Да оставя всички артиклес, или по-удачният вариант - да оставя 5-6 и всяка седмица да добавям определен брой от драфта, за да му е по лесно на Г и на мен. Някой сблъсквал ли се е с подобна дилема?

пс: домейнът не е нов, има си PR, става въпрос за статии на ЕН , а целта ми е да дръпна напред с long keywords ( имам си хубава ниша ) точно от статиите, за които говоря.

За Гогол нема значка, ама за твоят сайт и за твоите фенове е по-добре да се дава по лъжичка
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

Бих пуснал 20 от статиите още от началото за да може сайта да има добър начален старт. Останалите може и на седмица по една, зависи дали си подготвил още за нататък и за да ти стигнат за повече време.
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

Ако се пуска на седмица по една, хората ще загубят интерес. Трябва всеки ден поддръжка.
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

Ако се пуска на седмица по една, хората ще загубят интерес. Трябва всеки ден поддръжка.

Не съм съгласен - много зависи от нишата, от потребителите и от това какво имате да им кажете ново и интересно. Някъде би било съвсем нормално 1 път в седмицата да се публикува в блога, пък даже и по рядко :)
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

Не съм съгласен - много зависи от нишата, от потребителите и от това какво имате да им кажете ново и интересно. Някъде би било съвсем нормално 1 път в седмицата да се публикува в блога, пък даже и по рядко :)
И като допълнение, може да се комбинира с активност в социални мрежи. Така пак се поддържа интерес, макар и да няма ново съдържание на сайта.
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

Здравейте, искам да ви попитам когато работя в Opencart, как от таблоидно меню горе да направя вертикално меню отстрани?
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

Здравейте, искам да ви попитам когато работя в Opencart , как от таблоидно меню горе да направя вертикално меню отстрани?
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

You can keep posting blogs on site, which would increase customer knowledge and help them to know more about business.
 

Горе