Как да продаваме във Флипа, насоки и препоръки.....

От: Как да продаваме във Флипа, насоки и препоръки.....

Е ако се оправите помежду си, тогава ще трябва да я платиш тая фактура на Flippa. А иначе - Доверие НИКОМУ !
 
От: Как да продаваме във Флипа, насоки и препоръки.....

Е ако се оправите помежду си, тогава ще трябва да я платиш тая фактура на Flippa. А иначе - Доверие НИКОМУ !
Е да, писах му ако е навит да прати кинтите веднага след като ги получа му пращам данните :D
A инак да приключа с този домейн и там няма да вляза повече и грам не ми пука за тези фактури.
Баси издумкаха ме 70 долара...
 
От: Как да продаваме във Флипа, насоки и препоръки.....

те ще си удържат парите щом ползвате техния ескроу... що да не влезеш продаде го за $455 кво като си платил $70 нали си напред, тук в форума дали някой щеше да ти ги даде тия пари.
 
От: Как да продаваме във Флипа, насоки и препоръки.....

те ще си удържат парите щом ползвате техния ескроу... що да не влезеш продаде го за $455 кво като си платил $70 нали си напред, тук в форума дали някой щеше да ти ги даде тия пари.
Как го взех за 50 лева още не мога да повярвам даже, трябва да почерпя колегата от който го взех.
Явно колко струва домейна а го даде за 50 лева без цигански номера като онзи с агрегатора за оферти.
 
От: Как да продаваме във Флипа, насоки и препоръки.....

Как го взех за 50 лева още не мога да повярвам даже, трябва да почерпя колегата от който го взех.
Явно колко струва домейна а го даде за 50 лева без цигански номера като онзи с агрегатора за оферти.

Да, разменяли сме си услуги с колегата, от който си го взел, много е точен и коректен, и заслужава почерпка. :)
 
От: Как да продаваме във Флипа, насоки и препоръки.....

Стана тя каквато стана.
Продадох домейн там и имам плащане за 45 долара висящо защото се разбрахме помежду си.
Сега се чудя да го плащам ли или по Бай Ганйовски да им тегля една...
 
От: Как да продаваме във Флипа, насоки и препоръки.....

Стана тя каквато стана.
Продадох домейн там и имам плащане за 45 долара висящо защото се разбрахме помежду си.
Сега се чудя да го плащам ли или по Бай Ганйовски да им тегля една...

Ще ти баннат акаунта ако не го платиш в определения срок - ти си знаеш дали ще ги ползваш за в бъдеще
 
От: Как да продаваме във Флипа, насоки и препоръки.....

Ще ти баннат акаунта ако не го платиш в определения срок - ти си знаеш дали ще ги ползваш за в бъдеще
Чудя се още.
 
От: Как да продаваме във Флипа, насоки и препоръки.....

Ако си взел над 100$ за домейна , според мен ги дай.. можеш да ги използваш за в бъдеше Flippa..
 
От: Как да продаваме във Флипа, насоки и препоръки.....

Тия апрайзали от другите са доста интересни. Чудя се дали наистина биха ги дали парите ...
 
От: Как да продаваме във Флипа, насоки и препоръки.....

Ако си взел над 100$ за домейна , според мен ги дай.. можеш да ги използваш за в бъдеше Flippa..
Да, с нов акаунт. Малко цигански работи стават ама...
 
От: Как да продаваме във Флипа, насоки и препоръки.....

Тия апрайзали от другите са доста интересни. Чудя се дали наистина биха ги дали парите ...

Според мен са пълен ташак тия аппрейзъли. Пуснах домейн (.com, една дума) за апрейзъл, чаках една седмица след което го пуснаха, заедно с още стотина домейна и моя беше потънал на 4-та страница чак. Получи 3 коментара - 2-ма от NEW потребители и един дето е продал нещо за $12... Разликата межу най-ниската и най-високата сума е ТРИ пъти.
 
От: Как да продаваме във Флипа, насоки и препоръки.....

Според мен са пълен ташак тия аппрейзъли. Пуснах домейн (.com, една дума) за апрейзъл, чаках една седмица след което го пуснаха, заедно с още стотина домейна и моя беше потънал на 4-та страница чак. Получи 3 коментара - 2-ма от NEW потребители и един дето е продал нещо за $12... Разликата межу най-ниската и най-високата сума е ТРИ пъти.

Апразъла на всякаде е пълен т.......ак, хич не му вярвам, няма значение кой тул ползвам или човек си дава оценката, разликите винаги са високи - даже вчера имах подобна случка - пише ми един за един мой домейн и аз си казвам колко му търся, а той искам апрайзъл от естибот, ок.... естибот го оценява на $80 а един друг тул на $3400, а 2-ма човека ми викат дръж го тоя домейн ще вземеш поне $ХХ ХХХ, та как да вярваш :)
 
От: Как да продаваме във Флипа, насоки и препоръки.....

Малко тъп въпрос, но какво значи -1 pr на някой домейн. И как/къде се проверява дали домейнът има някакви наказания от Биг Г.
 
От: Как да продаваме във Флипа, насоки и препоръки.....

Преди време направих 2-3 продажби във Флипа, но само на сайтове. Пробвах се и с домейни, но някак си не успях.
Продадох сайтове между 55$ и 90$. Написъл съм и няколко съвета на английски на едно мое блогче. Ако някой има интерес може да ги погледне - How to sell on Flippa.com fast and for a profit?! (Part 1)

Блогът няма реклами, нито е рефарален линк. ;)
 

Горе