Как да продаваме по няколко домейна месечно

От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Вдъхновен от темата, току що купих motivisimo.com
Какво мислите? :D

Интересен домейн, може да го пробваш в брандбукет

transferair.com
transferbyair.com

Хубави домейни :) особено transferbyair.com
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Много е разхвърлен този namepors.. ;)

Ще ми се да пусна търг за няколко домейна (вкупом), но сред тях има 2 които се водят адулт. Дали ще е проблем ако са в кюпа или трябва да ги пусна задължително в адулт секцията...?

Предполагам няма минимум мнения за пусна търг, нали? Защото и такава информация не мога да намеря. :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Мисля, че няма минимум мнения :rolleyes:, но ако не си със спонсор акаунт имаш право само на два аукциона по едно и също време.

Адулта ги отдели в отделен аукцион
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Кой идиот и с каква цел изкупува домейните на килограм?
Преди 3 години бях правил сайт за едно село, дали е бил онлайн и 2/3 месеца като нито PR е закачил нито посещения, най-малко пък линкове.
Е да след изтичането му вече 3-та година го подновяват. Какво очакват да спечелят не ми е ясно? Името не струва и 20 стотинки.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Кой идиот и с каква цел изкупува домейните на килограм?
Преди 3 години бях правил сайт за едно село, дали е бил онлайн и 2/3 месеца като нито PR е закачил нито посещения, най-малко пък линкове.
Е да след изтичането му вече 3-та година го подновяват. Какво очакват да спечелят не ми е ясно? Името не струва и 20 стотинки.

По принцип разни китайци... не знам откъде толкова пари за подновяване на хиляди домейни без много стойност.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Може ли да оцените и мой домейн?Изобщо незнам на каква цена да го пусна- 24cashmoney.com
 
От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Видях,че продават cashmoney24.com за минимум 1000 долара.Явно това,че цифрите са отзад а не отпред както е моя домейн е за предпочитане.
 
Последно редактирано:
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Може ли да оцените и мой домейн?Изобщо незнам на каква цена да го пусна- 24cashmoney.com

Лично на мен не ми изглежда от най ценните, максимум му давам $100 :(
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Задължително ли е домейн да е стар с история или може да се регистрира нов и да струва много пари?
Примерно тези домейни където се продават за по 20 000,ако са регистрирани вчера със същото име пак ли ще струват скъпо?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Няма значение кога е регистриран.
Давам ти пример:
Утре измислят поредният страшен вирус, който незнайно от къде се е пръкнал и започва да набира сила, името му е примерно "jhssdf" и съответно .com е свободен за регистрация.
Регистрираш го и според зависи колко го тиражират медиите като име на вируса, толкова повече му се качва цената.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Значи ако измисля добро име може да се продаде за много пари веднага!А,какво ви е мнението за домейна 24cashmoney.com като цена?100 долара каза колегата,това ли му е цената?
 
Последно редактирано:
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Никой неможе да ти даде точна цена, ако проявиш търпение и находчивост може да вземеш добри пари за него ( домейна не е лош ), от друга страна може да приемеш и първата оферта за него от $30, от значение е как ти ще подходиш за вбъдеще.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Значи ако измисля добро име може да се продаде за много пари веднага!

Изключително съмнително е, че можеш да го направиш. Шансът ти клони към 0.

А,какво ви е мнението за домейна 24cashmoney.com като цена?

0 долара. Не мисля, че някой ще купи този домейн. Ще се радвам да ме опровергаеш.

Вдъхновен от темата, току що купих motivisimo.com


Не мисля, че ще намериш купувач за него.

bcard.design
toner.supplies
freelogo.xyz
cheaplogo.xyz
logodesign.ninja

bcard.design - това е trademark. Виж bcard.com. Но не мисля, че ще те гонят за този домейн. Разширението design е почти напълно безполезно. Върви с много малко ключови думи, като например interior.design. Общо взето - не мисля, че ще се продаде някога.

toner.supplies - този е интересен. Ако се намери точния купувач high $XXX

freelogo.xyz - добър е. $200-$300 макс - на краен клиент.

cheaplogo.xyz - същата работа като freelogo

logodesign.ninja - безполезен домейн. Пари хвърлени на вятъра.

Колко би дал някой за домейнчето dogs.fm?


Ключовата дума е хубава, но това гадно разширение.... Максимум $100 от някой ентусиаст ако имаш късмет.



И пак да кажа - регистрирайте първоначално само .com домейни и го правете само след като сте прочели секцията за новаци в namepros. Тя ще ви спести много пари.
 
Последно редактирано:
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Ето някой продажби, но това не екритерии и не означава, че и твоя ще се продаде за толкова или изобщо ще се продаде някога, търсиш си купувач и така.... :)

24gold.com 575 USD 2016-01-23 NameJet
247homesearch.com 1,000 USD 2015-10-15 Sedo
24hourfood.com 1,200 USD 2015-10-05 Sedo
24manager.com 4,500 USD 2015-08-13 Sedo
24hourcomics.com 770 USD 2014-02-25 GoDaddy
24healthcare.com 345 USD 2013-07-31 GoDaddy

24cash.com 2,050 USD 2011-01-06 Sedo
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Гледам по търговете са полудели по 6 цифрените домейни .com комбинацията от 6 цифрени свършиха преди месец долу горе, в момента от 7 цифрените на 40-50 произволни цифри има един свободен, ако преди 3-4 месеца се търгуваха 6 цифрените около 20-30$ в момента са скочили двойно и отгоре. Явно добра печалба не в хиляди долари но добра печалба може да се направи на 7 цифрените .com ако се купи нещо в момента и след 3-4 месеца се пусне по търговете.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Днес продадох един 6 цифрен на китаец за 180 долара. Купих го преди 3 дни за 150. Бърз флип, защото ми трябват кинти.

Важното е домейните да не съдържат цифрите 0 и 4.

Как вървят вървежните домейни сред китайците в реално време може да проверявате постоянно на http://chaomi.cc/

Преведете си сайта на английски или български.

======

Задължителен сайт за всеки домейнър - > ExpiredDomains.net - регистрирайте се, защото след регистрация се разширяват функциите за търсене в сайта. Регистрацията е бърза, безплатна и безболезнена.
 
От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

]Ключовата дума е хубава, но това гадно разширение.... Максимум $100 от някой ентусиаст ако имаш късмет.

Паднах, кво му е на разширението .fm? Че се преебах, преебах се - взех го за $7000 преди няколко години. А и таксата му е $75 годишно.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Какво ще кажете за vlium.com?
 

Горе