Как да продаваме по няколко домейна месечно

От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Dear Customer,
Thank you for contacting Aftermarket Support. Unfortunately, based on your region, PayPal is not an option for this Payee account. You will need to select one of the options you are given in the drop down menu, most likely Wire Transfer or Check. Please note, when you edit this payee account there are different thresholds and minimums that must be met for each payee method.

За тези които смятат да продават в GoDaddy.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Записвам се за темата, време беше за такава.

Искам да попитам какво мислите за модерните преди време домейни .me?

И на английски, и на български могат да се правят добри комбинации с тях. Какво мислите примерно за домейн cannotstop.me? :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

За тези от вас които са насочени към закупуване на домейни интересни за азиатците тук може да следите какво домейни вървят при тях и към кои има интерес също ще ви е от полза при
https://www.4.cn/

Цените в китайски юани ли са?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Цените в китайски юани ли са?
Да. Делиш на 6.5 и получаваш цената в долари.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

А за expireddomains.net знаете ли към колко часа се обновяват списъците, понеже аз предимно чакам домейни с PR обаче колкото пъти вляза това дето е пуснато в последните 24 часа и ми хване окото е взето. Имат ли конкретен час да пробвам да поиграя на кой завари той превари :D
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Между 21:00 и 23:00 наше време.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Колко според вас е цената на uzzo.org, естиботът му е 1500 $.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Какво ще кажете за 4 буквени .net домейни?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Какво ще кажете за 4 буквени .net домейни?

Според "NameBio" има доста продадени от началото на годината и повечето са закупени между 200 и 300 долара, което не е никак лошо.
Най вероятно и тук нещата опират да се намери правилния човек за домейна
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Според "NameBio" има доста продадени от началото на годината и повечето са закупени между 200 и 300 долара, което не е никак лошо.
Най вероятно и тук нещата опират да се намери правилния човек за домейна

Благодаря колега @mrm_1,
че без да искам си купих такъв домейн, та се чудех дали не съм се набълбукал.
Разбира се имам време, изтича чак ноември месец.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Да питам един въпрос за BrandBucket - има ли начин листинг таксите да се платят с Paypal или пък да се заредят кредити с Paypal ?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Да питам един въпрос за BrandBucket - има ли начин листинг таксите да се платят с Paypal или пък да се заредят кредити с Paypal ?

Ами до момента не съм видял такава опция. В NamePros някай каза, че можел и с Пейпал, ама мисля че беше канадец. Не ми е хрумвало да питам съпорта им, те ще кажат със сигурност.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Моите такси за листване (10$ на домейн) си ги платих с Paypal, ако за това е въпроса
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Страхотна тема! Закупих миналия месец един домейн - ieatandtrain.com. Първоначалната ми идея беше да направя сайт, но не изключвам и идеята за продажба на домейна. Купил съм си хост за 1 месец (скоро изтича). Проблем ли ще да пусна домейна за продажба, ако не - на каква цена г/д се оценява според вас?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Моите такси за листване (10$ на домейн) си ги платих с Paypal, ако за това е въпроса

Да, това се опитвам да направя, но като цъкна checkout ми иска credit card.. За Paypal нещо по-специално ли има или просто при мен опцията я няма
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Да, това се опитвам да направя, но като цъкна checkout ми иска credit card.. За Paypal нещо по-специално ли има или просто при мен опцията я няма

Възможно е да иска да си добавиш кредитна/дебитна карта в paypal акаунта си!
При мен беше така с Godaddy, и сега спокойно си купувам с Paypal.
Дай целия текст да видим какво пише.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Имам добавена карта. Ами то нищо не пише просто няма такава опция. За да си платя ми иска данни за карта и няма от къде да избера Paypal (или нещо друго) като начин за плащане
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Това малко прецаквация ми се струва ... За по-скъпи домейни пак ли е така в Sedo-то?

nn5dns.jpg


Кои места са подходящи за продажба на домейни под 100 долара?

Възможна ли е ситуация, при която след плащане на такси и комисионни да не спечелиш нищо, или дори да се окаже, че си на минус и ти дължиш пари?
 
От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Кои места са подходящи за продажба на домейни под 100 долара?

Възможна ли е ситуация, при която след плащане на такси и комисионни да не спечелиш нищо, или дори да се окаже, че си на минус и ти дължиш пари?

Възможна е такава ситуация, напоследък във флипа ( на други места също ) се случват такива неща - плащаш $9 да си качиш домейна, пускаш го на търг без резервирана цена има един бид за $1 и си готов - вече си назад с цената за домейна + $9 за обявата + таксата от 10% на Флипа върху $1.

Това се получава когато домейна ти не е хубав и няма добър маркетинг.

Най-доброто място за домейни под $100 е неймпрос, няма такси и е пълно с домейнъри търсещи нещо изгодно, също може и флипа - правиш си лендинг пейдж там пускаш го с бай нау цена примерно то $80 и като го купи някой имаш разход единствено за цената за домейна + 10% комисионна от флиппа
 

Горе