Как да продаваме по няколко домейна месечно

От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

@DNC по наззаде беше споменал, че "там където си струва да продаваш namejet & domainnamesales не се влиза лесно" какво имаш в предвид?

Ако имаш малко портфолио ( не знам колко е минимума ) или нямаш премиум домейни по техните стандарти, хич не ти отговарярт на мейла, в неймджет имам чувството, че тия дето продават там са си от една компания и си пият ракията заедно всяка вечер. Случайни хора тук рядко попадат - поне според мен
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Ако имаш малко портфолио ( не знам колко е минимума ) или нямаш премиум домейни по техните стандарти, хич не ти отговарярт на мейла, в неймджет имам чувството, че тия дето продават там са си от една компания и си пият ракията заедно всяка вечер. Случайни хора тук рядко попадат - поне според мен

Значи според теб е безмислено да се попълва формата с опция, да си вземат когато си поискат каквото си поискат :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Значи според теб е безмислено да се попълва формата с опция, да си вземат когато си поискат каквото си поискат :)

Не е безмислено, пробваш и може и да стане в domainnamesales ми върнаха мейл, че ми е малко портфолиото ( 75 домейна, като 70 са сом ), в неймджет по може да стане :) пробвай
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Момчета пуснал съм един 6 цифрен домейн на ниска цена купих првди месец в дадито такъв домейн стига цена около 250 $ аз съм го пуснал на ниска цена ето линка
https://www.namepros.com/threads/6n-com-528085-com-chines-premium-start-2-not-4.930953/
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

SexClip.co , DomainService.co , имат ли някакъв потенциал?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

В менюто на Flippa има ли обща настройка, с която да се променят едновременно методите за плащане на всички домейни от портфолиото.

Много е досадно, един по един за всеки домейн, да посочвам кои да са методите за плащане Flippa Escrow, Escrow.com или PayPal.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Продавам домейн "Bgnews7.com" Домейна изтича след 1 година! Който има интерес да пише на лс :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

При GoDaddy Closеout търговете, освен цената търга, коя цена се заплаща за подновяването стандарта или промоционалната?

.com продаден на търг за $20,
стандартна $14.99 за .com
промо $11.99 за .com

Коя?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

При GoDaddy Closеout търговете, освен цената търга, коя цена се заплаща за подновяването стандарта или промоционалната?

.com продаден на търг за $20,
стандартна $14.99 за .com
промо $11.99 за .com

Коя?

Това май зависи от самия акаунт, при мен гледам, че понякога си ми слагат някакви отстъпки по тяхно усмотрение, честно казано не знам, като стигнеш до плащане не ти ли изписва кое колко е
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Някой продаде ли нещо тия дни, при мен се закучи ( не че съм пуснал много за продаване ), ама нещо много слабо последните 10 дена :)

Имах оферта за AppsMarketPlace.net за 100$ , но отказах.. :drama:
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

защо не му върна 450 и да се спазарите за нещо като 300 да кажем?

Върнах му ,че сумата е много малка.. и ми каза че повече от 100 не може да ми даде. Реших да си го запазя.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Някой продаде ли нещо тия дни, при мен се закучи ( не че съм пуснал много за продаване ), ама нещо много слабо последните 10 дена :)

Пълна скука тоя месец Март, възползвам се от положението че пазара е умряла работа и взех няколко домейна, който са листнати в BB.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

За да не отварям нова тема ето как си изгубих последния половин час :)

Намерих стара ( от 2010 ) тема в неймпрос с цените на 4 буквените .СОМ домейн и ми стана интересно, за това реших да проверя дали е било по изгодно да вложа $250 в една акция на гугъл или с тези $250 да купя 10 4 буквени .сом домейна.

Няма да публикувам домейните, защото не са мои... но вижте сами

Hello everyone.
I've the following LLLL.com for sale.
You can find the price, registrar and expiration date.
Payment through Paypal from user with 3+ Itrader.
Post "SOLD" to claim.
Thank you.

@Godaddy

R***.com October-2010 25$
R***.com October-2010 25$
D***.com July-2010 22$
F***.com July-2010 22$
O***.com July-2010 22$
Q***.com May-2010 22$
U***.com July-2010 10$
L***.com July-2010 10$
L***.com July-2010 10$ SOLD
L***.com July-2010 10$


Общо цена за 10-те домейна: $178

През този период акциите на гугъл са се търгували на цена от
Date Open High Low Close
Mar 26, 2010: 282.35 - 283.41 - 279.73 - 281.06


Така с $178 сме можели да купим 10 х LLLL.com или срещу $282 х 1 акция на гугъл, при днешните цени се получава доста интересно нещо.....

10 х LLLL.com при средна цена от $480 е равно на $4800, но какво се случва с акцията на гугъл – 1 акция към момента се търгува на цена от Mar 24, 2016 $732.01

Така, 10 домейна биха ви донесли чиста печалба от $4600, докато една акция на гугъл ще ви спечели само около $ $520, при положение, че и от самата покупка имате $100 разлика в полза на домейните изводите всеки сам за себе си ги прави...

Реално се получава, че бихме изгубили около $4000 долара за период от 6 години......

П.С съжалявам, че през 2010 не съм знаел какво е това домейн :cry::)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Ами прав си, де да знае човек аз с Апи ги хващах за по 8-9$ други пък съм ги купувал булк за 12,13,18$ цццц..... при тогавашния пазар се гледаше за премиум буквите ,A, E, O. U I сега всичко гледа чайната B, C, D, F, G, H, J, K, L, M, N, P, Q, R, S, T. W, X, Y, Z. ... .времена
 
От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Ами прав си, де да знае човек аз с Апи ги хващах за по 8-9$ други пък съм ги купувал булк за 12,13,18$ цццц..... при тогавашния пазар се гледаше за премиум буквите ,A, E, O. U I сега всичко гледа чайната B, C, D, F, G, H, J, K, L, M, N, P, Q, R, S, T. W, X, Y, Z. ... .времена

Имаш ли още останали? Аз ги разпродадох, баш преди бума :cry: -да инвестна парите в имот... да се ...ба

Тя чайната нещо даде ръчна :)
 
От: От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Имаш ли още останали? Аз ги разпродадох, баш преди бума :cry: -да инвестна парите в имот... да се ...ба

Тя чайната нещо даде ръчна :)

Не ми останаха всичко дадох и съжалявам ама какво да се прави . Оставих си един за по нататък... китайците наистина дръпнаха ръчна, но ще видим....
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Одобриха ми 2 домейна в namerific, ама много се мотат, несериозни ми се струват. Викат за лого около седмица се чакало, мина повече, нито лого, нито описание.
 

Горе