Как да продаваме по няколко домейна месечно

От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

В БрандБъкет на 19-ти пуснах 3 домейна за одобрение, единия след 2 дни го отхвърлиха, другите още чакат преглед. А съм ги пуснал заедно. Странна работа :D
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Може ли мнение за abox.info

Благодаря предварително.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Може ли мнение за abox.info

Благодаря предварително.

На мен ми харесва, може би 200-300$ е реалистична цена за този домейн, не е изключено и доста по високо да се продаде - всичко е въпрос на време :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

На мен ми харесва, може би 200-300$ е реалистична цена за този домейн, не е изключено и доста по високо да се продаде - всичко е въпрос на време :)

Ето този коментар ме зарадва :) А къде ли ще е най добре да го пусна - да кажем в ГД и малко реклама по форуми и в лицекнигата или ... :)
Сори за въпроса ,но общо взето това е първия домейн който купувам досега само четях и ми липсва практиката.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Ето този коментар ме зарадва :) А къде ли ще е най добре да го пусна - да кажем в ГД и малко реклама по форуми и в лицекнигата или ... :)
Сори за въпроса ,но общо взето това е първия домейн който купувам досега само четях и ми липсва практиката.

Пускай го където се сетиш, лошо няма, никога не се знае заека от коя дупка ще изкочи.
Може и да опиташ и да потърсиш развити бизнеси в конкретната ниша и да им им предложиш домейна чрез мейл.

Горния коментар може и да ти е харесал но все пак не очаквай чудеса, трябва време, доста по реалистичен вариант е да го продадеш за $10 в НеймПрос :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Може ли мнение за abox.info

Благодаря предварително.

Не възлагай големи надежди колега.. .info не е толкова търсен.
Аз имам доста четерибуквени домейни.. viky.info , essy.info , bety.info , paok.info , voyo.info , vman.info и т.н... никой не ги иска и си стоят.. :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Точно така, info не е търсен домейн, както каза многоуважаваният от мен колега @ dnc, по-добре купувайте .com домейни .
Аз също имам няколко .info домейни, сред които и Troll (dot) info (който го взех от колега от този форум, който пък, след като го купих и го сложих на оферта в неймпрос, реши да ме троли, направил си нова регистрация в неймпрос и ми отправи оферта :) ), но няма интерес от други потребители.
От друга страна пък, от онези дни се продаде доста добре домейна apply.info в неимпрос за над 200$ мисля беше.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

В момента положението е тегаво даже и с .com да не говорим за останалите разширения, но кой знае някой ден може и да се раздвижи пазара и за .info
За това казах че трябва време и не трябва да се бърза, иначе и аз скоро си взех rase.info, не възлагам големи надежди и ако няма интерес ще чакам по добри времена :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Колеги има ли някой който е продал домейн в namerific.com
интересуваме процедурата по заплащането,ако някой купувач го хареса и заплати, че одобриха един от моите домейни.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Вчера осъзнах че няма да стана милионер с няколко домейна, и свалих цените на тези които продавам от xxxx на xxx :), веднага получих оферта за един от тях
която е минималният bid $80 при asking price $150.
Та се чудя дали да го продавам или да изчакам да изскочи още някоя оферта, вие като по-про да ми дадете някакъв съвет?
Все пак това ще ми е първият продаден домейн, след като преди известно време ми купиха един и след месец чакане от escrow ми обясниха че нямало плащане и си остана мой.
Домейна е от VR серията и се чудя дали не са малко парите.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Здравей колега @sivako,
а къде са били офертите?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Oфертата която получих е в GoDaddy.
А отказаният домейн в Afternic.
 
От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Oфертата която получих е в GoDaddy.
А отказаният домейн в Afternic.

Контрирай с друга оферта, или го пусни на търг домейна, може и някой друг да се включи.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Захранката е готова, ще чакам да клъвне :D

a9f2494.jpg
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

А какъв е домеина?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Колеги аз съм с тотално смазано самочувствие , и направо стигам до извода , че тази глава ми е само и единствено за да пазя равновесие.

Та на въпроса де : 2 часа чета за да разбера как да се регистрирам в това чудо BrandBucket и сега вече почвам да си вадя горенаписаните изводи.
Моля помагайте, не знам явно днес съм се поуморил на работа и това нещо в главата ми каквото и да е то не функционира, слава богу го има този форум и Вас :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Колеги аз съм с тотално смазано самочувствие , и направо стигам до извода , че тази глава ми е само и единствено за да пазя равновесие.

Та на въпроса де : 2 часа чета за да разбера как да се регистрирам в това чудо BrandBucket и сега вече почвам да си вадя горенаписаните изводи.
Моля помагайте, не знам явно днес съм се поуморил на работа и това нещо в главата ми каквото и да е то не функционира, слава богу го има този форум и Вас :)

ЛИНК за регистрация.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

В брандъбкет вече 8 домейна пускам, нито един одобрен. А са доста добре подбрани, на други места ми ги одобряват. Не знам при вас как е :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Ако въпроса е към мен домейна е VrSocket точка цом
Виж socket домеини дали са се продали скоро и на камва цена и ще се ориентираш...
 

Горе