Как да разберем когато някой ни е изтрил от приятелската листа във ФБ

От: Как да разберем когато някой ни е изтрил от приятелската листа във ФБ

според вас има ли начин когато някой прекрати "приятелството" да бъдеш уведомен във фб със съобщение или нещо такова?

мисля, че няма начин иначе и аз бих искал да знам, че с над 2000 калпака в личния си профил не мога да разбера кой се цупи и ме маха, сложни неща са тия жени пишеш им махат те , не им пишеш пак те махат ;)
 
според вас има ли начин когато някой прекрати "приятелството" да бъдеш уведомен във фб със съобщение или нещо такова?

Няма начин, но скоро се забелязва - не присъства в нюз фида ти, няма го при приятелите ти и така. За жалост това не е опция, която са сметнали за необходимост да я внедряват. Но и като се замисля, наистина не е нужна. ;)
 
От: Как да разберем когато някой ни е изтрил от приятелската листа във ФБ

Има начин :p ще изчакам още коментари да видя дали още някой не е открил начина и след това ще го пусна в @Пазар!






















































майтапя се...за пазара :mrgreen:
 
От: Как да разберем когато някой ни е изтрил от приятелската листа във ФБ

виж какво съм писал - "има ли начин"
не съм казал, че този начин е опция в профила - "уведоми когато някой ме разприятели"
 
От: Как да разберем когато някой ни е изтрил от приятелската листа във ФБ

Има unfriend finder или нещо подобно. Ще открива когато някой ви махне от прияъели в бъдеще.
 
Re: От: Как да разберем когато някой ни е изтрил от приятелската листа във ФБ

виж какво съм писал - "има ли начин"
не съм казал, че този начин е опция в профила - "уведоми когато някой ме разприятели"

Да, но нали трябва да има анонсмънт - уведомяването във Фейсбук, иначе не се хващам за "нещо такова", защото това може и да е приятел на приятел, който е чул от приятелка, че ще те ънфрендне. :) Но ще ми е интересно да разбера. :)
 
От: Re: От: Как да разберем когато някой ни е изтрил от приятелската листа във ФБ

Има unfriend finder или нещо подобно. Ще открива когато някой ви махне от прияъели в бъдеще.

работи ли? и защо като има такива решения не са известни? (това се чудя откакто случайно открих, че може - мислех, че е някакъв мит)
а доста скам се е въртял във фб относно такива възможности..които явно са напълно реализируеми.

Да, но нали трябва да има анонсмънт - уведомяването във Фейсбук, иначе не се хващам за "нещо такова", защото това може и да е приятел на приятел, който е чул от приятелка, че ще те ънфрендне. :) Но ще ми е интересно да разбера. :)

добавка за браузъра е и когато някой те ънфрендне - получаваш едно съобщение във фб
 
От: Как да разберем когато някой ни е изтрил от приятелската листа във ФБ

Работи има още едно, което съм използвал, но съм от телефом и не мога да видя в момента. Показва и хората деактиврали профила си.
 
Re: От: Re: От: Как да разберем когато някой ни е изтрил от приятелската листа във ФБ

добавка за браузъра е и когато някой те ънфрендне - получаваш едно съобщение като влезеш във фб

Ааа, супер. Не знаех, но явно си има някакъв екстеншън. Това е готино между другото, ако и работи правилно ще е още по-добре. :)
 
От: Как да разберем когато някой ни е изтрил от приятелската листа във ФБ

ето я добавката - http://www.fbpurity.com/
аз я ползвам в лисицата, но сиг я има и за други браузъри

с тази добавка може да се правят много неща
аз примерно махнах всичко от дясната колона
в лявата оставих само списъка със групи и страници които следя

с добавката може да сменяш шрифтове, да увеличиш, също така цвета
фона на фб може да смениш дори и сиг още доста неща

когато се логнете във фб и някой ви е махнал от приятели - излиза един прозорец в който е написано кой точно потребител
не знам дали работи на 100%, но аз направих опит с един фр и нещата се получиха
 
От: Как да разберем когато някой ни е изтрил от приятелската листа във ФБ

Чрез апи-то им може да се сглоби нещо. Вземаш списъка с приятели и пускаш еди крон да проверява за изчезнал и ...
 
От: Как да разберем когато някой ни е изтрил от приятелската листа във ФБ

И с това чудо кой знае колко болука идват.
 
От: Как да разберем когато някой ни е изтрил от приятелската листа във ФБ

Във фейсбук всички за "приятели" :twisted:
 

Горе