Как да си видите сайта по БУНАК ТВ ( БТВ )

ReminD

Well-Known Member
Абе дайте да си направим една гавра с бунаците от БТВ
http://partypills.com Превеждате го на български език , насипвате там глупостите- ЛЕГАЛНА ДРОГА, ЛЕГАЛНИ ГЛУПОСТИ ,етк. Плащате на някой пич да пусне сайта в социалки и директориите. Качвате го на хостинг извън България. После пращате мейлче на бунаците от БТВ, може и на другите медии - можете да се представите за някоя лелка и да им пратите нещо от рода на : " ВИЖТЕ КАКВА НАГЛОСТ! ПРОДАВАТ НАРКОТИЦИ, КАК НЕ ГИ Е СРАМ, В КОЙ ВЕК ЖИВЕЕМ!" - те бунаците обичат такива мейли, веднага ще направят feedback и след няколко часа сайта ви ще бъде в новините.
Е това е от мен, нямам време да го преведа на български , но ще е голяма ебавка хаха, даже ако качат името някой може и да си поръча от хапченцата, но главната идея е да видим колко бързо ще "реагират" от бунак ТВ.
 
Последно редактирано:
От: Как да си видите сайта по БУНАК ТВ ( БТВ )

Това наистина е интересна идея и за съжаление си прав за адекватността на медиите :)
 
От: Как да си видите сайта по БУНАК ТВ ( БТВ )

До утре да не излезне статия в 24ч. "Предприемачи заговорничат за манипулация на медиите с фалшиви хапчета" или нещо от сорта и да те цитират лично как предлагаш разни шмекерии :)
 
От: Как да си видите сайта по БУНАК ТВ ( БТВ )

Идеята ми харесва да се будалкаме с медиите! :wink: Тези хапчета са ги кръстили "дизайнерски дроги" и има вероятност ГДБОП-ците да те навестят, тръшнат на земята, ритнат в бъбреците и завият с плакат на човека глас. :lol:

Гледах някакви репортажи в Бургас ли беше, във Варна ли правиха проверки на оффлайн магазини за такива хапове и въпреки, че в закона не пише, че са забранени (щяха да го променят ама не знам какво стана) ги изземваха най-нагло.

Като направят репортажа за да има повече сензация типично в техен стил ще те изкарат онлайн наркопласьор, сутеньор, ще смесят репортажа с репортажи за източване на ДДС, читанка, затворени сайтове за нарушаване на авторски права да могат да ошашкат съвсем добитъка. :lol:
 
От: Как да си видите сайта по БУНАК ТВ ( БТВ )

защо ти не осъществиш тази "гениална" идея ?

както го разправяш работа няма и за час ...

твърде реално е собственика на този сайт да си има проблеми ... дори и в африка да е хостнат ..

така че ако ти стиска, направи го!

това че нямаш време не е оправдание!(в случая)
 
От: Как да си видите сайта по БУНАК ТВ ( БТВ )

И какви проблеми ще си има? Не си запознат с афилейт маркетинга - реално ти или аз не продаваме нищо, продава го фирмата собственик, ние сме посредници. И не разбирам защо ми се нахвърлихте така бе? Нямам време сега, но това не значи, че няма да го направя след около месец примерно. Идеята е да се изгаврим с бунак тв, а не друго. Давам идея, пък вие ако искате правете нещо, точно пък ти си толкова некадърен и неук, че и да искаш, няма да направиш нищо, тъй че недей ми спами в темата, че такива като тебе супер много дразнят. И ти като ония злобар Маверик, дето whois инфота пуска, закакво го пускаш бе, който иска ще види whois данните, аман от нещасници като вас. Не разбирам закакво пишете в темата.
 
Последно редактирано:
От: Как да си видите сайта по БУНАК ТВ ( БТВ )

като ти дойдат на вратата никой няма да те пита какво си искал да направиш ...

Знам за афилиейт маркетинга - продаваш на друг сайт стоката

но ако наистина си вярваш че няма дори и минамелен риск, моля, чакам да видя какво ще направиш !
 
От: Как да си видите сайта по БУНАК ТВ ( БТВ )

И как ще те намерят като си смениш whois инфото, вземеш privacy , вземеш хостинг от майната си - обясни ми. + ТОВА АКО КУПЯТ ОТ ПРОДУКТА КОЛКОТО ЗА ПРОБА - ЩЕ ДОЙДЕ ОТ ФИРМАТА ПРОИЗВОДИТЕЛ, А НЕ ОТ МЕН!
 
От: Как да си видите сайта по БУНАК ТВ ( БТВ )

Ни съ карайте идеята си е много добра и ще стане страшен базик. С горното ми мнение не съм имал за цел да се нахвърлям на някой просто вметнах на майтап възможен сценарий като им знам колко им е акъла и компетентността. Ако се изпипа идеята мисля, че ще стане. :)
 
От: Как да си видите сайта по БУНАК ТВ ( БТВ )

Направо им пишете мейл : Направих българския ФЕЙСБУК.. или направих българския гугъл.. и ще ви пуснат с този анонс :D
 
От: Как да си видите сайта по БУНАК ТВ ( БТВ )

Вие добре ли сте да си купувате домейни от GoDaddy? И без whois privacy? Не помните ли какво стана с хранителните добавки срещу свински грип (само заради записа във whois)?

Цитирания по-горе сайт не му е редактиран целия whois - истинския адрес си стои. За справка: who.is/домейна.цом.

Няма значение дали си посредник (афилиейт) или продаваш директно - според закона си нарушител (законът забранява предлагането на хранителни добавки когато продажбата им става чрез сключване на договор от разстояние; не само продажбата им е забранена). А афилиейтите правят точно предлагане (продажбите ги прави трето лице).
 
Последно редактирано:
От: Как да си видите сайта по БУНАК ТВ ( БТВ )

Тъпото е, че човек трябва да се крие, въпреки че не прави нищо нередно, нито продаваме ние тези неща, нито ги създаваме, само сме посредници. A ето какво още пише:
http://cashburners.com/privacypolicy.html
"This product is not a medicine, and is not intended to diagnose, treat, cure or prevent any disease. Always read the label and take only as directed. If symptoms persist or you have side effects see you healthcare professional. If you are on medication or suffer any major health concerns, review the product with your doctor first."


Фирмата, на която съм афилейт се намира в New Zealand и е напълно легална, всичките материали, от които са създадени продуктите им са ЗАКОННИ навсякъде по света!
 
добре дошъл в бг... значи по добре изтрии висичко значи те си те изтипосват в новините после ти налагат една глоба /която е незаконна ама ти я слагат щото са на процент от написна глоба и разчитат че нямаш две години за губене в дела/ после се съдите година две в която трябва да ходиш на заседания... в съда и накрая 95% от глобите падат обаче ти губят много време.... по лесно е просто да си платиш глобата ако не е много висока те даже си ти казват че е по лесно да си платиш глобата ... цената на този кеф е поне година разправии ако не искаш да плащаш...

трябва да се криеш защото е така написан закона че да защитава интереси а други трябва да оправядят че работят нещо за парите които получават и си избират лесни цели без връзки които да бъдат глобени... Whois - Ако ползвате собствен домейн с темплейт от Афилиейт Програма
 
Re: От: Как да си видите сайта по БУНАК ТВ ( БТВ )

И какви проблеми ще си има? Не си запознат с афилейт маркетинга - реално ти или аз не продаваме нищо, продава го фирмата собственик, ние сме посредници. И не разбирам защо ми се нахвърлихте така бе? Нямам време сега, но това не значи, че няма да го направя след около месец примерно. Идеята е да се изгаврим с бунак тв, а не друго. Давам идея, пък вие ако искате правете нещо, точно пък ти си толкова некадърен и неук, че и да искаш, няма да направиш нищо, тъй че недей ми спами в темата, че такива като тебе супер много дразнят. И ти като ония злобар Маверик, дето whois инфота пуска, закакво го пускаш бе, който иска ще види whois данните, аман от нещасници като вас. Не разбирам закакво пишете в темата.


пишат и са прави да ти говорят така това е реалноста в бг с така написани закони... ако не искаш да плаща глоба да ги съдиш написах колко отнема... просто бг не е бяла държава...

даже като им кажеш че на домейн може да пише каквото си иска като информация се съмняват че е така поне миналата година беше така... иначе питали хостинга на кои е ... имаше една история в уебмастърбг че глобяват ако си риселър на друга бг фирма питат достачика тои ако е в бг длъжен да обяви кои муе платил за домейна и глобяват рислеъра ако не могат да стинат доставчика пиша глоба на whois инфото ако не могат да стигнат до никои си избират по лесна цел просто
 
Последно редактирано от модератор:
От: Re: От: Как да си видите сайта по БУНАК ТВ ( БТВ )

coolice, баце по-добре не давай подобни акъли, че не се знае кой хейтър ще го прочете. :) Аз съм на мнение, че българският добитък заслужава да го оставим без бг сайтове да си копа градинката у фейсбука. Дето имаше един лаф: "България не ме обича мой, що трябва аз да я обичам?"
 
От: Как да си видите сайта по БУНАК ТВ ( БТВ )

То има такива тарикати и доносници, всеки знае за едни двамца от форума дето обичат ДОБРОВОЛНО да се включват в мейл листи, а после да рипортват, че получават спам и хората отнасят 5000лева глоба.

пс: Понеже някой, който не е чел темата допрединяколко минути, нека да поясня, че две мои публикации може да ви се сторят не по темата, защото потребителя Maverick беше копирал в темата whois на мой афилейт маркетинг сайт за legal drugs. Благодаря, че администраторите се намесиха адекватно и му цензорираха мнението!
 
Последно редактирано:
От: Как да си видите сайта по БУНАК ТВ ( БТВ )

Не регистрирайте домейни на чуждо име за да не лежите по затворите после за кражба на самоличност. Не ме питайте как ще ви хванат. А може да хванат някой съвсем друг, който не е виновен изобщо - като ги знаем какви са некадърни (не този, на когото искаш да направиш мръсно).
 
Re: От: Как да си видите сайта по БУНАК ТВ ( БТВ )

това е единственото успокоение че някои няма да те прецака нарочно така... иначе ако си хостинг фирма регистирирана в чужбина може да си измеш ръцете че някои с купон код от томбола за без пари го е взел поискал да е регнат на това име... просто е нереална ситуацията не с домейните а с написаните в бг закони...

правилното е ако мислят че има нещо нередно да направят поръчка и тогава да търсят изпращача ама нали е по лесно да видиш хуис и да праснеш глоба ако мине 25% от глобата са за теб ако не мине все някъде ще мине
 
От: Re: От: Как да си видите сайта по БУНАК ТВ ( БТВ )

правилното е ако мислят че има нещо нередно да направят поръчка и тогава да търсят изпращача ама нали е по лесно да видиш хуис и да праснеш глоба ако мине 25% от глобата са за теб ако не мине все някъде ще мине

Малко офф топик:

Дянков нали се беше изцепил, че щял да махне 25% комисионна до края на 2010 ама май нищо не направи? И пак сме на обратно първо те глобяват пък после варви доказвай, че нямаш сестра. :wink:
 

Горе