Как да стана " Ромски Циганин "

От: Как да стана " Ромски Циганин "

Друг е въпроса, че държавата, която даде демокрацията на света, Франция, не можа да се справи с тях и подобно похватите на Хитлер ги депортира. Ти глупости ми дрънкаш тука.
 
От: Как да стана " Ромски Циганин "

За 48% от първокласниците у нас майчиният език не е българският. Това обяви министър Сергей Игнатов на конференция в БАН за българското културно-историческо наследство, съобщи БНР.
Замисли се утре, твоето дете до какво същество ще седи в училище. Дали и то ще се научи да краде ?
 
От: Как да стана " Ромски Циганин "

Да друго спасение няма. И да сигурен съм и сега ще ти се аргументирам.
Колкото и да се къпе един циганин той продължава да смърди. Защо ? Защото душата му мирише.
Защо осиновени циганчета, при европейски семейства, след години пак стават крадци? Защото те са божия напаст, това е в кръвта им, те са божия напаст, за която има само един лек, Калашников.
И не ми прави тези сравнение с афроамериканците, за разлика от мангалите те са хора. Ако не си виждал циганин силно ти препоръчвам да свалиш розовите очила и да излезеш на улицата. Утре като влезат да те ограбят си спомни за това мнение. При мен вече няколко пъти се опитват и се чудя какво да правя, да ги трепя, ти ще ми обесняваш на мене тва, онова, айде със здраве !
Нищо лично !

Добре, според теб това с калашника ще стане ли ? ако да, кога ? ако, не - какво ще правим ?
иначе аз нямам нищо против твоето мнение, въпроса е дали ще стане ... че не се трае вече...

иначе знам, че им в кръвта да са такива и много трудно може да се промени.
 
От: Как да стана " Ромски Циганин "

Добре, според теб това с калашника ще стане ли ? ако да, кога ? ако, не - какво ще правим ?
иначе аз нямам нищо против твоето мнение, въпроса е дали ще стане ... че не се трае вече...

иначе знам, че им в кръвта да са такива и много трудно може да се промени.
Само по себе си твърдението ти "трудно може да се промени" си противоречи. НИКОГА НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРОМЕНИ. Това е като аксиома по математика, така е защото е така. Ще ти кажа кога ще стане.. Балканите в момента са като буре с барут, всеки мрази всеки. Въпроса на време е някой да подпали това буре и стой та гледай фоерверките. Тогава ще е перфектния момент за това начинание. Немците като са си изчистили земите от евреите, някой сега да ги съди за това ? Всичко е бизнес и пари. Тачени са само силните. Защо Франция не плати нито една глоба, че депортира циганите? Защото са силни, защото имат здрава икономика. Ние като не можем да пръднем без разрешение от Брюксел, наш си е проблема.
 
От: Как да стана " Ромски Циганин "

В Америка как са интегрирали цветнокожите ? Айде позамислете се малко ... там да си черен - адвокат, полицай и т.н. не е нищо ново под слънцето ...

Да те попитам - как Американците са интегрирали мексиканците, които им прииждат от южната граница?
 
От: Как да стана " Ромски Циганин "

Момчета,според мне единствено образованието ще ги орпави.Защо?Как?
Защо?-1 човек който има средно образование,най-малкото което е ще има поне минимална полова култура.Другото което е ,поне ще говорят на български език (поне малко изчистен)Освен това във училище се учат други основни неща,учителите насочват децата (в някой случаи) към нещо към което да се стремят,да се издигт във обществото ,което намалява шанса да стант крадци и обирджии.Да вярно е,че ще мине време докато поне малко се промени начина на мислене,но все пак трябва да се опита,със бездействие нищо нестава
Как?-Като цяло трябва да се посмени управлението,да се махнат от ръководните постове старите комунисти (нищо против хората,но трябва младите да управляват),който да вкарат повече пари във образованието.Но сега ще кажете как като се вкарват пари ,ще се привлечат циганите във училищатаА?-Да кажем(само теоря) на всеки който не е пратил детето си на училище (ако има ) да му се спират помощите,да се санкциунира,ако няма пари да се исвзема имущество,така докато нестингат до извода,че така нестава.Сега ще кажете ,че ако се започне това със извзимането и тн,те ще започнат по-усилено да крадат и тн.,но колкото повече,толкова по-явно=причина за вкарване във затвора и по-нататачни наказаня.
Другото което е ,да се задължи обучението до 12 клас,да е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!

ПС:Сега ще кажете ,че аз съм неграмотен,зле със правописа а пък съм тръгнал циганите да обучавам :D Да смешно изглежда,но поне правя усиля.Циганите бъркат род ,число,слагат окончания където си искат,абе въобще петнат езика ни.
Моля ви неме съдете,за правописа,просто искам да изкажа мнение.
 
От: Как да стана " Ромски Циганин "

Момчета,според мне единствено образованието ще ги орпави.Защо?Как?
Защо?-1 човек който има средно образование,най-малкото което е ще има поне минимална полова култура.Другото което е ,поне ще говорят на български език (поне малко изчистен)Освен това във училище се учат други основни неща,учителите насочват децата (в някой случаи) към нещо към което да се стремят,да се издигт във обществото ,което намалява шанса да стант крадци и обирджии.Да вярно е,че ще мине време докато поне малко се промени начина на мислене,но все пак трябва да се опита,със бездействие нищо нестава
Как?-Като цяло трябва да се посмени управлението,да се махнат от ръководните постове старите комунисти (нищо против хората,но трябва младите да управляват),който да вкарат повече пари във образованието.Но сега ще кажете как като се вкарват пари ,ще се привлечат циганите във училищатаА?-Да кажем(само теоря) на всеки който не е пратил детето си на училище (ако има ) да му се спират помощите,да се санкциунира,ако няма пари да се исвзема имущество,така докато нестингат до извода,че така нестава.Сега ще кажете ,че ако се започне това със извзимането и тн,те ще започнат по-усилено да крадат и тн.,но колкото повече,толкова по-явно=причина за вкарване във затвора и по-нататачни наказаня.
Другото което е ,да се задължи обучението до 12 клас,да е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!

ПС:Сега ще кажете ,че аз съм неграмотен,зле със правописа а пък съм тръгнал циганите да обучавам :D Да смешно изглежда,но поне правя усиля.Циганите бъркат род ,число,слагат окончания където си искат,абе въобще петнат езика ни.
Моля ви неме съдете,за правописа,просто искам да изкажа мнение.
Това с образованието също не може да стане, защото когато станат на по 14-15, животинското в тях напира и започва размножаването. Те са животни не заслужават да живеят. Може да подходим малко по-демократично като французите и да ги изселим. Къде? От там където са дошли, при братята им в Индия.
 
От: Как да стана " Ромски Циганин "

petrov321 защо даваш за пример негрите?
/ще ме извинят обидените от термина, но според мен афроамериканец не е правилно съчетание - как се нарича негър във Франция? - афроевропеец?/
Негрите са нормални хора, несправедливо тормозени просто с бизнес цел - евтина и здрава работна ръка без права.
Тук не говорим за раса, а за малцинство - има огромна разлика, като си тръгнал с примери в САЩ да ти дам и аз един:
къде мислиш, че живее коренното население на САЩ и как са интегрирани? "Интегрирани" са с пушки /просто там не е разпространен АК47/, бесила и огради... Та?

Там те са коренното население, оказва че тук в България пришълците от тъмен произход се опитват да "интегрират" нас по подобен начин. Та ако обичаш не пробвай да обръщаш проблема, че оставам с чувството, че защитаваш циганите.

Радвам се, че тук има мислещи и виждащи тази тема хора.
 
От: Как да стана " Ромски Циганин "

Да те попитам - как Американците са интегрирали мексиканците, които им прииждат от южната граница?

имат по 3 милиона направени опити за година,от които 1,5 успешни - след това следва една здрава система,която е доста добре финансирана...
цитат: "И може да сме Цигани,но пък за сметка на това сме агенти"


пс:не съм прочел всички изказвания,така че може нещо да ми се губи...
 
От: Как да стана " Ромски Циганин "

Това с образованието няма как да стане, тя образователната ни система вече е почти срината. Само келеши със самочувствие завършват вече. Без покритие без нищо.

За да се интегрират нищожествата трябва да има към какво да се интегрират. В една нормална държава има един образован елит който вдига прага достатъчно нависоко за да има към какво да се стремят останалите. При условие че такова нещо в бг няма, то няма към какво да се интегрират тъмните петна. Всичко си е напълно нормално, българите продължават да се изнасят, тука остават два вида само - роми и бели роми. Скоро ще стане време те нас да интегрират, а не ние тях. :(

Тогава ще стане интересно. Най вероятно ще дойде някой голям мозък на власт който ще повтори стъпките на Зимбабве от 2008г. Тия там са големи олигофрени.
 

Горе