Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

vitko5

New Member
Как за дни да си вдигнем СЕО-то и да правим много посещения от гоогле и другите търсачки?
 
От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

vitko5 това със сео по-скоро няма да стане за толкова време

Sconfi че от вбокс дали конвертира добре трафика
 
От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

vitko5 това със сео по-скоро няма да стане за толкова време

Sconfi че от вбокс дали конвертира добре трафика
Не мисля че web 2.0 трафика конвертира добре, но това е лично мнение.:) Предпочитам да е от търсачки отколкото от сайтове за килпчета или соц. мрежи.
 
От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

ами май всички сме на едно мнение тук
 
От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

благодаря все пак :)

не ги слушай тия аматьори :p *
SEO-то е много смахнато нещо... Може за два-три дни да излезеш на първи позиции, а там колко ще стоиш ... сам разбираш че няма нищо сигурно :lol:
Има много истина в думите на колегите, че може и с години да правиш SEO на някъв сайт и пак да не си на топ позиции, но това зависи от нишата и каква е конкуренцията там, а и честно да ти кажа - всичко е до късмет!
Аз направих един блог... Направих го на 17 февруари, на 18 го добавих по директории, на 19 и 20 имах доста посещения именно от тия директории, а на 25 вече бях на първа страница от Гугъл и не паднах от там докато..... не направих един много хубав ЪПДТЕЙТ (качих снимки просто!) и сега съм някъде в на майка му ....
Та.. Добри позиции можеш да постигнеш и за седмица както аз успях да направя, но конкуренцията в нишата не трябва да е голяма, а и късмета си е късмет ;-)
Все пак ти пожелавам успех!
А към колегите - що го плашите момчето бе ? Явно е тръгнал да прави нещо сериозно и вие веднага го обезкуражавате... Не се прави така :\

*
бъзика си е бъзик, нали знаете? :D
 
От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

Мерси това много ми хареса в отговора ти и ми дава стимул :) Благодаря ти
 
От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

Ами ако Moko наистина ти е дал стимул то аз се присъединявам към него.Не казвам че не е прав, но не се чу най-важното (нарочно или не)- кои са ключовите думи???

То е ясно че то това зависи най-много.

"Направих го на 17 февруари, на 18 го добавих по директории, на 19 и 20 имах доста посещения именно от тия директории, а на 25 вече бях на първа страница от Гугъл и не паднах от там докато..... не направих един много хубав ЪПДТЕЙТ (качих снимки просто!) и сега съм някъде в на майка му ...."
Ами това се е нормално ама не спомена колко е трудна нишата само и най-важното колко мангизи правиш?
За тия ниши дето се правят големите пари, това не важи.

"но това зависи от нишата и каква е конкуренцията"

ако разбереш това, ама както трябва, то половината от seo то си го научил, вярвай ми,

vitko5 големите пари са в лесните ниши

Има 2 вида сео:
on-page
off-page
ТОВА НЕ Е ВЯРНО!

Има 3 вида seo
keyword research
on-page
off-page
ТОВА Е ВЯРНОТО!

Ти какво предпочиташ да си много добър, да разбираш много или кеш???

"сеото не става за 5-6 дни по един проект може да се работи с години...."
С това на теория се съгласявам, ама аз не бих тръгнал да се занимавам с нещо и да чакам парите след година.Моят съвет е да се правят проекти, от които се очаква големия кеш най-много след 3 месеца, и това е много, и то само ако наистина си струва, аз иначе бих търсил дори по-лесни ниши.

vitko5 само напред, но искам и още нещо да ти кажа попрочети малко, аз ти отговорих така по-горе заради начина по който си задал въпроса(предполага се че от скоро се занимаваш с това), но то с бачкане става

vitko5 още нещо ще ти кажа seo може да се научи реално за няколко седмици, ако знаеш как и никога ако не знаеш как

най-добре дай нишата и сайта и ще помагаме
 
От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

Ами правя сайта с цел да си докарам добър доход
С тази тематика поп-фолк
какви приходи мога да си привлеча според вас
 
От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

Има 3 вида seo
keyword research
on-page
off-page
ТОВА Е ВЯРНОТО!
:D:D :lol::lol::lol::lol:
Как го реши това??
Само със рисърч ще се ранкнеш ли някъде :p
ТОВА Е ЕТАП ОТ СЕО,
СЕО-ТО СИ E ON PAGE И OFF PAGE ...
 
От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

:) Ако може обяснете ми ги тея методи
 
От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

:) Ако може обяснете ми ги тея методи
OFF PAGE - входящи линкове с подходящ anchor и подходящи сайтове.
On page - title, description, текст ....
за повече - почети из форума или търси в гугъл ...
 
От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

@gartar с доста неща не съм съгласен с теб:
-относно СЕО, грешиш и при начина на делене и при резултатите...
-за големите пари и лесните грешиш много, естествено че е обратно
-съвета ти относно 3-те месеца и големия кеш не е правилен ( кое е по-добре -да продаваш дъвки или да имаш луксозен автосалон ? )

Приеми го като градивна критика!

ПС @vitko5 можеш да си вдигнеш СЕО на един малък сайт спокойно за ден-два ( ако разбираме самата направа на он-пейдж СЕО и започване на офф-пейдж ), но резултатите ще позакъснеят.
Все пак какво разбираш под "вдигане на СЕО" ? Ако е високи резултати при търсене, тогава е по-сложно, но ако е за самата направа он-пейдж и офф-пейдж можеш сравнително бързо да го направиш.

Поздрави, Александър
 
Последно редактирано:
От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

Как за дни да си вдигнем СЕО-то и да правим много посещения от гоогле и другите търсачки?


За няколко дни SEO не се прави, за няколко дни може да направиш една добра PCC кампания, но в SEO-то пълната сила на резултатите се появява месеци по-късно, а и е хубаво нещата да се правят постепенно, за да не гризнете пеналти :)
 
От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

нямах на предвид че ще понеш да печелиш след години порсто големите пари може да доидат след години както се казва ако е за самото печелене пишеш една смислена статия събмитваш по социални мрежи и все някои ще кликне по адсенса да спеелиш някои друг цент

иначе да онпеидж сеото може да го направиш за седмица НО е хубаво да си добавяш веднъж на седмица 2 свеж контент

офпеиджа е хубаво нон стоп да си търсиш къде да си добавиш някое линкче :)

.....
 
От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

Кой казва че Seo-то е години къртовски труд ? Да ама не е вярно, щото хамалското събмитване по директории и писането по блоговете не е Seo. Ако ти дойде просветлението за 10 минути можеш да направиш така че много дълго време да се задържиш на първа страница. Ама ако ти дойде.
 
От: От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

:D:D :lol::lol::lol::lol:
...
Само със рисърч ще се ранкнеш ли някъде :p
...

ако ми покажеш къде съм го твърдял ще ти отговоря

alexer не казвам че съм 100% прав, но аз така си работя, аз за тези неща пък, които ти каза не бих ги твърдял, но много зависи какво разбираш под "голям кеш"

а примера които даде е правилен, но не е аналогичен с това което казах

а за тези 3 месеца аз казах за по-малко ако това имаш в пред вид, но не така или иначе от това което написа не е чсно точно с кое не си съгласен и как ти мислиш

още веднъж ще си кажа мнението по въпроса пък всеки си знае

мангите са в нишите, един от най-важните фактори на сеото е конкуренцията, от нея зависи почти всичко

не би било проблем да се ранкнеш ако няма никой в нишата

идеята ми беше че има сравнително лесни ниши, е малка конкуренция и добро търсене и това е много по-добра стратегия, от колкото да се мъчиш да правиш сайтове, които да се ранкват след много дълго време и АКО се ранкнат и АКО Г не реши да ги махне може и да си доволен след дълго време
 

Горе