Как и къде ще посрещнете Новата Година?

Как и къде ще посрещнете Новата Година?

  • На морето - хотел, къща, апартамент

    Votes: 0 0.0%
  • На откито - концерт

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    36

Blinky

Owner
Искам да попитам къде и как предприемачите тук ще изкарат / посрещнат Новата Година. И за да е чесно, задаващия въпроса пръв ще отговори. :)

До някое време с нашите, за да е весело и да се загрее, да не се ходи никъде намусен и кисел и после на купон с приятели. Като 2рата част от плана е на практика отговора на моя си въпрос.

Ще ми е интересно да чуя и вие какви планове имате, за да знам, и другите да знаят. Това никога не е ставало на въпрос толкова години насам. :) Реших да попитам.
 
От: Как и къде ще посрещнете Новата Година?

Как - на/под маса. Зависи дали ще успея да се контролирам до полунощ. :D
Къде - в Пловдив, студентска квартира - айляк.
С кого - с приятели, разбира се. :)

Пожелавам на всички колеги да си изкарат максимално добре, а пожеланията за идната 2011, ще оставя, когато настъпи.
 
От: Как и къде ще посрещнете Новата Година?

В Благоевград, на домашно, с приятели.
Весели празници!
 
От: Как и къде ще посрещнете Новата Година?

На виличка на 10тина километра от Узана. С кого - с приятели, както си трябва :)
 
От: Как и къде ще посрещнете Новата Година?

Май само аз ще съм на работа, чак сега ми стана кофти като прочетох 'кофти' срещу този избор :( Важното е, където и да сме, новата година да донесе много щастие, мир и усмивки:)
 
От: Как и къде ще посрещнете Новата Година?

Май само аз ще съм на работа, чак сега ми стана кофти като прочетох 'кофти' срещу този избор :( Важното е, където и да сме, новата година да донесе много щастие, мир и усмивки:)

Ще пием и за твое здраве :)
 
От: Как и къде ще посрещнете Новата Година?

То и аз на купонче с приятели, така е май най добре :)
 
От: Как и къде ще посрещнете Новата Година?

На мене ми иде да убия един идиот който се опитва да ми развали плановете по посрещането на новата година. Накрая ще фана жената и никой не ме интересува. Секс до дупка в навечерието! :|
 
От: Как и къде ще посрещнете Новата Година?

Домашно с приятели варианта с вилата отпадна :(
заредили сме бая уиски и ядене :D ще се набляга на първото
 
От: Как и къде ще посрещнете Новата Година?

Щом ще е за ваше здраве, дайте два черни дроба за резерва и да почвам от сега :Д
 
От: Как и къде ще посрещнете Новата Година?

Щом ще е за ваше здраве, дайте два черни дроба за резерва и да почвам от сега :Д
Има един "виц": Ще пуша докато белият ми дроб стане черен. И тогава с два черни дроба, какво пиене мога да изпия...
 
От: Как и къде ще посрещнете Новата Година?

И аз ще съм с приятели като ще се постаря тази година да не минавам през спешното :D
 
От: Как и къде ще посрещнете Новата Година?

In Vino Veritas, guys :)
Където и да сте ви желая страхотно разпускане и една по-добра и по-успешна Нова Година
И не забравяйте, че и лекарите са хора и те празнуват по това време, не им разваляйте празника ;)
 
От: Как и къде ще посрещнете Новата Година?

Добре де не е ли гадно, толкова много алкохол на света, а само един черен дроб?
 
От: Как и къде ще посрещнете Новата Година?

Не пушиш достатъчно, колега. Наблегни в тази насока и ще имаш още 2 запас :)
 

Горе