Как картинка за $0.05 ми струваше $234.05 в сайт за Stock Images

От: Как картинка за $0.05 ми струваше $234.05 в сайт за Stock Images

Аз не бих ти върнал парите, все пак това са 6 месеца....???

Айде месец-два, ама 6 месеца?
 
От: Как картинка за $0.05 ми струваше $234.05 в сайт за Stock Images

@nortrant, аз пък не мисля така, според мен такива като автора на темата са много малко.
Говорех за неосъзнатите абонирания. Темата на автора естествено не съм чел цялата иможе да не съм разбрал проблема
 
От: Как картинка за $0.05 ми струваше $234.05 в сайт за Stock Images

Офф, как сте нападнали човека. Всеки греши. Нищо излагащо няма. Тук сме хора, които си ценим времето и това понякога ни кара да действаме прибързано и да не четем всички дребни шрифтове. И естествено си е за наша сметка (не можем да очакваме връщане на пари).

Аз например си признавам, че цели два пъти съм се качвал на такси от тия скъпите имитатори. Ето - изложих се, можете да ми триете сол ...

Истината е, че много търговци добавят някакви опции за заплащане, които да не видиш лесно. В тези неща има много психология. За мобилните оператори няма да коментирам - даже пращат смс-и за игри, при които трябва да върнеш смс, за да се отпишеш (чудно колко ли хора го виждат).

Та така - за мен постът е полезен, защото ми напомня да съм по-внимателен с такива онлайн услуги.
 
От: Как картинка за $0.05 ми струваше $234.05 в сайт за Stock Images

Само да се похваля, вчера ми врнаха отговор, че ми връщат парите за 5 от 6-те абонамента, което си е прекрасно. И ако не друго, това ми беше за урок :) Не знам дали ако това беше се случило в български сайт, така щяха да се развият нещата и толкова бързо да стигнем до консенсус. Просто явно хората си знаят, че имиджа им не струва 200 долара.
 
От: Как картинка за $0.05 ми струваше $234.05 в сайт за Stock Images

Аз също се бях абонирал преди няколко години в бързината, но при първото теглене се усетих защото си следя имейлите и сравнително често сметката. Ставаше дума за 12 долара, но след като осъзнах, че сам съм си виновен не обжалвах. Все пак урока е безценен. Има много хора, които ще изчетат това тук ще се изсмеят и някой ден и на тях ще се случи нещо подобно. Всеки който работи греши! Умните се учат от грешките на другите!
 
От: Как картинка за $0.05 ми струваше $234.05 в сайт за Stock Images

Аз също се бях абонирал преди няколко години в бързината, но при първото теглене се усетих защото си следя имейлите и сравнително често сметката. Ставаше дума за 12 долара, но след като осъзнах, че сам съм си виновен не обжалвах. Все пак урока е безценен. Има много хора, които ще изчетат това тук ще се изсмеят и някой ден и на тях ще се случи нещо подобно. Всеки който работи греши! Умните се учат от грешките на другите!

И аз съм се цакал така, но да тръгна да се хваля по форуми...
Освен това има сигурно 1000 грешки в текста и все едно писан от 10 годишен.
 

Горе