Как най-бързо да хвана ПР1?

5ROVBABY

Active Member
Привет. Как най-бързо да хвана ПР1 за сайт с абсолютно и само дубликейт контент(аутоблог)?
 
Блъскаш линкове. И не се залъгвай - ПРа няма значение. И ПР 5 да хванеш, пак може да си след 100+ резулати класиран.
 
От: Как най-бързо да хвана ПР1?

На мен ми трябва ПР с цел продажба на линкове. А къде да ги блъскам линкове!
 
От: Как най-бързо да хвана ПР1?

На мен ми трябва ПР с цел продажба на линкове. А къде да ги блъскам линкове!

По добре си купи домейн с ПР, идеята ти не е лоша, само че ПР-а не е това което беше преди време. Линковете ги бичиш към домейна от който искаш да продаваш линкове, като много внимаваш да не прекалиш... и да са ти качествени линковете де. Не се залъгвай че с СКРБ бласт от 50к линка ще получиш някакъв ПР ;)
 
От: Как най-бързо да хвана ПР1?

Бихте ли казали някой сайт за купуване на линкове? Този backlinks.com добър ли е? Идеята ми е да използвам него за да продавам инконтент линкове.
 
От: Как най-бързо да хвана ПР1?

Бихте ли казали някой сайт за купуване на линкове? Този backlinks.com добър ли е? Идеята ми е да използвам него за да продавам инконтент линкове.

Аз ги ползвам. От няколко месеца съм с тях и си плащат си всеки месец редовно. Много съм доволен.По-добре е да си вдигнеш или купиш ПР3, иначе за ПР1 плащат много малко. Ако все още не си се регнал и не ти пречи мини през реф.
Може да погледнеш и тезии(ref), без реф тук. Тук се набляга на статиите и коментарите, които те си слагат автоматично в блога. Проверени са и плащат.
И двата сайта плащат само с ПП. Ако имаш нужда от помощ или съвети пиши на ЛС.
 
От: Как най-бързо да хвана ПР1?

Аз мисля, че питаше за закупуването на линкове през тях,а не продажба :)
 
От: Как най-бързо да хвана ПР1?

Аз мисля, че питаше за закупуването на линкове през тях,а не продажба :)
Ами да, за закупуване на линкове питах, също така плана е да ги ползвам и да печеля по някой долар с инконтент линкс като продавам.
 
От: Как най-бързо да хвана ПР1?

Вземи си ПР 5 или 6 линк с от сайт с десетки индексирани страници и гледай кво става после :p
 
От: Как най-бързо да хвана ПР1?

Става и за двете, както продажба така и за закупуване на линкове.
 
От: Как най-бързо да хвана ПР1?

Вземи си ПР 5 или 6 линк с от сайт с десетки индексирани страници и гледай кво става после :p
Понеже сайта е на ЕН, трябва ли да купя линк от сайт с ЕН съдържание или може и с БГ?
 
От: Как най-бързо да хвана ПР1?

Не би трябвало да има значение ако гониш само ПР. Теб те интересува само линкджуса, който ще получиш.
 
От: Как най-бързо да хвана ПР1?

Не би трябвало да има значение ако гониш само ПР. Теб те интересува само линкджуса, който ще получиш.
Знаеш ли какво значи думата "линкджуис" ? Ако да, дефинирай ми я и я свържи с темата за PR
 
От: Как най-бързо да хвана ПР1?

Знаеш ли какво значи думата "линкджуис" ? Ако да, дефинирай ми я и я свържи с темата за PR

Силата на линка, колко ще ти допринесе или прилее за повишаването на собствения ПР. Колкото е по-голям ПР, толкова по-илен линк получаваш. Ако съм в грешка, ще се радвам да ме поправиш
 
От: Как най-бързо да хвана ПР1?

Силата на линка, колко ще ти допринесе или прилее за повишаването на собствения ПР. Колкото е по-голям ПР, толкова по-илен линк получаваш. Ако съм в грешка, ще се радвам да ме поправиш

"Леко" в грешка си, линкджуиса е кашата, която имаш - тоест различните видове линкове - от блог коментари, сайуайд, контекстуални и така нататък.
 
От: Как най-бързо да хвана ПР1?

Тая тема много ми прилича на една подобна от преди три месеца дето едно лапе предлагаше да вдига ПР на сайтове и да му се плаща след свършена работа - след което на ЛС ме пита всеки ден ли се променя ПР или седмично.
Та и тая същата няма представа как се качва ПР обаче вече се е наточил да продава линкове.
 
От: Как най-бързо да хвана ПР1?

Ами все от някъде трябва да се започне. Нали затова е този форум - да се помага, да се обменят идеи и информация. Не определям себе си като лапе. Ако можеш да си полезен - пиши, ако не, защо пишеш спам мнения?
 
От: Как най-бързо да хвана ПР1?

Ето ще ти помогна като начало прочети условията на форума и ще установиш че подобни мнения не се определят като спам, а като че си минат с мекия брус.
След това отдели два три часа да прочетеш няколко теми по въпроса за да не задаваш глупави въпроси и да не се чудиш защо те третират като лапе.
 

Горе