Как най-бързо да хвана ПР1?

От: Как най-бързо да хвана ПР1?

Просто голяма част от колегите, които са помагали, им става смешно като за н-ти път се пита едно и също нещо и се чудят защо тези който търсят помощ не прелистят search-a първо. А твоя въпрос е нека така го перефразирам, искам да продавам апартменти ама не знам как се строи жилищен блок. Не се заяждам с теб, а иначе няма значение бг или не, аз бях си взел няколко линка ПР 2-3 нишови от УС и УК, но после си взех ПР 6 и ПР 5 от БГ и се изтреля до 4-ка ПР-ми, а сайта имаше нямаше 2 месеца. Просто това с ПР вече няма смисъл, както вика Ктомов.
 
От: Как най-бързо да хвана ПР1?

Високия PR не значи нищо ако нямаш монетизация, така че по добре се съсредоточи в приходите и в top3 на резултатите в търсачката.
 
От: Как най-бързо да хвана ПР1?

Високия PR не значи нищо ако нямаш монетизация
senseless

Монетизацията на човека ще му е в продажбата на линкове?

Ти каква монетизация правиш от page rank на някоя страница например.
 
От: Как най-бързо да хвана ПР1?

Аз мисля обаче че много по бързо може да хване 3PR отколкото PR1
 
От: Как най-бързо да хвана ПР1?

AlanFort, колко линка ще продаде от сайт с PR1, и на каква цена?
Аз монетизирам когато сайтовете ми влязат в top 3 за дадена дума (адсенс+директни рекламодатели) + малки приходи от продажба на линкове. Можеш да предложиш нещо по добро?
 
От: Как най-бързо да хвана ПР1?

Не мога, той да се оправя, нали е намерил как да изкарва пари, пък и не ми пука колко ще продаде и на каква цена, но монетизацията му е ясна. Одавна съм спрял да давам съвети какво да правят хората, особено как да монетизират, щом мисли, че така ще успее, негова работа.
 
От: Как най-бързо да хвана ПР1?

elpak ти може и да си голям оптимизатор ,но когато не можеш да ми вземеш парите ,каква е файдата?

когато продавате нещо... използвайте някаква форма :

Здравейте

предлагам еди какво си


и не на последно място изпратете

Поздрави


и колкото и да си ,нещо такова ти липсва ....


ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!



AlanFort, колко линка ще продаде от сайт с PR1, и на каква цена?
Аз монетизирам когато сайтовете ми влязат в top 3 за дадена дума (адсенс+директни рекламодатели) + малки приходи от продажба на линкове. Можеш да предложиш нещо по добро?
 

Горе