Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

Една майна ме запозна със съществуването на форума преди около година.. alexer, той си знае..
 
Една майна ме запозна със съществуването на форума преди около година.. alexer, той си знае..
Хахаха, той е уважаван член тук.

П.П: Бате, направи си линковете в подписа текстови, мисля че ще е по-добре за off-page дптимизацията. ;)

от гоогле ;)
Мерси за отговора, а да си спомняш какво търсеше?

Приятен Ви престой тук. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

П.П: Бате, направи си линковете в подписа текстови, мисля че ще е по-добре за off-page дптимизацията. ;)

Един от случаите с бранднати домейни - малко кофти решение е избрал Pesho92 за 2-я сайт от подписа му - домейна съдържа името на един продукт, а банерите в сайта са за друг. Дали не е по-добре да премести съдържанието на нов домейн и да Redirect-ва от стария към него? :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Гласувах. Попаднах тук след дълго ровене в гугъл за решение на разни проблеми по двете ми сайтчета. Още първия ден намерих тук неща, които много ми помогнаха - например тествах сигурността на блога си, който се оказа открит като сергия на пазар...След това следвах инструкциите за повишаване на защитата и сега е вече добре. Сега ме интересува предимно как да популяризирам сайтовете си, както и да мога да ги монетизирам. Мразя спама и затова не го ползвам за популяризиране на сайтовете си. Единия стигна почти до 500 уникални на ден и над 1000 импресии, а втория, който е от около месец и половина има около 60 уникални и 200 импресии. Тук намерих много полезна информация, почти всичко, каквото съм потърсила съм го намерила.
 
От: От: Как открихте нашия форум?

Един от случаите с бранднати домейни - малко кофти решение е избрал Pesho92 за 2-я сайт от подписа му - домейна съдържа името на един продукт, а банерите в сайта са за друг. Дали не е по-добре да премести съдържанието на нов домейн и да Redirect-ва от стария към него? :)

Напълно си прав, LyseXl е "буламач" на ГБ, обаче след падението им, домейнът остана неупотребен и просто няма по какъв друг начин да го ползвам; колкото до присъствието на бранда в името - следващия път ще го имам впредвид, осъзнах си и аз грешката отдавна, но късно все пак (сиреч, бях направил покупката).. съвети, подобни на тези, са винаги добре дошли, понеже все още нямам опит, демек нууб и половина съм..
 
Напълно си прав, LyseXl е "буламач" на ГБ, обаче след падението им, домейнът остана неупотребен и просто няма по какъв друг начин да го ползвам; колкото до присъствието на бранда в името - следващия път ще го имам впредвид, осъзнах си и аз грешката отдавна, но късно все пак (сиреч, бях направил покупката).. съвети, подобни на тези, са винаги добре дошли, понеже все още нямам опит, демек нууб и половина съм..
Напратив има, но не е на 100% чисто като идея, но работи: The newest LyseXl - ххххх. И използвах някой от CB или другата програма. ;)

Могат да търсят бранда, но ти може да им кажеш, на сайта че новия бранд е друг, но продукта е същия. Все пак той е същия в съставките си. Сайта освен да продава, има и функцията да информира. ;) Успехи. Казвам го, защото не е лошо като адаптация на домейн. А другата опция е да редиретнеш към сходен продукт.

Гласувах. Попаднах тук след дълго ровене в гугъл за решение на разни проблеми по двете ми сайтчета. Още първия ден намерих тук неща, които много ми помогнаха - например тествах сигурността на блога си, който се оказа открит като сергия на пазар...След това следвах инструкциите за повишаване на защитата и сега е вече добре. Сега ме интересува предимно как да популяризирам сайтовете си, както и да мога да ги монетизирам. Мразя спама и затова не го ползвам за популяризиране на сайтовете си. Единия стигна почти до 500 уникални на ден и над 1000 импресии, а втория, който е от около месец и половина има около 60 уникални и 200 импресии. Тук намерих много полезна информация, почти всичко, каквото съм потърсила съм го намерила.

Ей това се казва добър отговор, всичко което искам да знам бе казано в няколко изречения. Мерси за изчерпателния отговор и се надявам да се чувстваш добре тук. Успехи и много приятни моменти тук ;)

..........продължавайте с мненията. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Всъщност аз не съм сигорен как попаднах :).Мисля, че търсих нещо в гоогле и попаднах случайно на сайта...
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз пък попаднах тук преди много време от реклама, но пиша от съвсем скоро при вас.
 
От: Как открихте нашия форум?

От бая време знам форума вече не си спомням кой вчтър ме довя тук, но се радвам че попаднах тук
 
От: Как открихте нашия форум?

Намерих сайт от търсачката Google.bg , но дори вече не си спомням защо! :)

Иначе мога да кажа само добри думи. Има нужда от малко редизайн мисля..
 
От: Как открихте нашия форум?

от друг форум :)
 
От: Как открихте нашия форум?

през Гювеча - търсех по ключови фрази като СЕО и тн
 
От: Как открихте нашия форум?

От тема в дата :)
дата.бе ли? Леле супер....ако тям гръмне малко повече, ще е супер, защото имат такива секции във форума си. ;) Аз се опитах там да направя малко горила маркетинг, но админите (някакви лигльовци) ме предопредиха на лично. И от тогава този форума ми е в игнор листата. ;)
 

Горе