Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
Как открихте нашия форум? Finding Our Forum

даже мисля да поостана повечко тук :)

Мерси много за думите, както и за намеренията ти. Само ще те помоля да слагаш всичко в един пост, че не изключено да ги репортнат като спам. ;) Успехи и дано по-често се засичаме тук. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Питах един програмист за SEO и той ме насочи към няколко форума и си харесах този :)
Браво на пича. :) А кое е това SEO ако не е тайна, може да е от тук, за да се покаже. ;) Успехи и дано все така идват готини хора - от уста на уста.
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз не помня. Обаче много пъти съм виждал реклама на форума в AdSense след като се регистрирах. И често ми излиза в резултатите на Google като търся нещо. Даже ако търся нещо, за което знам, че го има тук, пиша
Код:
site:predpriemach.com нещото, което търся
 
От: Как открихте нашия форум?

Попаднах случайно чрез препратка на гугъл от американси сайт за предприемачи enteprenuer.com. и мисля да поостана.
Поздравления на админа за усърдието в постовете нещата да се наричат с инстинските им имена и на разбираем език. Пожелавам му да съумее да поддържа растежа на количеството информация по темата, но това да не е за сметка на качеството.
А нещо което не ми е ясно е защо всички които ползват форума са със статуси като от американско гето... hustlars, playаs, bitches, pimps и други тъмни субекти :wink: как тези призвания се добавят към никовете, да се уредя и аз?
 
Как открихте нашия форум? - Finding The Forum

Аз не помня. Обаче много пъти съм виждал реклама на форума в AdSense след като се регистрирах. И често ми излиза в резултатите на Google като търся нещо. Даже ако търся нещо, за което знам, че го има тук, пиша
Код:
site:predpriemach.com нещото, което търся

Хахахаха, това е силно. Не съм предполагал, че някой ще го прави по този начин. Но определено е добро, като търсене. ;) Евалата бате.

@Google, мерси за отговора и наситина се надявам да останеш тук и да се включваш силно където имаш желание и възможност. ;) А отностно въпросите ти: Титлите се придобиват от постовете, които имаш генерирани в темите, без кофата де.

Качеството и количеството на постовете и темите тук винаги да си били в някакъв добър, според мен, баланс. И не мисля, че ще се размие това и в бъдеще. ;)

Успехи на теб и ще се надявам да се засечем в други теми.

Давайте още мнения, моля. Идеалният шанс да се се включат всички, на които ще им е от първите мнения. Знам как всеки иска да си направи 10-те поста. :)
 
Как открихте нашия форум? Finding Our Forum

Един приятел ме насочи тук. ;)
От уста на уста най-добре се прави. Това говори и за популярност до някаква степен. Приятеля ти има почерпка от нас. ;)

А ти си ни добре дошла. Съдейки по ника ти....и много приятно прекарване тук във форума ни. Мисля си, че ше ти хареса и ще се задържиш. Доста интересни неша има тук. ;)

Успехи.

П.П: Продължавайте с мненията. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Ами, мисля че някой ми прати линк през Skype :)
Но се регистрирах едва в края на 2009.
 
Намерих този форум благодарение на един приятел и се надявам да науча и да изкарам нещо от този форум :)
Твоя приятел има нужда от почерпка. ;) Това мнение става вече много често срещано - от уста на уста, което много ме радва. Да си кажа честно повече от това да ни клика от някъде в мрежата. Личната препоръка е много по-добро като реклама....особедно когато идва от твой познат. :)

Мерси за мнението и добре дошъл тул. Успехи и давайте още мнения. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

И мен приятел ме покани. Викам си му google, много ми е умен и винаги мога да разчитам на него, ако случайно нещо не знам :)
 
И мен приятел ме покани. Викам си му google, много ми е умен и винаги мога да разчитам на него, ако случайно нещо не знам :)
Еми и той е за черпене. На теб добре дошъл и всичко най-хубаво тук. Успехи. :mrgreen:
 
От: Как открихте нашия форум?

Един приятел ми каза. Ставаше дума за продажба на система и той ми даде този форум :).
 
От: Как открихте нашия форум?

Твоя приятел има нужда от почерпка. ;)Да си кажа честно повече от това да ни клика от някъде в мрежата. Личната препоръка е много по-добро като реклама....особедно когато идва от твой познат. :)

Е, така ония ден сме се събрали на по 4-5-6 бирички и един приятел като почна да разправя за някакъв супер готин сайт, който видял еди къде си... Викам си бааа, кой е пък този толкова добър конкурент, а като ми изръси адреса на моя сайт... щях да падна :) Няма такъв кеф, верно си е.

Колкото до мен... Не помня как се регистрирах тук и откъде научих, но поне се регистрирах с ясни намерения, да правя пари :)

Мерси, пичове, ако не бяхте вие, още щях да събирам от банички. Не, 10x наистина, някой ден ако се видим, ще имате почерпки.
 
От: Как открихте нашия форум?

Един приятел уеб мастър ми препоръча сайта, буквално ми каза "Задължително се регистрирай тук, без пост тук няма да имаш успех"
 
От: Как открихте нашия форум?

И реши да наспамиш целия форум с "оферти"? Кофти реклама си правиш. Аз лично не бих купил каквото и да е било от хора които процедират по този начин.
Иначе - добре дошъл.
 

Горе