Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
То няма нищо кой знае колко сложно, всичко е лесно за рабиране. А случайно ако някой нерзбира от даден термин или метог, или има проблем с нещо винаги ще намери помощ тук.

Само е необходимо да си наясно с това какво искаш да получиш като отговор. Абе ще е лесно да се свикне ако си около опитни хора. Така е и с езика. Ако си около англоговорящи - след 2 до 3 месеща се свиква с него.
 
Ми Аз не се пртеснявям да питам. Hяма нищо срамно в това, според мен.




P.S. Ей мен никой Не ме поздрави за първият ми пост :(
 
Добре заварили.


Форума ми харесва, Гласувах си, как съм го намерил. Отношението на хората тук също ми допада. Следя га с удоволствие. Всеки ден научавам нови неща.

С една дума, радвам се, че съм част то него почти от самото му създаване. Надявам се за в бъдеще да мога и Аз да допринасям за развитието му, защото засега само чета а и от време на време и питам по нещичко. :D
 
Сори Caballero, Добре си ни намерил :lol: Радвам се че си с нас.
coolice е прав, трудно ни е да сме нон-стоп във форума. Но лично ще ти помогна за нещо ако имаш въпроси. Ха - май те изненадах а? :D

Приятно прекарване във единственият Бг форум за онлайн бизнес.
===============================================
Hoodia
 
Caballero, здравей приятелю. Аз съм един от първите тук и се радвам че ни намери. Тук ще ти е весело и забавно. Освен че се занимаваме с онлайн бизнес, ние си споделяме и нещя които са ни направили впечатление в нета и извън него.
Приятен престой тук.
 
Благодаря за топлото посрещане.

Написах го вече веднъж в друга тема ще го напиша и тук.

Само тук има такова отношение към хората. От три седмици не участвам вече в други форуми. :)
 
Аз всъщност гласувах че от форум съм дошъл тъй като се рових бг-уебмаст.ком ... и видях един член на който потребителското име беше
PREDPRIEMACH.COM и в подписа "Как се прави бизнес онлайн" еми да видим... и така сега съм член на форума и много ми харесва няма хора които да се дразнят или разни такива и затова възнамерявам да остана в форума ;)
 
Аз всъщност гласувах че от форум съм дошъл тъй като се рових бг-уебмаст.ком ... и видях един член на който потребителското име беше
PREDPRIEMACH.COM и в подписа "Как се прави бизнес онлайн" еми да видим... и така сега съм член на форума и много ми харесва няма хора които да се дразнят или разни такива и затова възнамерявам да остана в форума

Бате, дано да е така както казваш, да си тук постоянен както повечето, които се интересуват от онлайн бизнес. :) Чао и до скив, бате.
 
Бате така като гледам няма каде да мърдам тук ще съм и ще се радвам да ми помагате, а аз ако имате нещо да ме питате и аз мога да ви помагам
занимавал сам се с PHP MySQL C# по това може да ме питате вече за онлайн бизнесът съм начинаещ.
 
Значи си екстра бате, аз пък ще помагам доколкото мога, но като гледам сам ще се оправяш с прогамирането - което означава че ще много лесно да ти се помага ако има какво, тъй като програмирането не е о най-силните ни области. Поне не и а мен.

Еми това означава ще си бъдеме повче от полезни. Еми като гледам скоро ще се сдобиеш с тамплейт, така че ти пожелавам да си избереш готин и да си промотваш сайтчето успешно. :wink:

Късмет, бате. :)
 
Мерси много отново Blinky

Надявам се днес да се сдобия с темплейта за да започвам.Ако имате някакви проблеми с сайтовете може да не съм добър в сео-то но в кодовете съм пишете :) ай до скиф :p
 

Горе