Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
arsenal каза:
мен някой ме излага та чак и модератор ме направи :)

после те изтриха и пак те направиха :) мандата ти е дълаг.
 
DEATH каза:
arsenal каза:
мен някой ме излага та чак и модератор ме направи :)

после те изтриха и пак те направиха :) мандата ти е дълаг.

Май е имало творчески развития. :)
Аз да помоля и останалите да споделят от къде са ни намерили, че да развиеме тази интернет реклама повече. Ще се радвам да видя и още някой дошъл от органик сърч.

Мерси предварително. :wink:
 
nik0la каза:
съвсем случайно попаднах и се радвам разбира си 8)

Добре си ни дошъл тогава, и да си изкараш екстра тук, бате. Но ако си спомниш може да споделиш, че сега ми стана още по-интересно. :roll:

Тук ще намериш много инфо за това как се прави бизнес онлайн, пожелавам ти само успехи завбъдеще. :wink:
 
И аз като Извънземния, от адсенс реклама. Само че, когато бях за първи път имаше 50-ина поста. Сега форумът се е поразработил и вярвам, че в скоро време няма да се налага на админа да плаща, за да се рекламира.
 
bgkulinar каза:
И аз като Извънземния, от адсенс реклама. Само че, когато бях за първи път имаше 50-ина поста. Сега форумът се е поразработил и вярвам, че в скоро време няма да се налага на админа да плаща, за да се рекламира.

Да, надяваме се да тръгне на авто-пилот и скоро да станеме едно голямо семейство. Виждам че все повече и повече приятни хора влизат и се записват. Това само ни радва. Радвам се от този факт. :wink:
 
Alexin каза:
препоръка от приател и сам много доволен има много неща полезни и още колко не сам прочел лелее л:)

:) А този твой приятел е сигурно член на този форум, или се бъркам? Не знам кое е, но му благодаря и се надявам да намира форума за интересен. Там не можеме да инвестираме - за този тип реклама. Само качеството на форума помага за този вид промотиране. :)
 
а и вече като отварям някаде за събмит ми прави впечатление че вашия форум го има по адсенсе кода :))) PageRank-a яко се вдига :)
 
MsGeR каза:
Този форум го намерих от един друг български форум за GPF
Бате ще ни поясниш ли по-добре от кой форум? GPF - ? :?: А иначе се радваме че се увеличаваме от различни места, само някой ден да станеме 1 000, леле каква сила ще сме :) Иначе се надявам да си прекарваш ОК тук, и да ти е интересно инфото. :wink:
 
Аз пък намерих вашия форум чрез google,нещо относно бизнес онлайн търсех и ето ме тука :D
 
Nevca каза:
Аз пък намерих вашия форум чрез google,нещо относно бизнес онлайн търсех и ето ме тука :D
Еми добре си ни дошъл бате, приятен престой. Тук е много яко, знам го от личен опит. :)
Чао и до нови срещи в някоя тема. :wink:
 
iasen_h каза:
На мен ми каза един приятел но първо не обарнах внимание но после като се загледах взех да влизам :)
Надявам се и да си доволен от това което четеш и те се случва тук. :) Поздави на приятеля ти от нас. Винаги е хубаво когато някой те препоръчва от уста на уста. :)
 
Форумът лесно се открива и през търсачките - за "онлайн бизнес" е на четвърто място в Google, а "бизнес онлайн" - трето. Вече при "как се прави бизнес онлайн" Предприемач е на първо място, а моят блог на четвърто :)
 

Горе