Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Re: Как открихте нашия форум?

От приятел - интересувам се от интернет реклама и продажби, а той има опит, каза ми влизай и чети......а аз: ама нищо не разбирам в повечето случаи.....а той : чети, чети, в един момент ще ти светне:))))....все още не ми е просветнало много, но пък чета ли чета:) Благодаря на всички, които пишат!
 
От: Re: Как открихте нашия форум?

От приятел - интересувам се от интернет реклама и продажби, а той има опит, каза ми влизай и чети......а аз: ама нищо не разбирам в повечето случаи.....а той : чети, чети, в един момент ще ти светне:))))....все още не ми е просветнало много, но пък чета ли чета:) Благодаря на всички, които пишат!

Здравей и добре дошла. Определено с четене тук ще ти стане много ясно за какво иде реч. Но се иска постоянство и настина нещата ще се получат. :) Мерси за мнението ти и благодари на приятеля ти. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Вече почти нямам спомен как попаднах тук, но мисля че беше чрез алтернативният сео форум на друг колега оттук, които в последствие западна и почти няма нови добавени теми, или липсват отговори и т.н. Благодаря, че ви намерих най-малкото за полезната информация, за възможността за бизнес и не на последно място отмората и забавлението.
 
От: Как открихте нашия форум?

Вече почти нямам спомен как попаднах тук, но мисля че беше чрез алтернативният сео форум на друг колега оттук, които в последствие западна и почти няма нови добавени теми, или липсват отговори и т.н. Благодаря, че ви намерих най-малкото за полезната информация, за възможността за бизнес и не на последно място отмората и забавлението.

Мерси много за мнението. Определено гледаме и да има нови неща, както и вие много помагате да има такива + отговори към някои въпроси. Кой каквото реши да сподели в тематиката на форма винаги е добре дошъл. :)

Радвам се, че с времето нещата само ще се развиват. И дано продължи все така. Спомням си, че с от първите тук, но реално тогава бяхме слаби в Google и най-вероятно с някоя препратка или препоръка да си дошъл. :) Ама и известни не бяхме, така, че май остава първото. :)
 
От: Re: Как открихте нашия форум?

Търсих информация в гугъл.

Мерси много за информацията. А нещо конкретно, което си търсил. Добре дошъл при нас, все пак. Виждам, че си от ноември миналата година, но все пак да си кажа. Давай смело и си пиши тук по темите. ;)

Успехи от мен и до нови срещи.
 
От: Как открихте нашия форум?

Гугъл-"футболни прогнози". Излезе ми дъълга тема за купуване на прогнози от хърватски типстър, но краят май не беше добър-на темата:)
Смятам че форума ще ми е полезен като потребител на някой от предлаганите услуги.
Поздрави.
 
От: Как открихте нашия форум?

Гугъл-"футболни прогнози". Излезе ми дъълга тема за купуване на прогнози от хърватски типстър, но краят май не беше добър-на темата:)
Смятам че форума ще ми е полезен като потребител на някой от предлаганите услуги.
Поздрави.
Прегледай темата другата седмица :)
 
Мисля че трябва да обяснявате на по-разбираем език защото някой тука (като мен) са много боси в тая област :roll:
Еа, дори тема може да се отвори. ;) Ще се радвам да помогнем. То това е идеята на форума. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Има ли развитие?
Имам още работа по него www.5bet.eu , както и трябва да си пренеса статистиката за изминалите 8 месеца от акаунта си в най-големия типстърски сайт.
 
От: Как открихте нашия форум?

Привет и от мен:)
Нова съм във форума, днес направих официално регистрация, но няколко дни преди това имах възможност да се запозная с темите му. Гугъл ми даде възможност да попадна тук. Търсех конкретна информация за интернет бизнес, предприемачество, бизнес идеи, онлайн бизнес и така стигнах до тук. Благодаря на Блинки за топлото посрещане, с интерес ще продължа да чета темите. Имам конкретни въпроси, но всичко с времето си - обичам да спазвам установените правила и търпеливо ще изчакам, за да се включа, когато му дойде времето.
Пожелавам лек и успешен ден на всички
 
От: Как открихте нашия форум?

Търсих тема за сео оптимизация в гугъл и така попаднах на форума
 
Привет и от мен:)
Нова съм във форума, днес направих официално регистрация, но няколко дни преди това имах възможност да се запозная с темите му. Гугъл ми даде възможност да попадна тук. Търсех конкретна информация за интернет бизнес, предприемачество, бизнес идеи, онлайн бизнес и така стигнах до тук. Благодаря на Блинки за топлото посрещане, с интерес ще продължа да чета темите. Имам конкретни въпроси, но всичко с времето си - обичам да спазвам установените правила и търпеливо ще изчакам, за да се включа, когато му дойде времето.
Пожелавам лек и успешен ден на всички

Благодаря за мнението и ти пожелавам успехи. Давай ги смело въпросите. Стартирай тема, попитай, няма проблем. Важното е да стане добра дискусия и тема в последствие. :)

@vany_, благодарско и на теб. :)
 

Горе