Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

Здравейте,
Форума ми бе препоръчан от колега (преди 2-3г)по въпроси на които открих отговори именно тук. От тогава доста неща съм изчел тук и реших да се регистрирам за да проверя дали може да ми помогне още. Не съм бил активен във форум от десетилетие и затова изпитвам някой трудности като за начало.... :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Здравейте,
Форума ми бе препоръчан от колега (преди 2-3г)по въпроси на които открих отговори именно тук. От тогава доста неща съм изчел тук и реших да се регистрирам за да проверя дали може да ми помогне още. Не съм бил активен във форум от десетилетие и затова изпитвам някой трудности като за начало.... :)

Здравей и мерси много за информацията. Няма никакъв проблем веднага след като видиш, че форума съдържа полезна информация, да направиш една регистрация, не отнема много време. А вече от теб си зависи дали ще си активен. Но няма нищо страшно. С какво можем в бъдеще ще ти помогнем, пиши ако има нещо. Успехи ти пожелавам. Поздрави.
 
От: Как открихте нашия форум?

Здравейте! И аз също попаднах на този сайт чрез Гугъл, търсейки определена информация.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Здравейте! И аз също попаднах на този сайт чрез Гугъл, търсейки определена информация.

Благодаря много за инфото. Ако си спомняш и какво си търсил, ще е супер. Все пак добре дошъл при нас и всичко най най ти пожелавам. Успехи.
 
От: Как открихте нашия форум?

Благодаря за пожеланията!
Разбира се, че помня какво търсех :) просто реших, че ще е излишен спам да описвам такива подробности.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Благодаря за пожеланията!
Разбира се, че помня какво търсех :) просто реших, че ще е излишен спам да описвам такива подробности.

Няма такова нещо. Дори напротив, получават се добри истории. Няма излешен спам в да тази насока. :) Както прецениш де.
 
От: Как открихте нашия форум?

Тука е кеф, обсъждаме само най-прясното в онлайн маркетинга, и аз бях скептичен когато бяхме 3-ма :lol: Но сега идват хора с опит и без, но резултата е че информацията тече тук усилено. и набира сили.

много се радвам че всички дават малък принус за форума, все пак сме се събрали за да се правиме богати, нали? :wink:

Ами незнам за вас, но моята цел не е да ставам милионер, просто искам да водя нормален живот, с минимум усилия. Ако трябва да избирам между това да съм милионер, но да нямам никакъв личен живот, да нямам жена и деца например и между това да изкарвам 3 - 4 000 евро на месец, но да имам щастливо семейство, то бих избрал второто.
 
От: Как открихте нашия форум?

Примерът за добро развитие на сайт е точно този форум, в който пишем в момента. Лично аз с времето разбирам, че най-добрата формула е да имаш лично отношение към тематиката, за която се отнася сайта ти и да приемаш сайта си като дом, в който би се радвал гостите да се чувстват комфортно. Блинки дава най-добрия пример, като посреща всеки нов посетител по отделно. Това е много повече от всяка друга оптимизация - поне за мен де.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Примерът за добро развитие на сайт е точно този форум, в който пишем в момента. Лично аз с времето разбирам, че най-добрата формула е да имаш лично отношение към тематиката, за която се отнася сайта ти и да приемаш сайта си като дом, в който би се радвал гостите да се чувстват комфортно. Блинки дава най-добрия пример, като посреща всеки нов посетител по отделно. Това е много повече от всяка друга оптимизация - поне за мен де.

Мерси за коментара. Стараем се, няма как. Опитваме се да го държим на ниво. ;) Но потребителите са виновни за това, както винаги съм казвал. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Здравейте!
От скоро имам онлайн магазин и търсих в гугъл информация за популяризирането му. Така намерих този форум. Като начинаещ предприемач се радвам да разбера, че опитни хора намират време да споделят мненията, опита си и да дават съвети. :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Здравейте!
От скоро имам онлайн магазин и търсих в гугъл информация за популяризирането му. Така намерих този форум. Като начинаещ предприемач се радвам да разбера, че опитни хора намират време да споделят мненията, опита си и да дават съвети. :)

Здравей и добре дошъл при нас. :)

Приятен престой при нас и само успехи. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Случайно попаднах като търсех нещо в Гугъл и оттогава влизам редовно ,макар и да не пиша.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Случайно попаднах като търсех нещо в Гугъл и оттогава влизам редовно ,макар и да не пиша.

Еха, ама ти си от септември 2015-та. Все пак добре дошъл при нас. :)

Радвам се, че си се престрашил да пишеш. Няма страшно, продължавай все така. И успехи.... :)
 
От: Как открихте нашия форум?

на мен ми излезе като търсих една ниша, но няма да я подскажа :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

на мен ми излезе като търсих една ниша, но няма да я подскажа :)

Мерси за мнението. Ще се сетиш ли коя, че ми е интересно. Добре дошъл и приятен престой тук с нас. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Все още я преценям нишата, ама общо взето за хранителни добавки :) нещо подобно
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Един приятел ми го препоръча. :)

Мерси много и добре дошъл при нас. :) Случайно да знаеш как е станало на въпрос за него. Интересен ми е разговора, от който сте стигнали до препоръката от негова стана.
 
От: Как открихте нашия форум?

Пуснах "търся копирайтър" /понеже аз самата работя в тази сфера/ и излязоха много връзки към Вашия форум. Регистрирах се и се надявам да открия предложения за копирайтинг по темите, където съм силна.

Досега съм превеждала от руски и съм писала описания за здравни и козметични продукти за Zlatoley.com както и някои статии на житейска тематика за женски сайт.

Пиша бързо и грамотно. "Житейските" ми статии са авторски и имам претенции че са смислени, защото по принцип мисля, а не повтарям мненията на другите.

Имам собствен блог от години, като друг от моите интереси е къде да го позиционирам, за да ми носи доход. Сега е в блог.бг

Хубав ден и успех на форума Ви!
 

Горе