Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

И реши да наспамиш целия форум с "оферти"? Кофти реклама си правиш. Аз лично не бих купил каквото и да е било от хора които процедират по този начин.
Иначе - добре дошъл.

СПАМ е супер за нас, ние се борим успешно с него, това което правя тук във форум-а е реклама и заради 10-те поста, които даден потребител трябва да има се наложи да пусна 10 теми преди да мога да направя реклама на продуктите, които предлагаме.

анти спам релей гетъуей, адвансд мейсървър с 3 нива потрибители - админ, риселър и потребител, идеален вариант за риселър, който иска на базата на нашето ноу хау да предложи услуга, и къде извинете е мястото да се промотираме интерактивно ако не в предприемач.ком ???
 
От: Как открихте нашия форум?

Предприемач.ком е форум, в който редовните потребители имат възможност да слагат линкове в подписите си и в темите като награда за активността си. Ако искате да промотирате или рекламирате нещо се свържете с администраторите на форума за да ви кажат финансовите параметри. В противен случай ще постигнете обратен и много лош ефект.
 
От: Как открихте нашия форум?

Предприемач.ком е форум, в който редовните потребители имат възможност да слагат линкове в подписите си и в темите като награда за активността си. Ако искате да промотирате или рекламирате нещо се свържете с администраторите на форума за да ви кажат финансовите параметри. В противен случай ще постигнете обратен и много лош ефект.

Не мисля, че ще имаме за вбъдеще проблеми. Четейки постовете и темите, макар и от днес, се убедих, че форума има нужда от професионалисти, макар и тясно специализирани...

Поздрави
 
От: Как открихте нашия форум?

Гугъл
Но не съвсем. От приятел чух че негов роднина се занимава с афилиейт и е доволен. Тогава написах в гугъл да търси какво означава това и само като видях колко инфо има във форума се уплаших че ще е нещо много сложно и затворих "Фирефокса". Обаче след малко размислих и се върнах, зачетох се, стана ми интересно и т.н.т.
 
От: Как открихте нашия форум?

Мерси за мнението, надявам сетова, което си търсила да си го намерила и тук, за да завърши и добре. Тук опредлено темите за работа взимат своя не малък брой.

Но тук са специализирани и това ги откроява от другите. Успехи и продължавайте с мненията...:)
 
От: Как открихте нашия форум?

От Google , търсих си работа свързана със дизайн и го открих.
 
От: От: Как открихте нашия форум?

От търсачка - Гугъл
Месри за отговора и прдължавайте да ни пошете в тази тема, за да споделите как се сблъскахте с форума. Няма да е зле като пишете, че е от MSN, Yahoo, Google и т.н., да споменете и какво сте търсили. Ще ни е от голяма полза. Естествено ако е нещо извратено, може да ни го спестите. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

В google написах "affiliate programs" и ми излезе на 2 или 3-то място :)
 
От: Как открихте нашия форум?

google :) иначе им изглежда много полезен, браво ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

В google написах "affiliate programs" и ми излезе на 2 или 3-то място :)
Мерси много за конкретното мнение. Дано все повече влизат за тази фраза. :)
google :) иначе им изглежда много полезен, браво ;)
Благодарностти и на теб, само ако може и ти да ни каже с какво? Успехи на всички в правенето на пари онлайн и продължавайте да давате мнения тук в темата.
 
От: Как открихте нашия форум?

Благодарностти и на теб, само ако може и ти да ни каже с какво? Успехи на всички в правенето на пари онлайн и продължавайте да давате мнения тук в темата.

ами изглежда има доста хора, които са готови да помагат не незнаещите, което е безценно за развитие на всеки форум :) има и доста неща обяснени, само трябва някой да чете ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Трябваше ми инфо за предприемачеството.Писах в Гугъл "предприемач" и се показа форума.
 

Горе