Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

Предимно от един приятел... но иначе съм влизал тука много пъти... :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Вече почти не си спомням, но мисля че рових из нета за работа като freelancer и попаднах на predpriemach.com. Много се радвам, че открих този форум - изключително полезен е. Благодаря на администраторите, че са го създали!
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз си търсех с какво да се занимавам през свободното си време и една приятелка сподели че пише тук и е много доволна .
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Аз си търсех с какво да се занимавам през свободното си време и една приятелка сподели че пише тук и е много доволна .
Еми добре дошла тук. Пожелавам ти приятен престой и дано успееш да запълниш свободното си време с правене пари онлайн, а не като повечето със пиене и лентиястване. :)

А били споделила и думичката, ако случайно се сещаш. Тази за която си търсила и си ни намерила. ;)

П.П: Едно време поздравявах всеки, който прописваше първи. Днес не успявам, но поне тук, в тази тема, ще имам възможност.
 
От: Как открихте нашия форум?

Здравейте, съвсем случайно попаднах на Вашия сайт - мой познат ми сподели, че често влиза и с интерес следи темите Ви, но не се е регистрирал и не участва в дискусиите и така, аз влязох, разгледах, хареса ми и се регистрирах.
 
От: Как открихте нашия форум?

Хм.. Мисля, че беше от Търсачката.. Чудих се от къде да искарам "бързи" пари, че ми трябва за нещо..
И Уви.. парите не дойдеха бързо, но пък във времето започнаха малко по-малко да се нареждат нещата.. :)

Дължа доста от "кариерата" си на този форум! :)

Тенкю форумче(Това се отнася за всички членове които пишат тук!) (bow)
 
От: Как открихте нашия форум?

Ами не помня много добре как ви открих но мисля, че видях линк в някой форум или от Google.
 
От: Как открихте нашия форум?

Преди доста време имаше един форум bg-best.info който беше със точки за всяко мнение и спонсориран от суперхостинг. Там спечелих домейн и от там се запалих. Та искам да кажа, че от онзи форумн попаднах тук и въпреки, че съм регистриран отдавна чак сега се осмелявам да пиша. Поздрави !
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Ами не помня много добре как ви открих но мисля, че видях линк в някой форум или от Google.
Благодарско за инфото. Ако се сетиш пиши, интертесно е за нас как са ни намерили.

Преди доста време имаше един форум bg-best.info който беше със точки за всяко мнение и спонсориран от суперхостинг. Там спечелих домейн и от там се запалих. Та искам да кажа, че от онзи форумн попаднах тук и въпреки, че съм регистриран отдавна чак сега се осмелявам да пиша. Поздрави !
Винаги съм приканвал тези, които не сикат да пишат или според тях, няма какво да пишат, да го дават по-смело. Няма от какво да се срамуват или притеснявате. Важното е да се вземе участие, а след това просто не се осеща кога си част от разговора или дискусиите на форума.

Явно и насам натам има линкове по другите форуми. Дано още порастне популярността на форума, най-вече поради това да се помага и да се развиваме в по-големи обеми. :)

Продължавайте с мненията. ;)
 

Горе