Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

Относно това, какво съм търсила в google, се сетих, че търсех начин как да си намирам работа по интернет. До колкото се сещам написах "работа по интернет" или работа за freelancer, не помня точно, но беше нещо от този род.
 
Мерси много на всеки. Продължавайте да давате мнения. Надявам се повечко да идват за какви ли не неща, ако е възможно да идват хора, надъхани да изкарват пари де.

Ако някой се сеща или знае и в момента как е намерил форума - да пише тук, ще се получи добре, като се знае повече. ;)
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Винаги съм приканвал тези, които не сикат да пишат или според тях, няма какво да пишат, да го дават по-смело. Няма от какво да се срамуват или притеснявате. Важното е да се вземе участие, а след това просто не се осеща кога си част от разговора или дискусиите на форума.

Продължавайте с мненията. ;)
Така е обаче има и момента, че когато няма какво да кажеш по-добре да не казваш нищо. Първоначално човек му е трудно да влезе в тона на форума, нивото обикновено е малко по-високо.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Blinky ме подведе да остана.
Дано не звучи като оплакване. Хахахах. Рядко има хора като теб, за това форума е № 1 поради факта, че ни събира все такива. :)

А имаш ли спомен как го намери? Сега гледам, че си от бая отдавна, даже се чудех къде сме рекламирали тогава.
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Дано не звучи като оплакване. Хахахах. Рядко има хора като теб, за това форума е № 1 поради факта, че ни събира все такива. :)

А имаш ли спомен как го намери? Сега гледам, че си от бая отдавна, даже се чудех къде сме рекламирали тогава.

Ами бях първо в digitalpoint. Като изкарах малко пари там, побързах да се похваля в някой български форум и Ви открих в google по ключова дума. Влизам тук, пускам нова тема и ... хоп темата в кофата. Гледам някакви писали цветущи коментари. Ядосах се и тръгнах да си трия акаунта, но не открих от къде. След няколко дена си викам "Абе защо да се отказвам от форума, като мога да им го върна?", и останах. :mrgreen:
 
От: Как открихте нашия форум?

Абе няма друго място като това. Радвам се, че се задържа и определено ни го връщаш. Иначе няма толкова доър отговор в темата тук. От до, казано всичко.

Радвам се да виждам мнения за начина, по който са ни намерили. Давайте повечко, моля.
 
От: Как открихте нашия форум?

Не мога да си спомня какво точно търсех, но от Гугъл. След това прекарах сигурно 1 седмица всяка вечер четейките теми до 5-6 сутринта и определено научих много неща.
 
От: Как открихте нашия форум?

Препоръча ми го приятел и на мен .
Определено е станало тенденция, но като гледам пулта - повечето са от търсачки. Предполагам предимно Google.

Не мога да си спомня какво точно търсех, но от Гугъл. След това прекарах сигурно 1 седмица всяка вечер четейките теми до 5-6 сутринта и определено научих много неща.
Дано да е нещо с интернет маркетинга и рекламата в интернет. То най-добре се раква форума за това. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

от приятел :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Преди време правех един сайт под WP, но имах затруднение с менютата и търсех из гугъл решение, та попаднах тук. Създадох тема и веднага получих решение, от ktomov ;) Благодаря на всички които са тук за да помагат, а не да хокат неуките и незнаещи като мен.
 
От: Как открихте нашия форум?

От чичко гугъл :p Както всеки би се сетил потърсих "how to make money from home" и ми излезе най-отгоре :D
 
От: Как открихте нашия форум?

И за двете ми е супер яко. Вече препоръка от приятел стана №2, а гуглето си ни помага. Ама хванахме и някой, които е искал да пробва с чужди сайтове късмета си, или поне от там да намери инфо. Продължавайте да давате мнения тук. Много интересно ми става всеки път, като гледам кой как е намерил форума. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз от гугъл го намерих и добре че го намерих много е полезен и пълен с информация. :p
 

Горе