Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

Препоръча ми го приятел :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Попаднах случайно преди много време търсейки нещо в гугъл вече не помня какво, хареса ми и започнах да го следя.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Попаднах случайно преди много време търсейки нещо в гугъл вече не помня какво, хареса ми и започнах да го следя.
Мерси много за отговора. Ще се радвам да има още мнения за това как намерихте форума.

Благодарско и за коментара ти. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Нещо от сорта на "пари в интернет" :) бях опитал вече cashfiesta и търсех нещо от което наистина могат да се изкарат пари.. И благодарение на форума изкарах (и то доста добри, за 15-16 годишен - тогава) :)

Пък и нали е SEO форум, лесно се намира в гугъл хаха :beer:
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Нещо от сорта на "пари в интернет" :) бях опитал вече cashfiesta и търсех нещо от което наистина могат да се изкарат пари.. И благодарение на форума изкарах (и то доста добри, за 15-16 годишен - тогава) :)

Пък и нали е SEO форум, лесно се намира в гугъл хаха :beer:
Мда, тогава не бяха много форумите за това какви начини има и как да се правят пари от интернет. В последствие се появиха бая и не само сайтове, групи и блогове.

Да, лесно се намира, но реално май имаме нужда да се намира за все повече и повече неща, за да може да гравитираме около темата за интернет бизнес, с цел хващането на хора, които ще ги заинтригува съдържанието, независими дали това практикуват. Скоро даже биха могли да почнат, само им е нужно да се опрат на нещо.

Продължавайте с постовете. ;)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Препоръча ми го приятел, който е продал своята facebook страница тук :)
Мерси много за инфото. И специални поздрави на твоя приятел. Честа практика стана този метод, което означава, че бранда работи добре. Пак се повтарям. :)

Ако става на въпрос, тук често се случват сделки от малък и голям калибър. ;)

Добре дошъл и приятен престой тук. Ще ти хареса. До нови срещи във форума.
 
От: Как открихте нашия форум?

От Google.
Имам няколко въпроса, на които трудно намирам отговори от различни инстанции и реших да ги търся и в този форум. Харесва ми. Като на доста места и тук има заядливци, но сериозните посетители преобладават и са на ниво!
 
От: Как открихте нашия форум?

Преди година в гугъл с фраза от сорта на "пари от нета", не си спомням точно. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Форумът го открих в мозъкът си...тъмна нощ и светещ дисплей на мониторът срещу мен. Идеи и анализи над тях в главата за собствен бизнес в който ще вложа трудът си и ще опитам да предложа онлай.Предприемам инициатива и не знам какво ще стане...предприемач без средства , приятели и база...и накрая докато пишех предприемач във Гугъл някак си знаех че след тази дума ще има .ком и Факт Има дот ком :)
 
Не само има, но и в него се събират хора, които говорят и правят точно в тази насока. Мерси много за мнението и реално това е много показателен пример, че сайта конвертира точно такива хора. ;)

Успехи и дано оправдае очакванията ви. И продължавайте да пишете по темата,
 
От: Как открихте нашия форум?

Преди време .. доста време може би нещо се рових в нета ... искаше ми се да забогатея бързо (шегувам се) .. не помня точно какво търсех, ама попаднах на една тема на Апостол :D ... и ми остана домейна е съзнанието ... по нататък пък си разглеждах една статистика на алекса и гледам предприемач .. викам туй ми е познато .. чак да го видим ко беши туй ... разгледах .. по четох , преди да се регна мина доста време де ... гледам си сеира отстрани :) ... ама викай айде и аз да се включа в калабалъка ... че на човек му се ще от време на време да драсне някой ред, в някоя темичка .. ама, ако не е регант не става :) ... тъй че сега ще ме търпите и мен :D
 
Това е много добра история. Явно преди доста време си забелязала форума, тъй като Апостол е от най-първите потребители тук. Няма начин да си безучастен/а, при положение, че тук се пише по адски много теми, като фокуса си остава - интернета и информационните технологии.

Мерси много, че сподели с нас и ще ми е много приятно ако продължава тази тема да се пълни с такива истории. Приятни са за четене и реално поучителни. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Форумът ми стои във Favourites отдавна, регистрирах се преди 3 години, но все някак ми обягва. Някой може ли да обясни каква е разликата между този форум и searchengines.bg
 
Здравей и мерси за добрите думи. А за разлика - има, тук наблягаме на всичко около интернет маркетинга, 3 пъти по-голям е. И двата форума са супер добре ресурси, за това аз лично ти препоръчвам да го следиш и двете и не се изненадвай ако случайно забележиш еднакви теми - има и такива. Много потребители също се дублират, включително и аз. :)

Сега аз да те питам -с какво можем да окуражим потребители като теб (с регистрация от доста време и малка активност) да пишат по-често и да споделят информация с другите? Ще ми е интересно да разберем какво реално бихме могли да подобрим в тази насока. Както съм казвал не веднъж - всеки един потребител тук е ценен и е равен, както с другите, така и със админи, модератори и т.н. Важното е да сме приятели и да си помагаме и уважаваме.

Продължавайте да пълните темата с истории и мнения "как сте ни намерили."
 

Горе