Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
Re: От: Как открихте нашия форум?

Открих Предприемач, благодарение на searchengines форума
Благодарско за мнението ти. Това е другия форум, с главно Ф. ;) Надявам се да ти допада местенцето тук и да прекаращ добре с нас и в бъдеще. ;)

Успехи.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Открих форума благодарение на един чудесен блог, списван от готина мацка.
Мерси много за информацията. Кой е блогът, ако се сещащ де.

Пожелавам ти приятен престой тук и се надявам да се засечем в други теми. Успехи.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Да, спомням си блога - "На работа" се казва :)
Мерси за пожеланията!
Дам. Видях къде се споменаваме, в този пост: http://narabota.blogspot.com/2010/06/freelance.html - реших да дам линк, като се надявам и собственика на блога да види, че осеняваме това, което е написал за нас там.

Успехи отново. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

За форума знам от nbsp (бившия собственик на webmasterbg.org). Какво ме накара да се регистрирам - видях, няколко теми с проблеми по WP и реших да предложа услуги, но не прецених добре таргета. Какво ме накара да си сменя ника - няколко теми, в които си ме хейтят любовно :D . Дали ще спра да наливам съдържание - не. Какво е форума за мен - 12 човека, с които имам приятелски и професионални взаимоотношения.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

За форума знам от nbsp (бившия собственик на webmasterbg.org). Какво ме накара да се регистрирам - видях, няколко теми с проблеми по WP и реших да предложа услуги, но не прецених добре таргета. Какво ме накара да си сменя ника - няколко теми, в които си ме хейтят любовно :D . Дали ще спра да наливам съдържание - не. Какво е форума за мен - 12 човека, с които имам приятелски и професионални взаимоотношения.
You must spread some Reputation around before giving it to s1yf0x again.
Мерси за думите. Сега обаче си доста голям любимец. Добро мнение, а последната част ми направи доста добро впечатление. Айде, до скоро виждане тогава с теб. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

От приятел и ми харесва много. :)
А случайно да се сещаш как стана на въпрос за форума? В смисъл как приятеля ти мина на това, че има едно местенце тук, в което се случват някакви неща. :) Интересно ми е, защото, ако се проследи темата има адски много интересни истории.
 
От: Как открихте нашия форум?

А случайно да се сещаш как стана на въпрос за форума? В смисъл как приятеля ти мина на това, че има едно местенце тук, в което се случват някакви неща. :) Интересно ми е, защото, ако се проследи темата има адски много интересни истории.[/QUОТЕ]

Еми бяхме си говори ли за бизнес и той ми предложи тоя сайт :)
 
От: Как открихте нашия форум?

А случайно да се сещаш как стана на въпрос за форума? В смисъл как приятеля ти мина на това, че има едно местенце тук, в което се случват някакви неща. :) Интересно ми е, защото, ако се проследи темата има адски много интересни истории.[/QUОТЕ]

Еми бяхме си говори ли за бизнес и той ми предложи тоя сайт :)
Мерси за отговора. Това ме интересуваше. :)

Ако някой има да сподели в темата нещо подобно, да не се притеснява. Както казах, адски интересни неща се пишат тук.
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз дори не помня вече как намерих форума. Мисля, че беше от гугъл. Търсих нещо за онлайн бизнес или пари от интернет...
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз дори не помня вече как намерих форума. Мисля, че беше от гугъл. Търсих нещо за онлайн бизнес или пари от интернет...
Да, за момента трафика от търсачките превъзхожда другия тип. Но често вече се забелязва тенденцията да се споделя от уста на уста, което си е един вид брандинг. А в общи линии добрата дума за него е ценното в ситуацията. VAsk0, като потребител с история, сигурно ще е по-този метод. Сега имаме и други източници, които може би е редно да ги включим, но може би в друга анкета. Ще има доста опции, като - ТВ, Радио, Преса, Социални канали, Ивенти. Нали, само дано. ;)

Продължавайте с постовете по темата. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Един приятел ми го препоръча.Говорихме си за сайтове,онлайн бизнес и т.н. От там го попитах "Къде мога да черпя информация за подобни неща" и той ми сподели за форума :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Един приятел ми го препоръча.Говорихме си за сайтове,онлайн бизнес и т.н. От там го попитах "Къде мога да черпя информация за подобни неща" и той ми сподели за форума :)
Ей, супер. Доста фенове понасъбра форума. Силно се надявам да сме помогнали на много хора и те да говорят за нас насам натам. Мерси за мнението ти.

Успехи на всички и продължавайте - дайте по едно постче какво ви е довело тук, може и да споделите в детайли даже. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

аз търсих нещо (в Гугъл), което ме интересува във връзка със СЕО, и попаднах на конкретна тема от форума. И вече доста често влизам, много полезна информация на едно място
 
От: Как открихте нашия форум?

аз търсих нещо (в Гугъл), което ме интересува във връзка със СЕО, и попаднах на конкретна тема от форума. И вече доста често влизам, много полезна информация на едно място
Мерси много за информацията. Надявам се още хода да дадат по едно мнение тук. Все пак е важно от къде идват хората, които се задържат тук и стават активни с последствие. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

аз търсих нещо (в Гугъл), което ме интересува във връзка със СЕО, и попаднах на конкретна тема от форума. И вече доста често влизам, много полезна информация на едно място
Мерси много за информацията. Надявам се още хода да дадат по едно мнение тук. Все пак е важно от къде идват хората, които се задържат тук и стават активни с последствие. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз си търсех места за спам :twisted: , но специално тоя форум ми направи много добро впечатление, реших да не спамя. Вече всеки ден го посещавам и от време на време давам по някой тъп коментар :p. Успех със форума, много е як и всеки може да подобри знанията си тук.
 

Горе