Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

от гугъла :)

А случайно да си спомняш какво търси? Тук идва интеигуващото. Шегувам се, просто винаги си питам, защото си вадим и изводи какво търсят хората и в същото време и за какво излиза форума. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Търсих нещо в гугъла и случайно попаднах тук и естествено се зачетох.
 
От: Как открихте нашия форум?

Сайта с най-добро позициониране в Google. Каквото напишеш излиза на първо място. И за това е и в Alexa на челните позиции :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Сайта с най-добро позициониране в Google. Каквото напишеш излиза на първо място. И за това е и в Alexa на челните позиции :)
Така е. ;) Мерси за което на вас, потребителите. Излиза за доста неща, като силно се надявам да продължава да го прави, защото все пак се опитваме да съберем уебмастърския колектив в БГ тук.

Ако някой се сеща и какво конкретно е търсел, ще е много хубаво. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Така е. ;) Мерси за което на вас, потребителите. Излиза за доста неща, като силно се надявам да продължава да го прави, защото все пак се опитваме да съберем уебмастърския колектив в БГ тук.

Ако някой се сеща и какво конкретно е търсел, ще е много хубаво. :)
Като каза за колектива, препоръчвам ви един ден да направите секция за търси/предлага работа, като в freelancer.com
 
От: Как открихте нашия форум?

Като каза за колектива, препоръчвам ви един ден да направите секция за търси/предлага работа, като в freelancer.com
Имаме такава секция - Freelance Jobs & Projects. След известно време ще гледаме и да го обособим малко, за да може да се даде акцент на тази секция, тъй като е доста силна и реално е ще се помисли как да се доближи до въпросния сайт. Ще е за територията на БГ. А защо не е някой чужди проекти да се поемат от тук. ;)

Продължавайте да давате вашите коментари и мнения. ;)
 
От: От: Как открихте нашия форум?

Имаме такава секция - Freelance Jobs & Projects. След известно време ще гледаме и да го обособим малко, за да може да се даде акцент на тази секция, тъй като е доста силна и реално е ще се помисли как да се доближи до въпросния сайт. Ще е за територията на БГ. А защо не е някой чужди проекти да се поемат от тук. ;)

Продължавайте да давате вашите коментари и мнения. ;)
Дам, секцията я знам. Това е добро начало за да речем някакъв отбор,екип от специалисти. Но има предвид на принципа като цитирания сайт -> Някой иска нещо, а специалистите предлагат цифра, и така се приема офертатата. А не да бъде като чат. :)
 
От: От: Как открихте нашия форум?

Дам, секцията я знам. Това е добро начало за да речем някакъв отбор,екип от специалисти. Но има предвид на принципа като цитирания сайт -> Някой иска нещо, а специалистите предлагат цифра, и така се приема офертатата. А не да бъде като чат. :)

Да, това е добро решение и мисля, че е постижимо. Дано се реализира, защото като им гледам в Джобс.бг обявите за специалисти в тази област, направо се плашим. А така, идват тук и си намират хората, че и цени ще получат. Но лошото е, сайта, който е даден за пример играе и гарант, не само посредник. Тук е тънкият момент също. Ако ще се взима комисионна, както е там, може да се поеме риска. Нека админите да го имат в предвид и това.
 
От: Как открихте нашия форум?

"продавам домейни", "продавам сайт" или "продавам ваучери" или нещо подобно ме е накарало да вляза тук от гуглето. Едно време доста се занимавах с този род бизнес и предполагам че точно ме е довлякло тук. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

открих го с гугъл :)
Мерси много. Ще се сетиш ли и какво си търсил? Интересно ми е. :)

"продавам домейни", "продавам сайт" или "продавам ваучери" или нещо подобно ме е накарало да вляза тук от гуглето. Едно време доста се занимавах с този род бизнес и предполагам че точно ме е довлякло тук. :)
Благодарско за мнението ти. Надявам се и в бъдеще хората да ни намират за подобни думи, защото тук реално е доста голям пазар за това. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Привет на всички! :) Намерих Ви съвсем случайно, след като за поредна вечер след работа рових в нета, за да намеря нещо, което да ми помогне да стартирам своите идеи. От доста време "цикля" и малко по малко всичката информация започна да си идва на мястото, след като прочетох няколко великолепни статии тук. Едва прохождам в тази сфера, въпреки че от година чета каквото ми попадне. Поздравявам Ви за невероятно полезния форум!
А сега е време да отида за пореден път на досадната си работа... До довечера ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Здравей и добре дошъл тук. Радвам се, че мислиш за нещо, като алтернатива, защото доста хора тук в свободното си време развиват подобни проекти, както и на някои им е основното занимание. Благодарско за думите и се надявам да намериш това, което търсиш. Форумът е пълен с полезна информация и се надявам да станеш активен, за да може да си помагаме. ;) Успехи с начинанието ти до нови срещи тук :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Форума е много добър, открих го преди няколко месеца от гугъл.
 
От: Как открихте нашия форум?

Здравей и добре дошъл тук. Радвам се, че мислиш за нещо, като алтернатива, защото доста хора тук в свободното си време развиват подобни проекти, както и на някои им е основното занимание. Благодарско за думите и се надявам да намериш това, което търсиш. Форумът е пълен с полезна информация и се надявам да станеш активен, за да може да си помагаме. ;) Успехи с начинанието ти до нови срещи тук :)

Благодаря! Сигурен съм, че ще го намеря :) А сега е време да почета. До скоро!
 
От: Как открихте нашия форум?

От Google разбирасе! Търсех нещо и предприемач излезе първи :)
 

Горе