Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

търсех къде мога да продам една писана система от мен и предполагам, че ви бях открил от един приятел :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Благодарско. Явно доста популярен е станал щом последно времв от приятели идват потребителите. Едно време бешв само търсачка и други форуми и в частност другият невероятен форум за SEO и интернет реклама.

Продължавайте с готините постове. Ще се радвам и на по-задълбочени разкази. В конкретните случаи, по-горе, как е станало на въпрос. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз го открих с Чичо Гошо и се радвам, защото тук откривам отговори на много мои въпроси :clap:
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз форумът открих лятото, за едни клиенти ми трябваше информация как да продават от онлайн-магазина си без касов бон чрез куриер и попаднах на много полезна информация тук. А после като се зачетох има доста неща, които да се научат, време да имаш.
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз попаднах на него след като писах ''Пари от интернет'' в гоогле :D
 
От: Как открихте нашия форум?

Препоръка от приятел.
Мерси за отговора. Както споменах, май си става доста по-популярно от това да ни намират през търсачката Google. :) Което ме радва, да си кажа честно.

@manqga, добре си се ровил, защото сега нещо не ни виждам в първите резултати, но може и 2011-та не е имало толкова много страници. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Е нали знаеш който търси намира... :)

Знам аз. Но е било едно доста дълбочинно търсене. :)

Но си спомням, че в годината на регистрация форума излизаше за тази фраза някъде по първите места. Сега явно всеки знае как да прави пари онлайн, че и дир.бг излизат с резултат. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Здравейте , бат гошо е моя пътеводител към Вас .
 
От: Как открихте нашия форум?

Здравейте , бат гошо е моя пътеводител към Вас .
Надявам се да се задържиш тук и да почнеш да разглеждаш какво има като информация. Мисля, че доста ще ти помогне. ;) Мерси за мнението ти и до нови срещи. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Здравейте,
не видях опознавателна тема, но ако има моля да ме извините. Просто си намирам доста увлекателни теми и обяснения и не ми остава време да направя основен преглед на форума. Иначе ви намерих преди известно време в Гуглето, търсейки идеи за една муха, която ми беше в главата и понеже съм с малко познания по темата за онлайн доходи с винимание изчитам повечето теми и мнения. Желая успех и още развитие на форума и медията като цяло!
 
От: Как открихте нашия форум?

Здравейте,
не видях опознавателна тема, но ако има моля да ме извините. Просто си намирам доста увлекателни теми и обяснения и не ми остава време да направя основен преглед на форума. Иначе ви намерих преди известно време в Гуглето, търсейки идеи за една муха, която ми беше в главата и понеже съм с малко познания по темата за онлайн доходи с винимание изчитам повечето теми и мнения. Желая успех и още развитие на форума и медията като цяло!
Здравей и на теб. Мерси за мнението и добре дошъл тук. Да, определено ще намериш доста интересни неща тук и се надявам "мухата" ти да успее да прерасне в нещо доходоносно и след време да се похвалиш тук :)

Успехи и до нови срещи. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Дано! Освен полезно тука е и доста забавно между другото... все пак думи като "контентаджия" не се срещат навсякде :lol:
 
От: Как открихте нашия форум?

Чрез търсачката гугъл и хубави думи от познати. Началната страница е най-добрия идентификатор за обема и качеството на съдържанието на този форум. Надявам се да сме си взаимно полезни.
 
Последно редактирано:

Горе